Види полиць для ванної кімнати

Всім зрозуміло, що полиці у ванній кімнаті є надзвичайно функціональним елементом інтер'єру, на них зручно розташовуються різні дрібниці, необхідні для щоденного користування. Випускаються вони різних видів і, який з них вибрати для використання, залежить не тільки від бажання власника приміщення, а й від наявності вільного місця. В першу чергу вибір робиться по виду установки, оскільки тільки від цього залежить, чи знайдеться для них місце.

прості, але функціональні полички просто, але зі смаком оригінальний аксесуар своїми руками у ванній приватного будинку

Напевно, з трьох існуючих варіантів, знайдеться відповідний, який буде зручно використовувати в конкретній ванній кімнаті.

Види:

  • підвісні, використовуються для установки безпосередньо над умивальником. або в безпосередній близькості від нього;
  • підлогові, іноді звані етажерками, використовуються в просторих ванних, за відсутності необхідності економії площі приміщення;
  • багаторівневі, найчастіше виглядають як конструкції, закріплені уздовж стіни ванної кімнати і складаються з різноманітних елементів.

Важливо вибрати не тільки відповідну конструкцію, але і матеріал, з якого вона виготовлена. Він повинен бути міцним і за зовнішнім виглядом відповідати стилю інтер'єру ванної.

Матеріали для полиць:

  • скло, практичний матеріал, зручний в експлуатації, використовується в різних дизайнерських проектах;
  • дерево, використовується тільки після спеціальної обробки для додання влагоустойчивости, не має конкурентів при обробці приміщення з використанням деревини;
  • пластик, недорогий практичний матеріал, легко миється і відмінно поєднується з кольоровими ваннами з акрилу.

Використання полиць для оформлення інтер'єру

При оформленні інтер'єру використання різного виду полиць дозволяє уникати захаращення простору, що особливо важливо для ванних кімнат маленьких розмірів. За своєю функціональністю вони мало поступаються шаф, однак, при їх використанні зникає відчуття тісноти, особливо якщо матеріалом для них служить скло.

polki-dlya-vannoy-05 polki-dlya-vannoy-06 polki-dlya-vannoy-07 полиці для ванної з ікеа

Деталі, використовувані при їх виготовленні, можуть відмінно доповнити стиль інтер'єру, а підсвічування створить затишок і додасть індивідуальності обраному стилю оформлення.

Використання кутових варіантів може зіграти важливу роль при створенні особливої ​​атмосфери приміщення - на них прекрасно будуть виглядати різні прикраси, а при наявності природного освітлення додадуть чарівності ампельні квіти в оригінальних вазонах.

polki-dlya-vannoy-09 polki-dlya-vannoy-10 polki-dlya-vannoy-11 polki-dlya-vannoy-12

Використання полиць в інтер'єрі ванних кімнат є надійним і ефектним способом доданню приміщенню не тільки функціональності, але і гармонії оформленого простору.