Інтер'єр ванної кімнати в китайському стилі

Які асоціації викликає у нас поняття китайського стилю в інтер'єрі, неважливо ванної кімнати або іншого приміщення? В першу чергу китайський стиль - це мінімалізм, витонченість філософії культури цього народу і витонченість у всьому. Як правило, такі приміщення виконані в досить строгому стилі, проте вони мають певний шарм, який не властивий іншим стилям. Це можна помітити, переглядаючи численні фото в Мережі.

kitaiskiy-stil-01 kitaiskiy-stil-04 kitaiskiy-stil-05

Акцентами в такому оформленні інтер'єру можуть бути облицювальні покриття, оригінальні аксесуари. І є декілька відмінних рис, касаемо оформлення саме ванної кімнати: безліч освітлювальних приладів, наявність сантехніки та меблів лаконічних форм. Тому для оформлення ванної кімнати в такому стилі потрібно проявити творчість.

Основні напрямки при оформленні кімнати

kitaiskiy-stil-02 kitaiskiy-stil-03

Важливим напрямком при оформленні ванної кімнати в китайському стилі є вибір матеріалів для обробки. Це впливає на остаточний результат. Тому краще орієнтуватися на керамограніт або керамічну плитку в певній колірній гамі: сливова, карамельна або шоколадна. Це найбільш підходящі для такого оформлення відтінки.

Зображення

kitaiskiy-stil-07

Не завадять також облицювальні матеріали, на поверхні яких є китайські малюнки або зображені ієрогліфи. Але вибирати таку плитку бездумно - край невігластва. Необхідно чітко розуміти, що зображено. Адже це все буде розташовуватися в житловому приміщенні: на стінах, на підлозі, на стелі.

Поєднання облицювання та елементів

Відмінне поєднання - червона меблі з коричневою підлоги плиткою. При цьому доповнити все можна білої сантехнікою квадратної форми. Це стосується унітазу, раковини і біде.

Не менш унікально виглядатимуть облицювальні матеріали, які імітують поверхню каменю, в поєднанні з дерев'яними меблями. Доповнити цей ансамбль допоможе декоративна ширма, мешкаючи циновками. І, знову ж таки, все варто поєднувати з масивною сантехнікою з прямими лініями. Фото таких предметів вистачає в Інтернеті.

kitaiskiy-stil-06 kitaiskiy-stil-09

Щоб дизайн інтер'єру видався вдалим, краще комбінувати світлу обробку з бамбуковими коробами, кошиками для білизни. Доповнити все можна невеликими полицями і невисокими шафами. Щоб додати до приміщення витонченості і затишку, можна встановити овальної або круглої форми сантехніку, застосувати хромовані змішувачі, рушникосушки і так далі.

kitaiskiy-stil-08 kitaiskiy-stil-10

Хочете створити запам'ятовується дизайн? Тоді можна спробувати комбінацію обробки бежевій керамічною плиткою з яскраво-червоними китайськими ліхтариками. Допускається застосування товстих білих свічок в якості декоративних елементів. Поліпшити функціональність ванної кімнати допоможуть скляні стаканчики і шафки з дерева. У такому інтер'єрі добре виглядатимуть великі умивальники у вигляді чаш, а також великих розмірів ванни.

Потрібно також віддати перевагу невичурние, лаконічним предметів, які допоможуть розслабитися і добре провести час, приймаючи ванну. При цьому не варто забувати закривати всі кути, оскільки їх відкритість є ознакою поганого тону в цій древній країні.

Висновок

Словом, китайський стиль - це не щось певне, а гармонійне поєднання предметів, їх розстановка, багато світла. Завдяки цьому і створюється певний дух, який можна назвати китайським, його на фото не відчути до кінця. А все приміщення перетворюється в щось злегка незвідане, приємне і затишне.