Як виглядає ванна кімната персикового кольору

Вибір кольору для оформлення ванної кімнати дуже часто вимагає глибоких роздумів, порівнянь та аналізу. Для багатьох це рішення дається непросто, адже від такого вибору залежить внутрішнє відчуття, яке доведеться випробовувати, перебування в цьому приміщенні після ремонту. А бувати в ньому доведеться як мінімум двічі на день.

vannaya-persikovogo-cveta_16

Далі ми розглянемо використання не самого популярного кольору у ванних кімнатах - персикового.

vannaya-persikovogo-cveta_12

Про колір

Персиковий почали використовувати на Далекому Сході. Мешканці будинків тій місцевості завжди прагнули не просто поліпшити свої житлові умови, а й домогтися певної гармонії атмосфери.

vannaya-persikovogo-cveta_15

Персиковий - це сплетіння жовтого і рожевого. З психологічної точки зору цей колір викликає довіру, чуйність. Перебуваючи в такому інтер'єрі, відчувається якась захищеність, простота і впевненість. Близькість цього кольору до помаранчевого дарує гарний настрій, бадьорість, теплоту.

vannaya-persikovogo-cveta_13

Якщо трактувати його по стародавнім вченням фен-шуй, персиковий приводить все в рівновагу, створює гармонію. Тому його варто використовувати в оформленні будинку, в якому живе сім'я. Він буде підживлювати цей осередок.

vannaya-persikovogo-cveta_14

Завдяки особливим якостям персикового душевні сили відновлюються. Перебуваючи в такій ванній кімнаті після важкого дня, можна не тільки заспокоїтися, але й емоційно урівноважитися. Будь-яка поверхня в такому кольорі здається бархатистою, при цьому неважливо, глянцева вона або матова.

vannaya-persikovogo-cveta_7

Слід зазначити, що такий колір добре поєднується з багатьма іншими. Тому експерименти в оформленні вітаються. Важливо тільки дотримувати певну міру. Щоб чіткіше розуміти межі, можна подивитися, як може виглядати персикова ванна кімната, на фото. На підставі цього можна приступати до дій.

vannaya-persikovogo-cveta_8

Якщо використовувати більш насичені, соковиті відтінки, можна отримати більш жіночний дизайн інтер'єру. При цьому таке приміщення буде давати більше бадьорості і сил. Якщо ж хочеться чогось більш спокійного, рекомендується використовувати менш яскраві рішення. У такій ванні можна якісніше розслабитися і набратися сил.

vannaya-persikovogo-cveta_9

Якщо зробити персиковий основним в оформленні, можна отримати навіть романтичну атмосферу з особливим затишком.

vannaya-persikovogo-cveta_10

Добре, якщо ванна кімната персикова має вікно. В цьому випадку можна використовувати оливкові штори.

vannaya-persikovogo-cveta_11

Взагалі, персиковий покликаний використовуватися в невеликих приміщеннях, де потрібна візуальне розширення кордонів. Його застосування в яскравих проявах дозволить збільшити кімнату, привнести в неї більше світла.

vannaya-persikovogo-cveta_6

Оздоблення

Як би не виконувалося оформлення, важливо правильно поєднувати матеріали, їх кольору та розташування. Так, персикова плитка для ванної може бути розбавлена ​​білими виробами.

vannaya-persikovogo-cveta_5

Пол може бути оформлений в більш темних тонах, ніж інші поверхні. А решта необхідно освітлити. У результаті утворюється свого роду інгредієнт з темного низу до світлого верху.

vannaya-persikovogo-cveta_4

Тому стеля може бути традиційно білим. Для цього можна використовувати фарбу або панелі. Також ефектно виглядатиме натяжна конструкція матова або глянсова. Персиковий колір у ванній на стінах можна підібрати в оптимальному відтінку. Традиційним оздоблювальним матеріалом є плитка. Виробники цих виробів пропонують на ринку цілі колекції, які дозволяють не займатися підбором кольорів та візерунків - про це подбали виробники.

vannaya-persikovogo-cveta_3

Замість плитки можна використовувати й інші матеріали. Наприклад, штукатурку, розкриту фарбою. Також можна застосувати панелі. Якщо використовувати пластик - практичне рішення, однак дизайн не вийде досить солідним, навіть якщо використовується імітація якогось натурального матеріалу.

vannaya-persikovogo-cveta_2

Меблі

Меблеві елементи краще підбирати або у вигляді акцентів, або як доповнення, яке відрізняється на декілька тонів від оздоблення. Ванна в персикових тонах може виглядати більш ніжно, якщо розбавити її білим або бежевим кольором.

При цьому матеріалом для виготовлення меблів може бути дерево. Вид деревини відмінно буде поєднуватися з персиковими стінами.

Аксесуари

Якщо використовувати в обробці приміщення більш світлі тони, то аксесуари можна застосувати більш темні. Так, дзеркало можна повісити з темним персиковим обідком. Або, навпаки, з білою окантовкою, якщо стіни виконані в темних тонах.

vannaya-persikovogo-cveta_1

Аксесуари можуть застосовуватися як кольорові акценти. Використовуючи яскраві рушники, стаканчики, полички, кошик для білизни та інші елементи, можна домогтися привабливого ефекту.

Підсумки

Як бачимо на фото, персиковий колір ванній - цілком гармонійне, актуальне і вельми презентабельне рішення. Важливо тільки вміло використовувати позитивні якості цього кольору. Від цього дизайн тільки виграє.

Тому залишається додатково подивитися фото, щоб проаналізувати тенденції, щоб правильно спланувати оформлення своєї ванної кімнати.