Огляд інтер'єру ванної сірого кольору

Ванна в сірому кольорі, незважаючи на всю неоднозначність кольору, може бути дуже красивою. До того ж сірий - це трендовий колір останніх сезонів. Не кажучи вже про те, що кількості відтінків його більш ніж величезне число. При вмілому використанні цілком не важко створити стильний і модний інтер'єр.

vannа-serogo-cveta_1

Цікавою особливістю кольору є його нейтральність. Він стає прекрасним фоном для польоту фантазії і художньої думки. Але якщо ванна кімната в сірому кольорі буде занадто радикальною, тобто в оформленні не тільки основа, а і всі складові елементи будуть одного кольору, картина вийде похмура, якщо не сказати нудна. А якщо сірий колір у ванній кімнаті буде розбавлений, може вийти цікавий варіант оформлення.

vannа-serogo-cveta_6

Тому давайте поглянемо на сірий з різних сторін, пролістнем фото, щоб переконатися, що ванна кімната в сірих тонах може бути багатоликої і витонченою. Краще всього вибрати певний алгоритм дій, продумати і скласти його до покупки матеріалів і предметів інтер'єру.

vannа-serogo-cveta_5

Потрібний відтінок

І для початку, щоб у підсумку ванна в сірих тонах вийшла добре, визначимося з необхідним набором фарб. Сазу відзначимо, що відсвіт може бути абсолютно будь-яким, як би це не звучало дивно, при одному основному сірому кольорі. Найбільш поширені відсвіти:

  • коричневий;
  • бордовий;
  • рожевий;
  • блакитний;
  • зелений.

Щоб інтер'єр був елегантним і не віддавав холодністю, якраз важливо підібрати правильно відтінок і доповнення до нього.

vannа-serogo-cveta_4

Причому в обробці інтер'єру також треба не забувати про відтінкових складових і кардинальних вкрапленнях. Важливим є те, що сірий цілком може бути веселим, життєрадісним і оригінальним, незважаючи на відсутність видимого зовнішнього лиску.

vannа-serogo-cveta_3

Деталі

З дрібниць складається велике! Тому, щоб кімната була органічною, по-перше, кожен окремий елемент повинен бути таким, а по-друге, між собою вони повинні добре поєднуватися. Наприклад, якщо ванна кімната сіра в обробці, то аксесуари цілком можуть бути яскравими і контрастними залежно від відтінку. Візуально це буде виглядати так. Припустимо, була куплена сіра плитка у ванну з відтінком зеленого. Тоді цілком добре виглядатимуть жовті акценти у вигляді килимків, шторок, стільниці або аксесуарів.

vannа-serogo-cveta_2

Крім цього, яскравим доповненням можуть стати різні хромовані елементи. Вони також сірого металевого кольору, при цьому досить яскраві, глянцеві, відмінно розбавлять інтер'єр.

vannа-serogo-cveta_7

Важливо! При всьому прекрасному різноманітті сірого у ванній кімнаті не бажано використовувати темно-сірий безоттеночная колір. За твердженням психологів, темний сірий колір в інтер'єрі робить негативний вплив на підсвідомість, тим самим посилюючи перебування в кімнаті. А адже нікому не потрібен моральний дискомфорт в своєму будинку.

vannа-serogo-cveta_8

Але світло-сірі ніжні відтінки цілком здатні дати відчуття спокою і органічності.

vannа-serogo-cveta_9

Цікаво можна попрацювати з освітленням у ванній сірого кольору. Наприклад, береться сіра плитка для ванної, стеля оформляється ПВХ-полотном також легкого світло-сірого тону, після робиться комбіноване освітлення. Воно може включати в себе точкові світильники, які будуть акцентувати увагу на певних елементах ванній, підвісні світильники з хромованими плафонами або оригінальні металізовані бра. Все це створить цікаве відчуття, а головне, візуально збільшить простір.

vannа-serogo-cveta_10

Класика

При всьому різноманітті варіантів, багато як і раніше дотримуються більш певних стандартів. Це показує сіра ванна на фото, представлена ​​в найрізноманітніших проявах. І незважаючи на космічні інтер'єри, більшість цілком вписується в стандарти.

vannа-serogo-cveta_11

Традиційним можна назвати використання сірого як фонового кольору. Так як сірий є прекрасною нейтральної основний, будь-який колір з ним буде виглядати виграшно. Він буквально здатний перетворити навіть самі строгі тони.

vannа-serogo-cveta_16

Правильно оформивши ванну, можна надати їй елегантності, оскільки сірий завжди був класикою, стриманою і витонченою. Доброю разбавкой інтер'єру будуть елементи з дерева. Незважаючи на те, що з першого погляду обидва відтінку діаметрально протилежні, разом вони дають достатньо повітря і гармонії.

vannа-serogo-cveta_12

Причому це також є в класичних інтер'єрах. Ще одним класичним способом можуть бути змішання різних відтінків сірого та напівтонів в одному орнаменті. Наприклад, кільця, суміщені між собою з темного і світлого тону.

vannа-serogo-cveta_15

Меблі

Є два варіанти в сучасному інтер'єрі, коли сіра обробка і різна колірна гамма меблів або сіра меблі та інша обробка кімнати. Залежно від того, чого хочеться досягти в оформленні, вибирається те або інше сполучення.

vannа-serogo-cveta_13

Але сіра меблі в сірій кімнаті може бути гарна тільки тоді, коли інші елементи яскраві і соковиті, і в цьому досить легко помилитися.

vannа-serogo-cveta_14

У підсумку можна вивести одне правило. Сірий колір - не повинен лякати в оформленні інтер'єру чи асоціюватися з «сірістю». Він цілком актуальний, красивий і оригінальний, все залежить від різних додавань.