Кругле дзеркало в інтер'єрі ванної кімнати

Кожен з нас знає, ну або здогадується, що будь-яка річ у домі, крім того, що має своє призначення, здатна чинити певний вплив на господарів. Насправді, знаменита філософія фен-шуй, при всій своїй хитромудрості, ґрунтується на людській психології, а потім вже сюди вплітаються різні «чарівні» властивості цієї системи.

Людина - істота з дуже тонкою організацією, він здатний вбирати в себе різного роду посили, енергії, причому піддаватися ім. Ів підсумку міняти свій настрій і навіть рішення. «Мій дім - моя фортеця» - це головний девіз для тих, хто хоче, щоб його будинок не була прикладом дуже модного стилю, показником останнього напрямку дизайну і т.д., а теплим затишним місцем, в якому буде відчуватися сто відсоткова захист. Для цього варто правильно вибирати, підбирати і компонувати речі. Насправді, це неважко. Досить прислухатися до своєї інтуїції і все буде розставлено правильно, а в підсумку виявиться ще й досить красиво.

Світло мій люстерко ...

Особливу увагу варто приділити дзеркалу, враховуючи, що приміщення - ванна кімната. Адже вона повинна мати цей атрибут в обов'язковому порядку.

Дзеркало з давніх часів вважалося інструментом магічним. Багато в чому через звичної зараз особливості відображати навколишні предмети, адже колись це було в дивину.

За довгий час свого існування цей важливий елемент інтер'єру зазнав ряд змін. Спочатку він збільшився в розмірах, потім «одягнувся» в різноманітні рами, навіть повністю поміняв склад. Адже якихось 200-300 років тому дзеркало готувалося з додаванням ртуті, що вже становило загрозу для здоров'я і життя людини. Також змінювалася і ціна на цей предмет. Адже спочатку дзеркало - це б доля королів і багатих вельмож. Зараз його може купити практично кожен.

Форми

krugloe-zerkalo-01 krugloe-zerkalo-02 krugloe-zerkalo-03

Вони, до речі, хоч і зазнали змін, в більшості залишилися класичними і зручними. Ось ми дісталися до головної суті. Дзеркало у ванну, та й взагалі в будь-яку кімнату, де є бажання його встановити, треба вибирати саме за формами і розміром. До того ж головна особливість його в інтер'єрі - візуальне зміна приміщення. Правильно підібране, воно може вигідно виділити гідності кімнати, про що можна судити за численними фото прикладів інтер'єру. А ось невдалий екземпляр здатний навіть дратувати господарів.

Коло

krugloe-zerkalo-05 krugloe-zerkalo-06 krugloe-zerkalo-07

Звичайно, найпоширеніша фігура. Багато хто може сказати, що кругле дзеркало у ванній - це старовина, немодно, типово і так далі. Але ж не дарма ще древні мудреці наполягали на тому, що коло благотворно впливає на людину. До речі, сучасні психологи переконані в тому ж. Кругле дзеркало у ванній, крім того, що не буде обрізати наглядача, за рахунок своєї форми і відсутності кутів, воно відмінно розбавить будь геометричний інтер'єр.

Підсвічування

Ще одним прекрасним вибором у ванну кімнату стане дзеркало з підсвічуванням. Причому коло буде відмінним прикладом. Світло розподілитися рівномірно по формі і вигідно виділить необхідні частини обличчя і тіла для комфортного використання. Наприклад, велика проблема практично для кожної жінки - світло при нанесенні макіяжу. Дзеркало з підсвічуванням, та ще й кругле, дозволить робити цю процедуру без зайвої напруги. Фото прикладів таких дзеркал можна знайти безліч, рівно, як і аксесуарів в рамі. Залежно від стилю обрамлення, дзеркало круглої форми може стати як прикладом класичного бароко і виглядати в розкішних ваннах, так і функціонального хай-тека, для сучасних напрямків в інтер'єрі.

krugloe-zerkalo-04 krugloe-zerkalo-08

Отже, вибираючи дзеркало, варто звернути увагу на форму, розмір, обрамлення. Особливо ці пункти важливі для дзеркала у ванну кімнату.