Перегородка з склоблоків у ванній

Зараз досить часто можна зустріти нові рішення, які народилися на підставі старих добрих. Так, раніше склоблоки застосовувалися в якості будівельного матеріалу, а зараз вони відмінно виконують декоративну функцію. Їх використовують для створення сяйва, якоїсь легкості в інтер'єрі.

steklobloki-v-vannoy_1

Стеклоблок: що це таке?

Виріб виглядає як скляний цегла з порожньою начинкою. Тому такий матеріал зручно використовувати для створення перегородок. Їх особливість в тому, що у ванній (якщо конструкцію зробити в цьому приміщенні) спостерігається нестандартне розподіл світла. І це дуже зручно для дизайнерів.

steklobloki-v-vannoy_2

Ці вироби виконуються з екологічно чистих матеріалів з звуко- і теплоізоляційними якостями.

Застосування

Варіантів застосування цього матеріалу існує досить багато, причому досить нестандартних. Адже сам матеріал не стримує ідеї. І тут потрібно розуміти, що зараз склоблоки являють собою не ті каламутні елементи, які застосовувалися раніше, вони можуть бути різного кольору. Тим не менше, найбільш затребувані безбарвні блоки з прозорого скла.

steklobloki-v-vannoy_6

Для більш оригінальних рішень підійдуть склоблоки з вставками всередині і вітражами. Відомо, що стеклоблок пустотіла, тому в нього можна вставити різні декоративні елементи: фото, рослини, морські раковини і так далі. Тут політ фантазії не обмежений.

steklobloki-v-vannoy_11 steklobloki-v-vannoy_7

Тому в оформленні можна проявляти творчість.

Стеклоблок - ідеал для побудови перегородки у ванній

Цей матеріал чудово переносить вологість, вплив пара і температур. Тому застосування у ванній кімнаті - ідеальне рішення. Немає проблем з матеріалом і при експлуатації. Йому не потрібен спеціальний догляд.

steklobloki-v-vannoy_10 steklobloki-v-vannoy_5

Завдяки таким перевагам рішення з склоблоків не тільки зробить акуратне зонування, але і не створить відчуття скорочення вільного місця. За рахунок різноманітності фактур і квітів виходять оригінальні комбінації світла і візерунків. Тому такий підхід вибирають ті, хто не боїться фантазувати. До того ж така перегородка чудово поєднується з різними видами внутрішньої обробки ванної кімнати.

steklobloki-v-vannoy_9 steklobloki-v-vannoy_4

Поради з установки

Враховувати особливості склоблоків при їх укладанні необхідно, інакше отримати якісну і надійну конструкцію не вдасться. Наприклад, матеріал набагато повільніше схоплюється з цементним розчином.

steklobloki-v-vannoy_3
  1. Пошкодження під час установки. Така ймовірність існує. Як правило, на матеріалі є захисна плівка. Її потрібно зняти, коли роботи будуть завершені. Якщо ж з якоїсь причини подібна плівка відсутня, її можна зробити самому, використовуючи звичайний скотч. При цьому рекомендується використовувати розчин дрібної фракції. При попаданні його на поверхню, розчин слід відразу ж видалити, щоб він не встиг засохнути.
  2. Спочатку робимо розмітку, враховуючи габарити кімнати, розміри матеріалу і шви між ним. При габаритах більше п'ятнадцяти метрів квадратних необхідно робити контурну раму з профілями. Це необхідно для додання конструкції додаткової жорсткості. Раму потрібно закріпити на стелі, стіни і підлоги.
  3. Процес схоплювання склоблоків відбувається повільніше, ніж, наприклад, цегл. Якщо каркас не створюється, тоді шви потрібно армувати. Для цього можна використовувати металевий дріт. Бажано в день укладати до трьох рядів.
  4. Застосування розпірних хрестиків. Ці елементи діють, як і при укладанні керамічної плитки. В результаті можна отримати рівні однакові шви. Для отримання більш декоративних швів можна використовувати білий або кольоровий цемент. При цьому дозволяється використовувати плиточную затірку.
  5. Застосування модульних систем з дерева або пластику. Подібне рішення дає можливість збільшити швидкість установки перегородки, формувати акуратні шви. Модульна система також кріпиться з трьох сторін. При цьому стіна не повинна бути за площею більше чотирьох квадратних метрів.

http: http: //www.youtube.com/watch? v = 1M-H6b_4Spo

Перегородка з склоблоків - сучасне рішення

Незважаючи на гадану застарілість, склоблоки знову стали прекрасним засобом для використання в будівництві. При цьому особливих складнощів з монтажем своїми руками такого матеріалу немає. На додаток можна також подивитися відео про те, як правильно робити укладку.

steklobloki-v-vannoy_8