Прозора ванна в інтер'єрі

Геть нудьгу і буденність. Новий час диктує нові умови. Причому вони відображаються у всьому. Винятком не стає і інтер'єр квартири. На сьогоднішній день маса предметів представлена ​​в самих різних модифікаціях і формах. Вже давно стандартна геометрія відійшла на другий план, поступившись місцем різним метаморфоз. При бажанні можна знайти безліч фото інтер'єрів, де красуються незвичайні предмети. Наприклад, прозора ванна.

Багато хто, звичайно, ще з недовірою можуть поставитися до даної речі, а даремно. Насправді, це прозоре виріб має масу позитивних якостей і переваг перед найпопулярнішими і звичними чавунними, акриловими і сталевими ваннами.

Особливості прозорої ванни

Почнемо, мабуть, з пояснення її механічних властивостей, і плавно перейдемо до естетики. Існує кілька матеріалів, з яких виготовляються подібні вироби.

Скло

прозора ванна в стилі хай тек футуристичний варіант кутова ванна зі скляною стінкою овальна модель з гідромасажем prozrachnaya-vanna-05

Про переваги скла, напевно, знає кожен. Тепла або гаряча вода, налита в «загартований» стакан з товстого скла, буде остигати дуже повільно. Той же ефект і у ванни. Прозорий резервуар проводиться з товстого загартованого скла, який має головну перевагу - термостійкість.

Виходить, вода не буде остигати з такою шаленою швидкістю, як у чавунній або сталевій ванні. І ще кілька характерних плюсів. Подібне виріб проходить спеціальну обробку, що забезпечує йому стійкість до механічних пошкодженням, тому водні процедури в такій ванні безпечні, навіть якщо ви упустили в неї щось.

Естетика

Погодьтеся, чудово зайти в кімнату і побачити, а точніше, не побачити ванни, а замість неї просто набрану воду, що висить у повітрі. Тільки слід пам'ятати, якщо ви хочете, щоб все виглядало органічно і красиво, загальна обробка повинна бути максимально якісно виконати. Тому як будь-яка нерівність буде на виду.

Пластик

гідромасаж і прозорі стіни темно-синій варіант prozrachnaya-vanna-08 екстравагантна модель скляній ванни повністю скляна модель

Звичайно, якщо є можливість придбати скляну продукцію, краще зупиниться на ній. Хоча б за її органічність. Але прозорий пластик також створить потрібну атмосферу в інтер'єрі. Пластик для виготовлення резервуара береться спеціальний, який здатний витримати і великий тиск, і високі температури. Тому переживати з приводу експлуатаційних властивостей такої ванни не варто.

За великим рахунком, на фото, та й на перший погляд відрізнити пластик від скла буде важко, особливо, якщо матеріал не тонований. Він буде також прозорий і естетично гарний. Що стосується міцності, про це також не варто турбуватися. Через товщини матеріалу і особливої ​​обробки він досить витривалий і стійкий до пошкоджень.

Підіб'ємо підсумок

Саме для людей, які прагнуть до незвичайного і ексцентричному інтер'єру, можна порадити цей прозорий атрибут в кімнату. До речі, є пара рекомендацій для кращого вигляду. Наприклад, резервуар варто встановлювати в простору кімнату.

Якщо ванна стандартна або дуже маленька, слід підібрати відповідну модель. Також краще всього виріб буде виглядати посередині, це буде незвичайний «невидимий» ефект. А коли наллється вода, то з'явиться відчуття величезного акваріума, де головною золотою рибкою будете саме ви.

Не варто піддаватися забобонам і загальній думці, яке завжди залишиться консервативним. Кожен сам вибирає свою обстановку виходячи з можливостей і бажань.