Інтер'єр ванної кімнати в стилі хай тек

Хай тек прийшов до нас разом з розвитком високих технологій. Іноді кажуть, що його аскетичність не дуже підходить для оформлення житлових приміщень, але це далеко не так. Хай тек, це в першу чергу гармонійний простір з ідеальними пропорціями форм предметів обстановки, органічно поєднується з правильним колірним рішенням.

стильна душова кабіна гарне підсвічування vannaya-komnata-v-stile-hay-tek-01

Ще один позитивний фактор такого оформлення - простір використовується максимально, так як немає захаращення предметами декору. Роль декору виконує оздоблення самих предметів, використовуваних у ванній кімнаті - сантехніка, фурнітура, світильники. Це дуже помітно на фото інтер'єрів, оформлених у цьому сучасному стилі.

Матеріали для обробки ванної кімнати

При використанні стилю хай тек, важливий правильний підбір матеріалів для обробки простору приміщення. Зазвичай використовують матеріали, зовнішній вигляд яких строгий і холодний - пластик, скло, дзеркала, метал. Для стелі доречно глянсове натяжний полотно.

vannaya-komnata-v-stile-hay-tek-04 vannaya-komnata-v-stile-hay-tek-05 vannaya-komnata-v-stile-hay-tek-06

Злегка пом'якшує аскетичний техногенний стиль натуральний камінь і неоштукатуреними цегляна кладка. Можна використовувати і керамічну плитку, але при цьому вона повинна бути обов'язково глянцевою, а її колір - чітким, без напівтонів. В інтер'єрі використовують білий колір і чорний, сірий і сріблястий. Іноді додаються акценти червоного і синього кольору, але колір повинен бути чітким.

Вибір сантехніки

У ванній кімнаті, вид якої повинен нагадувати про високі технології, класична ванна з чавуну, раковина з кераміки, виявляться не на своєму місці. Від них доведеться відмовитися відразу. Зараз у продажу є моделі ванн, що мають покриття з хрому. Придбання такої моделі стане вдалою покупкою для всіх членів сім'ї.

В інтер'єр відмінно вписуються акрилові ванни, що випускаються в різній колірній гамі, а якщо вибрати асиметричну модель з акрилу, то ванна кімната, в поєднанні з іншими деталями оформлення, стане виглядати воістину фантастично. Такі моделі можна вибрати і замовити по фото в каталогах.

vannaya-komnata-v-stile-hay-tek-07 vannaya-komnata-v-stile-hay-tek-08 vannaya-komnata-v-stile-hay-tek-09

При виборі умивальника краще звернутися до моделей, виконаним зі скла. Їх химерні форми, як ніби спеціально придумані для використання в стилі хай тек. Набувають і металеві моделі, але серед них немає такого розмаїття.

Ідеально вписується в техногенну обстановку душова кабіна. У дизайні будь-якої моделі на фото видно сучасні технології, що актуально для стилю хай тек.

Меблі та аксесуари

Хай тек припускає наявність мінімальної кількості предметів в обстановці ванній, але без деякої кількості шафок і полиць все одно не обійтися. При виборі цих предметів слід керуватися головними принципами - вони мають бути зручні і функціональні.

vannaya-komnata-v-stile-hay-tek-10 vannaya-komnata-v-stile-hay-tek-11 vannaya-komnata-v-stile-hay-tek-12

Органічно впишуться в пропоноване оформлення полиці з скла, дзеркальні шафи. Присутність металевих деталей стане відмінним їх прикрасою. Ідеально вписуються в інтер'єр стелажі, що кріпляться на трубах з хромованим покриттям. Всі додаткові деталі інтер'єру - підставки, сушарки, гачки, повинні бути теж виготовлені з хромованого металу.