Які бувають кутові раковини для ванної з тумбою

Щоб ванна кімната була зручною, а не захаращеною меблями, потрібно відповідально підходити до вибору предметів інтер'єру. Обов'язково потрібно враховувати, поєднана вона з санвузлом чи ні. Оскільки найчастіше це приміщення має невелику площу, то краще всього встановити кутову раковину, під якою знаходиться тумба з шухлядками, відділеннями та полками.

Над нею буде добре виглядати дзеркало або невелику шафку.

uglovye-rakoviny-s-tumboj_10 Такі меблі для ванної дуже зручна. Вона виконує відразу декілька функцій, однією з яких є можливість сховати комунікації і труби. Сьогодні кутові умивальники дуже популярні, тому що дозволяють звільнити простір, створюють оригінальний інтер'єр. При установці вузької раковини і окремих шафок для миючих засобів та засобів гігієни захаращується простір. При цьому розмір умивальника залишається досить маленьким. uglovye-rakoviny-s-tumboj_5

Ванна: стилі й інтер'єр

Впишеться кутова раковина в будь-який інтер'єр при різному стильовому оформленні. Підійде цей предмет меблів і до класичного стилю, і до античного, а підібравши певні аксесуари, можна вписати її в хай-тек, основними матеріалами для якого є метал і скло. Щоб навіть класичний варіант кутового умивальника білого кольору підійшов до будь-якого стилю, можна використовувати різні аксесуари, полички, мозаїку, вибрати незвичайний варіант змішувача. uglovye-rakoviny-s-tumboj_9 Ванна часто має велику вологість, а значить, матеріали, які використовуються для виготовлення аксесуарів, повинні бути стійкі до вологи і різних температурних стрибків. Виготовляються кутові тумби для ванної з ДСП, МДФ і деревини, спресованої в декілька шарів, причому верхній покритий спеціальною пропиткою, не пропускає вологу. Дерево, перебуваючи під досить тривалим процесом пара і температурних стрибків, може отримати деформацію, тому кожна ванна обов'язково повинна мати хорошу вентиляцію. uglovye-rakoviny-s-tumboj_4

Кутові тумби з раковинами різного виду

У деяких інтер'єрах доречніше використовувати тумби, в які вбудовані подовжені раковини. Ці меблі може бути лівосторонньої і правобічної, як видно на фото. Добре такий варіант буде виглядати, якщо ванна має вікно, біля якого можна зробити установку подовженого варіанту шафки. uglovye-rakoviny-s-tumboj_1 Раковини для кутових тумб виготовляються з таких матеріалів, як:
  • фаянс,
  • фарфор,
  • високоміцні полімери.
  • скло,
  • камінь (штучний і натуральний).

Кожен з цих матеріалів має свої переваги. Умивальники з порцеляни й фаянсу дуже міцні, з гладкою полірованою поверхнею. Прослужити такий предмет може більше 20 років, до того ж їх випускають такої форми, що поєднуються вони з будь-яким стилем.

uglovye-rakoviny-s-tumboj_8

Досить цікавий варіант раковини з високоміцних полімерів. Вони практичні, термостійкі, не схильні до корозії і механічних пошкоджень. Не взаємодіють з такими матеріалами хімічні сполуки, тому умивальники з полімерів - досить вигідне придбання.

uglovye-rakoviny-s-tumboj_3

Любителі краси, неординарності та оригінальності будуть у захваті від скляних і кам'яних раковин. Зовні витончені й тендітні, як видно на фото, вони не поступаються в міцності і довговічності іншим видам.

Популярні розміри

Для самих маленьких варіантів розміри складають приблизно 400х800х300 мм (ширина, висота, глибина), середні мають параметри близько 600х800х600 мм.

Найбільші моделі мають приблизні розміри 985х450х750 мм. uglovye-rakoviny-s-tumboj_6

Практичність, краса і зручність

Одна з назв, які носять кутові тумби для ванної з раковинами, - це Мойдодир. Такі меблі дуже практична, бо в ній можна зберігати будь-які миючі та гігієнічні засоби, вона економить значний простір. Є моделі з одним, двома і трьома відділеннями, в одному з яких можна складати, наприклад, використані рушники і білизну для прання, що дуже зручно. Таке відділення можна застосовувати і для зберігання не брудного, а чистої білизни. uglovye-rakoviny-s-tumboj_7

Хороший варіант - умивальник з тумбою і вбудованим дзеркалом, який прекрасно підійде до будь-якого стилю. Ці меблі дуже красива і надає оригінальний вигляд будь-якої ванної. Щоб кутова раковина виглядала оригінально, можуть бути використані змішувачі з:

  • пластмаси,
  • бронзи,
  • латуні,
  • сплаву кремнію і алюмінію.
Оригінально виглядають мідні та керамічні вироби. В ексклюзивних варіантах, які можна побачити на фото, змішувачі можуть бути навіть кам'яними. uglovye-rakoviny-s-tumboj_2 Найчастіше внутрішні частини кранів для кутових умивальників з тумбою виготовляють з бронзи, а різьблення в них виконана з латуні. Це з'єднання використовується для того, щоб змішувачі були довговічніше. Крім цього, для виготовлення внутрішніх частин кранів використовуються різні леговані стали, однак вони від жорсткої води дуже швидко засмічуються.