Кутові раковини з тумбою для ванної: види, кольори, розміри

Наші ванні кімнати вже давно нікого не бентежать своєю мініатюрністю. Так, останнім часом з'явилися планування будинків, в яких під приміщення такого призначення відводиться набагато більше місця. Однак здебільшого це виключення з правил. І тому багатьом людям доводиться миритися з умовами, придумуючи різні варіанти, за рахунок чого збільшити простір, як поліпшити функціональність, як розставити меблі, яку використовувати і так далі. У результаті з'являється прекрасний варіант - застосувати кутову раковину з тумбою, як на фото. Такий предмет не займе багато місця, при цьому дозволить вмістити безліч корисних штучок.

uglovye-rakoviny-s-tumboj_1

Детальніше про рішення

Не враховуючи стиль приміщення, кутова раковина з тумбою може чудово використовуватися, оскільки вона здатна гармоніювати і з античним стилем, і навіть з хай-тек.

uglovye-rakoviny-s-tumboj_2

Сприяє такій універсалізації різноманіття вибору. Адже ринок пропонує найрізноманітніші моделі для створення оптимального середовища. Існує безліч квітів, форм і матеріалів, тому ідей для оформлення ванної кімнати предостатньо.

uglovye-rakoviny-s-tumboj_3

Види

Враховуючи тип п'єдесталу, можна виділити такі види кутових умивальників, як на фото:

 • Раковина, вбудована в тумбу. Це раціональний підхід до облаштування простору ванни, що дозволяє використовувати кут приміщення максимально ефективно. Завдяки наявності тумби можна зручно розмістити засоби по догляду за тілом та обличчям.
 • Кутові раковини з відкритою нижньою частиною. Це не означає, що низ повинен бути нічим прикритий. Адже в цій області знаходяться не дуже привабливого вигляду комунікації. Їх можна закрити металевим чохлом. Це дозволить гармонійно вписати раковину в середземноморський стиль, в якому цінується метал.
 • Раковини «тюльпан». Конструкція стоїть на ніжці, яка може приховати всі комунікації. У підсумку отримуємо виріб, що нагадує по виду квітка. Таке рішення може стати відмінним доповненням будь-якого стилю.
uglovye-rakoviny-s-tumboj_4

Враховуючи матеріал виготовлення, кутові умивальники можуть бути такими:

 • Полімерні. Такі вироби міцні, практичні і термостійкі. Також вони стійко витримують хімічний вплив, їм не страшна корозія і подряпини.
 • Порцелянові та фаянсові. Завдяки стилістичному оформленню такі вироби не втрачають своєї актуальності навіть через великий період часу. А прослужити такі раковини можуть більше 20 років, адже вони мають гарну гігієнічністю і міцністю. Це забезпечує таким виробам постійний попит.
 • Штучний або натуральний камінь, скло. Це вибір тих, кому до душі оригінальність. Міцність цих матеріалів знаходиться на висоті, незважаючи на уявну їх крихкість. Тому такі вироби не поступаються полімерним або фаянсовим.
uglovye-rakoviny-s-tumboj_5

Особливості

Важливий параметр для монтажу виробу - гострота кута. Раковина встановлюється до стіни із застосуванням клею або за допомогою болтів. Кут повинен бути 90 градусів, інакше доведеться займатися його вирівнюванням або ж підбирати спеціальну модель раковини з відповідним розміром.

uglovye-rakoviny-s-tumboj_6

Кутова раковина заощадить дорогоцінний простір в невеликому приміщенні. Адже в кутку найчастіше залишається вільне місце, яке і можна використовувати подібним чином. І якщо помістити в нього раковину з тумбою, можна звільнити місце для проходу і знаходження в приміщенні. Також звільнилося простір може бути заповнене, наприклад, для установки ванни більшого розміру, душової кабіни або пральної машини.

uglovye-rakoviny-s-tumboj_7

При цьому різноманітність моделей дозволяє оптимально підібрати вироби під конкретні умови. Наприклад, за кольором. Найпопулярнішими залишаються білі раковини, однак мають високий попит і кремові, і бежеві, і блакитні варіанти.

uglovye-rakoviny-s-tumboj_12

Що стосується кріплення, то майже всі вироби мають консольне кріплення - вони підвішуються на стіні. Це забезпечує підвищену надійність, оскільки відразу використовується дві стіни. У підсумку конструкція знаходить необхідну жорсткість.

uglovye-rakoviny-s-tumboj_11

Про вибір

На які аспекти звертати уваги, займаючись вибором кутовий раковини з тумбою для ванної:

 • дизайн простору;
 • розміри приміщення і величина кутів;
 • число мешканців і потенційних гостей з частими візитами.
uglovye-rakoviny-s-tumboj_10

Найбільш поширена модель має двоє дверцят, володіє наступними перевагами:

 • завдяки можливості регулювання висоти поличок можна помістити в тумбу різної висоти засоби гігієни;
 • таке рішення дає можливість раціональніше використовувати невелику ванне простір;
 • моделі можуть бути підлоговими або ж з ніжками;
 • якщо в приміщенні частенько проводиться прибирання, тоді варто використовувати модель на роликах.
uglovye-rakoviny-s-tumboj_9

Якщо дозволяє простір, можна використовувати відразу дві тумби: мобільну і закріплену. У цьому випадку в останньому виробі будуть перебувати важкі кошти, а в мобільній - часто вживані речі.

Щоб визначитися зі стилем, рекомендується враховувати два найпопулярніших напрямки:

 • Сучасний стиль. Передбачає меблі з пластику, дзеркал, скла або сталі з різкими геометричними формами.
 • Класичний стиль. Актуальне для невеликих приміщень. У цьому випадку форми плавні. Це стосується і меблів, і сантехніки, і інших елементів. Найбільш затребуване поєднання кольорів - білий і блакитний.
uglovye-rakoviny-s-tumboj_8

Роблячи покупку, потрібно пам'ятати про такі нюанси:

 • фурнітуру краще вибирати хромовану, що дозволить отримати привабливий зовнішній вигляд надовго;
 • фарба на поверхні повинна бути нанесена рівно, без патьоків;
 • слід звернути увагу і на міцність меблів.

І наостанок про монтаж ...

Особливості монтажу подібних конструкцій були описані раніше. У цьому немає особливих складнощів і необхідності приводити додаткові фото. Важливо лише все правильно розрахувати, а потім уважно втілити. Тоді результат вразить своєю функціональністю і гармонійністю.