Як вибрати меблі для ванної кімнати

Правильно підібрати меблі для ванної кімнати не так просто, як може здатися на перший погляд. По-перше, асортимент сучасної сантехніки і супутніх предметів настільки широкий, що неспеціалісту дуже легко розгубитися і помилитися.

необхідні меблі для ванної

По-друге, всі вироби для ванної кімнати необхідно підбирати урахуванням площі приміщення, часу побудови квартири.

По-третє, потрібно брати до уваги, що у ванній кімнаті підвищена вологість, часті перепади температури.

По-четверте, слід враховувати, в якому стилі виконаний ремонт у всьому приміщенні, які кольори переважають.

Щоб не шкодувати про вибір, скористайтеся порадами, які приведені в даній статті. Ми впевнені в тому, що вони допоможуть вам купити саме ті меблі, яка ідеально підійде для вашої ванної кімнати.

Отже, про що необхідно пам'ятати?

Найголовніше - купуйте тільки такі вироби, які мають спеціальний захист від несприятливого середовища, включаючи підвищену вологість і температуру.

Навіть якщо вам шафка або тумбочка дуже сподобалися на фото, не поспішайте з покупкою, поки не точно не дізнаєтеся, з яких саме матеріалів вони виготовлені. Також перевірте, наскільки якісна використовувана фурнітура, чи надійно вона закріплена.

Дуже популярною по сьогоднішній день залишається меблі для ванної, для створення якої використовувалося дерево. Однак її не можна встановлювати, якщо у вашого санвузла невелика площа або вентиляція відбувається не на належному рівні. Такі меблі піддається коливанням температур, а під дією підвищеної вологості може втратити свій первісний вигляд, розшаровується і кукожітся. Саме з цієї причини дерев'яні тумбочки, пенали, шафки можна встановлювати тільки у великих ванних кімнатах з досить великою площею. Наявність вентиляції - обов'язково.

великий за обсягом шафка під раковиною

Можна використовувати меблі з ДСП та МДФ. Щоб надати всім елементам водостійкості, на виробництві їх обробляють, використовуючи спеціальні засоби. Чим більше шарів було нанесено на поверхню, тим міцнішим в результаті буде виріб. Воно прослужить своїм власникам не один рік.

На фото каталогів багатьох фірм-виробників ви можете побачити меблі їх ДСП і МДФ різних моделей, які ідеально впишуться в будь-який інтер'єр. За ціною такі вироби доступні великої частини вітчизняних споживачів.

З МДФ, наприклад, створюють меблі, які мають нелінійні обриси, а ось більш дешевий ДСП прекрасно походить для тих випадків, коли необхідно створити прості прямокутні плити.

Їли ви вирішили зупинитися на найбільш недорогих пластикових моделях, але не забувайте про наступне. Безумовно, даний матюкав не боїться вологи, він може прийняти будь-яку форму. До того ж, багато виробників використовують високоякісну пластмасу, що дозволяє створити меблі більш високого класу. Проте, даний матеріал вважається найменш міцним і довговічним.

Нерідко для обробки окремих складових меблів для ванної кімнати практикується використання скла і металу. Але далеко не в кожному приміщенні можна встановити вироби, оформлені таким чином. На фото, які розміщені на спеціалізованих сайтах, ви можете подивитися, в приміщеннях якого стилю вони підходять найкраще. А от вартість підійде далеко не всім.

Варіант, який є найдешевшим, а тому найменш якісним є застосування самоклеющейся плівки. Пройде дуже мало часу, і плівка почне відшаровуватися, стискатися під впливом вологи. Серйозний виробник ніколи не буде покривати свої меблі плівкою. Тому, не варто піддаватися спокусі, купуючи подібні моделі. Нехай аже на фото вони виглядають дуже привабливо, а ви обмежені в коштах.