Як вибрати поличку для ванної кімнати

Гармонійні аксесуари у ванну не менш важливі, ніж загальний інтер'єр кімнати. Тому й варто звертати належну увагу на подібні елементи. Ми спробуємо вибрати поличку для ванни. Погляньмо на їх різноманітність, вирішимо, що робити, якщо полиця повинна бути кутовий, або, скажімо, чи можна придбати варіант гарнітура вже з дзеркалом. Ці та багато інших нюансів розглянемо далі.

kak-vybrat-polochku_1

Обстановка

Атмосфера ванній своєрідна. Вона обов'язково повинна містити в собі дві складові: практичність і красу. І досягти цього можна якраз з поличкою для ванни та іншими елементами інтер'єру.

Види, форми, матеріали

Тут подивимося, з чого складаються полки, яких бувають форм і познайомимося ближче з представниками різної цінової категорії.

kak-vybrat-polochku_6

Пластик

До цього дня, пройшовшись по ринку (в магазини їх практично не завозять), можна зустріти унікальний раритет - прямокутну поличку з не надто якісного пластику, яка буде абсолютно дивних, іноді не зовсім підходять, забарвлень, зате з доповненням стаканчиків і інших елементів. Така полку стоїть досить дешево, можна навіть сказати, практично нічого не коштує. Однак практичність її цілком порівнянна з ціною.

kak-vybrat-polochku_8

Буквально відразу під парою флакончиків пластик почне просаджувати, а потім і зовсім деформується. Він досить м'який, тому будь-які стаканчики і додаткові бульбашки, тільки нашкодять зовнішнім виглядом полички. Але тоді питається, навіщо вона потрібна? Це і дивно, що досі купуються подібні речі в кімнату, в яких геть відсутня функціональність. Але і декоративністю особливої ​​Там не віє. Тому дуже своєрідний предмет побуту з дуже дивними формами - це показник явно не зовсім підходящого атрибута. І побачивши таке «чудо» «пластмас-прома», про слово «практичність» можна навіть не згадувати. Звичайно, можна купитися на дзеркало в комплекті. Все це дешево, але, на жаль, тоді питань до інтер'єру боле бути не повинно, тому що даний варіант - моветон, що не вписується ні в одне течія в дизайні інтер'єру.

kak-vybrat-polochku_5

Інша справа - жорсткий якісний пластик. Це варіант більш сучасних полиць. Причому різновиди можуть бути самі різні: від комплектації з дзеркалом до кутових полиць з телескопічним жердиною для кріплення. Ось про них і поговоримо. Кутова полиця - це зручність і функціональність. Найчастіше на одному утримувачі знаходиться кілька полиць, які чудово розміщують необхідну кількість флаконів і банок. Але і тут також є підступ. Потрібно уважно дивитися на пластик, якщо є можливість, то й помацати його руками. Деякий матеріал, незважаючи на свою жорсткість, абсолютно не міцний. І якщо попередній варіант з м'яким пластиком може прогнутися, цей і зовсім здатний зламатися під дією трьох-чотирьох флаконів шампуні.

kak-vybrat-polochku_7

Тому пластик самої полиці повинен бути міцним, це видно зазвичай відразу або відчувається при осязании. І, до речі, ще один нюанс: незважаючи на те, що вартість такої полиці невисока, вона користується популярністю. Але знову існує невеликий нюанс. Така кутова полку абсолютно непрактична. Дно полиць найчастіше роблять рифленим в місці, де підвищена вологість, поставити на пластиковий рифлений, та на додачу ще й вузький піддон, флакон - це вже подвиг. А все тому, що з таких полиць все дуже легко звалюється. І якщо вони встановлені відразу за ванною або близько до самого резервуару, то незабаром можна буде втомитися від того, що прийом душа перетвориться на ловлю косметичних засобів по ванні. Щоб цього не сталося, варто задуматися заздалегідь.

kak-vybrat-polochku_9

Скло, метал

Це найбільш дорогі приклади. Але в них є своя істотна різниця і величезна перевага перед пластиком. Вони важкі, стійкі. Наприклад, кутова скляна поличка прекрасно буде триматися на кріпленнях, на неї можна поставити будь-який флакон і не думати про те, що струмінь води, наприклад, з душу, нагне полку, все впаде вниз. Це дуже практично. Тому найбільше люди довіряють скляним поличках. Те ж стосується і комплектів з дзеркалом. Там в основному йде одна невелика полку саме на частину стіни під дзеркалом, для зручності розташування приладдя першої необхідності.

kak-vybrat-polochku_2

Найчастіше такі полки оброблені металевими елементами. Це в свою чергу додає міцність матеріалу і функціональність виробу. Треба сказати, що в таких полицях з дзеркалом вже йдуть дуже зручні бордюри з металевих прутів. Вони дозволяють принадлежностям триматися, не падати через ковзання по мокрій скляної поверхні. Що стосується міцності, то для таких полиць використовується спеціальне загартоване скло. Воно не розіб'ється, якщо на полицю зверху поставити навіть металеву банку. Однак якщо покласти спеціальний гумовий килимок (підкладка з м'якого ПВХ), тоді і флакони не ковзатимуть, скло прослужить набагато довше.

kak-vybrat-polochku_4

Отже, підіб'ємо підсумок!

Для того щоб стоїть у ванній пральна машинка незабаром не перетворилася на підставку для самих різних банних засобів, краще купити спеціальну поличку. Вони бувають пластикові, скляні, самостійні або в комплекті з дзеркалом, а також кутові. Полки на телескопічному жердині - це кілька піддонів, закріплених на спеціальній трубі, які, в свою чергу, кріпляться в кутку шляхом висування частин до потрібної висоти. Тим самим, вона з'єднує підлогу або краю ванни з стелею, за рахунок цього має достатню міцність.

kak-vybrat-polochku_3

Якщо врахувати всі наведені рекомендації щодо вибору виробів, можна підібрати дійсно оптимальний варіант, який буде і відповідати вимогам, і чудово поєднуватися з інтер'єром приміщення та іншими елементами.