Іспанська плитка для підлоги ванної кімнати

Якщо Ви розпорядженні достатню суму і бажаєте створити у своїй ванній кімнаті по-справжньому унікальний інтер'єр, радимо вам використовувати для цих цілей іспанську плитку. Її не дарма відносять до оздоблювальних матеріалів класу люкс. Підтвердженням наших слів служать численні фото ванних кімнат, для обробки підлоги в яких використовувалася іспанська плитка. Погодьтеся, дизайн таких приміщень - справжній витвір мистецтва. Ще один аргумент на користь того, щоб під час ремонту використовувати іспанську плитку - її неперевершена якість, висока міцність і довговічність віх моделей. І це не дивно, адже у цієї країни багатовікові традиції створення керамічної плитки, а наколінний досвід дозволяє майстрам створювати справжні шедеври.

іспанія у вашій ванній ispanskaya-plitka-dlya-pola-vannoy-02

Колекції плиток, призначених для підлоги унікальні завдяки використанню контрастних поєднанню різних стилів і багатогранною кольоровій гамі.

Іспанські майстри навчилися створювати плитку, яка імітує деякі природні матеріали (камінь, мармур), на фото ви можете побачити, як красиво виглядає підлога у ванній кімнаті.

ispanskaya-plitka-dlya-pola-vannoy-03 ispanskaya-plitka-dlya-pola-vannoy-04

У спеціалізованих магазинах ви можете придбати плитку, яка була виготовлена ​​на фабриці, а також ексклюзивні моделі, створена вручну. Безумовно, що вироби даного класу коштують на порядок дорожче, але ви жодного разу не пошкодуєте про зроблений вибір.

на фото з каталогів іспанської плитки для підлоги у ванну кімнату ви побачите вироби, в які вкраплені декоративні елементи - скло, дзеркало, кришталь, метал. Ви навіть можете вибрати моделі, в які вкраплені напівкоштовні камені. Запевняємо вас - нічого більш вишуканого ви не побачите ніде!

Як ми вже говорили, найоригінальнішим варіантом вважається іспанська плитка для підлоги, яка виготовлена ​​вручну. Багато фахівців з дизайну інтер'єрів говорять про те, що іспанська плитка для підлоги чудово поєднує в собі стародавні традиції та сучасні технології. Неповторний рельєф поверхні і природні нерівності перенесуть вас в минулі століття. Сміливі дизайнерські рішення - прямий доказ того, що плитка виконана в наш час.

Секрети технології

Конкуренти не дрімають ні дня, тому іспанські майстри постійно вдосконалюють технологію виробництва, а також працюють над зовнішнім виглядом плитки. Фото чергових колекцій доводять, що майстри чудово відчувають ринок, щоразу пропонуючи щось неповторне!

ispanskaya-plitka-dlya-pola-vannoy-05 ispanskaya-plitka-dlya-pola-vannoy-06 ispanskaya-plitka-dlya-pola-vannoy-07

Сучасні майстри пропонують споживачеві плитку для підлоги у ванній кімнаті, яка відрізняється також і варіантами укладки. Перед покупкою обов'язково зверніть увагу на такий показник як споживчі якості товару, при необхідності скористайтеся консультацією співробітника магазина.