Типовий проект обробки ванної кімнати

Зіткнувшись з необхідністю проведення ремонту у ванній кімнаті, потрібно дуже відповідально підійди до підготовчого етапу. Вам необхідно провести точні виміри приміщення, щоб підібрати сантехніку, меблі та аксесуари. Нерідко власники приймають рішення про з'єднання ванни і туалету в єдиний санвузол. У такому випадку доведеться провести демонтаж стіни. Для подібних дій знадобиться скласти детальний план приміщення і отримати пакет дозвільних документів.

Сам ремонт починається з очищення стін, підлоги і стелі від старих матеріалів і позбавлення від старих труб.

Підбираючи оздоблювальні матеріали для ванної, завжди враховуйте той факт, що тут завжди підвищена вологість, при цьому майже повністю відсутня циркуляція повітря. Основна вимога, яка висувається до плитки - міцність, вологостійкість і привабливий вигляд. Не менш важливо й те, щоб вона була зручна в експлуатації і досить невибаглива в плані догляду.

Що пропонує ринок оздоблювальних матеріалів

Одним з найпопулярніших і найпоширеніших на сьогоднішній день продовжує залишатися керамічна плитка. Її велика перевага - висока міцність і гігієнічність. До того ж, плитка еклогічна, тому абсолютно нешкідлива для людини.

стандартний варіант - плитка vannaya-5-kv-m-08 vannaya-5-kv-m-03 keramicheskaya-plitka-15 small bathroom design

Ціна на даний виріб буває дуже різною і залежить від величезної кількості чинників. Є колекції економ-класу, вони доступні основній масі покупців, є кахель, вартість на який трохи вище, і є ексклюзивні варіанти, які сміливо можна назвати справжнім витвором мистецтва. Виробники такої плитки сміливо експериментують з кольором, поєднують різні фактури і в результаті отримують неперевершений ні за зовнішнім виглядом, ні за своїми експлуатаційними якостями товар. Справжнім естетам виробники пропонують звернути увагу на кахельну плитку, яка була виготовлена ​​вручну. Коштують такі колекції досить дорого, але встояти перед їх пишністю неможливо.

Не забувайте про те, що правила укладання плитки можуть відрізнятися в залежності від типу моделі та особливостей виробництва. Наша порада - довірте роботу досвідченим майстрам, які виконають роботу якісно.

Не дуже часто, але все ж можна побачити ванні кімнати, для обробки яких використовувався природний мармур.

Друге після кахлю місце за популярністю місце займають пластикові панелі. Вибір даного матеріалу вигідний для вас з точки зору своєї вартості. Панелі легко монтувати, він стійки до перепадів рівня вологи, не вимагають спеціального догляду за собою - досить протерти вологою губкою.

pvh-paneli-v-vannoy-05 pvh-paneli-v-vannoy-02 plastikovye-paneli-v-vannoy-04 plastikovye-paneli-v-vannoy-02 plastikovye-paneli-v-vannoy-01

Аргументом на користь покупку саме пластикових панелей для багатьох користувачів є те факт, що перед установкою не потрібно вирівнювати стіни - їх потрібно буде покрити спеціальним засобом, який володіє водовідштовхувальним властивістю.

Не варто боятися того, що в результаті використання даного матеріалу ванна кімната буде виглядати одноманітно і понуро. Асортимент виробів складається з панелей різного кольору і різної текстури.

Серед недоліків - можливе утворення цвілі на зворотному боці пластика. А моделі світлого кольору різно чи пізно пожовтіють.

У наші дні все менше звертаються до такого виду обробки як водоемульсійна фарба. Порадьтеся з професійним майстром, який саме вид покритті даного виду підійде для вашої ванної кімнати.

krasnaya-vannaya-06 small bathroom design proekty-vannoi_06 krasnaya-vannaya-08 foto-vanny-02

Деякі користувачі для обробки свого санвузла вибирають шпалери. Якщо ви - один з них, ваш потрібно купувати тільки вінілові, оскільки вони характеризуються високим ступенем вологостійкості.

На завершення нашого невеликого огляду хочемо згадати про такі отелочние матеріалах: скляна плитка, мозаїка, агломерат, ванне дерево.