Обробка ванної кімнати плиткою - кахельної і керамічної

Відвідуючи гіпермаркети, ви, напевно, помічали, який величезний асортимент сучасних оздоблювальних матеріалів для ремонту ванної кімнати тут представлений. Особливо, коли йдеться про плитку - як кахельної, так і керамічної. Іноді труднощі з вибором необхідного матеріалу відчувають професіонали, не кажучи вже про тих, хто вирішив виконати все своїми руками.

Така ж ситуація чекає і тих, хто вирішив ознайомитися з інформацією, яка розміщена на тематичних сайтах. Крім статей, з яких ви дізнаєтеся, чим розрізняються різні види плитки, дізнаєтеся, за яким принципом слід вибирати плитку, ви також побачите численні фото.

обробка ванної кімнати плиткою belaya-vannaya-14 belaya-vannaya-09 belaya-vannaya-11 belaya-vannaya-03

Як ви могли помітити, моделі можуть відрізнятися не тільки за своїм зовнішнім виглядом і поєднанню фактур, але і за ціною.

У будь-якому магазині представлені колекції з плиткою, яка виконана в класичному стилі, а також такі, які припадуть до душі любителям модерну, авангарду і навіть Середньовіччя. Дуже часто колекції, виконані в одному стилі, складаються з керамічної або кахельної плитки і для стін, і для підлоги. Тим, хто вирішив провести ремонт своїми руками, радимо детально вивчити інструкцію по експлуатації.

Ви не боїтеся експериментів і не проти для обробки ванної кімнати використовувати плитку різного кольору? Ваша сміливість заслуговує поваги, але вам потрібно знати про наступні правила дизайну.

По-перше, в одному приміщенні не можна використовувати більше трьох кольорів. По-друге, заздалегідь продумайте, в якому саме порядку кахель різного кольору буде розміщуватися. Для наочності можете спочатку на папері намалювати план дизайну. По-третє, якщо на підлозі ви розміщували плитку темного кольору, то внизу стіни повинен бути кахель світлих відтінків. У кожному разі, настійно радимо вам уважно розглянути тематичні фото в інтернеті. Ви не тільки навчитеся основним принципам роботи кольором, але і надихнетеся ідеями для своєї ванної кімнати.

Новинки від сучасних виробників

У боротьбі за клієнта, заводи з виробництва кахлю, постійно розробляють нові цікаві вироби. Наприклад, все більшої популярності набувають колекції плитки, поверхня яких виглядає дуже незвично. Вона може імітувати такі оздоблювальні матеріали як шкіра, цегла, тканина, камінь або скло.

keramicheskaya-plitka-09 keramicheskaya-plitka-06 keramicheskaya-plitka-12 keramicheskaya-plitka-03 keramicheskaya-plitka-02

Головне якість, яка характерно для керамічної і кахельної плитки - це висока міцність, водонепроникність і стійкість до перепадів температури. Купуючи плитку, поцікавтеся у консультанта, які миючі засоби необхідно використовувати під час прибирання.

Виконуючи ремонт своїми руками, ви можете уникнути великої кількості сполучних швів, якщо будете використовувати плитки великого розміру. Завдяки такому прийому, кахельне покриття зможе прослужити вам значно довше.

Сучасні керамічні плитки ще відрізняються і тим, що вони дуже приємні на дотик. Вам буде дуже приємно вийти з ванни або з душі і ступити босою ногою на підлогу.

Тим, чия ванна кімната має невеликі розміри, керамічна і кахельна плитка допомагає візуально збільшити площу. У мережі ви часто можете бачити на фото, як похмуро і похмуро виглядало приміщення до ремонту, і який вигляд воно набуло після. Найважливіше умова - оздоблювальний матеріал, який ви будете використовувати, повинен бути світлим.

Будьте акуратні, точні і сміливі під час роботи, і тоді вам вдасться створити ванну, яка втілить в собі всі ваші мрії!