Алюмінієвий стелю для ванної кімнати

Яких тільки матеріалів для обробки стель Сьогодні не виготовляється. Великим попитом користується натяжна або підвісну стелю. Він досить простий в експлуатації, безпечний і не примхливий.

Сьогодні для створення оригінальних дизайнерських рішень існує можливість змішувати кілька типів стель, отримуючи тим самим оригінальну композицію.

Одними з найбільш практичних і простих в монтажі, а головне, стійких і безпечних, є алюмінієві стелі. Через їх виду часто застосовується назва «рейкові». Він є окремі балки, довжина їх, як правило, - 3-4 метри, однак, у випадку з використанням їх як елемента стелі, балку можна підігнати під потрібний розмір. В ширину кожна планка близько 10 см.

рейкова стеля з вбудованими світильниками дворівневий алюмінієвий варіант з позолоченим відтінком алюмінієві рейки - недорогий варіант обробки стелі

Склад даного виду - алюміній. Він може бути ламінований (наприклад, під деревний колір), «золотий», «срібний» або просто різнобарвний. Тобто варіантів для декорування приміщення безліч.

Укладання алюмінієвої стелі

Всім відомо, що більшість підвісних стель потребують професійного підходу, особливо натяжні. Але реечний- найбільш простий в монтажі. Для цього достатньо закріпити спеціальні профілі на опорні стіни, а далі в кожній планці є спеціальний «замок», тобто принцип укладання схожий з укладанням ламінату або паркету.

Звичайно, виклавши всю стелю кімнати рейками, буде не зовсім правильно, оскільки на великій площі балки виглядають досить незатишно. Однак покласти їх у ванній, яка, як правило, менше будь-яких кімнат, буде дуже навіть добре. До того ж матеріал відмінно тримає форму при перепадах температури або підвищеної вологості.

У Мережі можна переглянути фото приклади дизайну ванної кімнати з використанням рейок. Що стосується безпосередньо кімнат, то добре буде виглядати певний акцент, зроблений з їх допомогою.

в інтер'єрі ванної кімнати відтінку срібла aluminieviy-potolok-dlya-vannoy-07 двоколірний зонірованний варіант

Наприклад, робоча область на кухні. До того ж, якщо на стелі в робочій зоні і буде збиратися кіптява, її легко можна буде видалити за допомогою звичайних миючих неабразівних засобів.

Застосування у звичайних кімнатах

Там, де немає ні особливої ​​вологості, ні перепаду температур, буде дуже оригінально зробити яскраву крапку на стелі. Тим більше, рейки дозволяють встановлювати вбудовувані світильники. Відповідно, можна з їх допомогою вигідно виділити зону відпочинку, взявши рейки під колір дерева, також вмонтувавши туди світильники.

Існує безліч фото прикладів, на яких зонування за допомогою алюмінієвих стель відбувається в різних варіаціях.

Наприклад, буде оригінально виділити зону у вітальні хвилеподібно поряд з натяжними стелями. До речі, варто зазначити, завдяки тому, що балку можна зробити будь-якої довжини, їх нескладно викладати драбинкою, закриваючи після спеціальним м'яким ПВХ.

Цей вид відмінно приховає всі недоліки, під ним добре робити проводку, так само, як і виводити дроти назовні. Це тип відмінно поєднується з іншими способами обробки, не вимагає особливої ​​підготовки, а головне, може чудово доповнювати загальний вигляд.

Купуючи алюмінієвий стеля

Купуючи рейки, слід уже бути впевненим, де і як вони будуть розташовані. Як правило, звернувшись до консультанта, можна отримати вичерпну інформацію про кількість матеріалу на певну площу. Однак завжди слід брати з запасом, тому як, у випадку з «фігурним» стелею, може бути певна кількість відходів.