Натяжна стеля у ванній кімнаті

Установка натяжної стелі є ідеальним варіантом при виборі покриття для приміщення ванної кімнати. Статистика сучасного будівельного ринку говорить про безперечне лідируючому положенні цієї унікальної різновиди матеріалу для обробки. Його використовують у різних приміщеннях, але саме у ванній в більшій мірі використовуються всі чудові властивості цієї конструкції.

білий натяжна стеля у ванній кімнаті інтер'єр з неоновим підсвічуванням з вбудованими світильниками глянсовий натяжна стеля у ванній стиль і краси

Переваги

Для таких приміщень, де зазвичай підвищена вологість, важливо, щоб матеріал, вибраний для обробки, був водостійким. Стелі, виконані їх ПХВ або поліефірної тканини, мають не тільки високу вологостійкість, а й мають пилевідштовхуючим ефектом.

Завдяки пилевідштовхуючим властивостями матеріал має властивість довго виглядати ідеально чистим. Якщо раптом поверхня починає виглядати недостатньо привабливо, то досить протерти її вологою ганчіркою, і вона відразу ж приймає первозданний вигляд.

Склад матеріалів, з яких виготовляються натяжні покриття такий, що на них не приживаються ні грибки, ні вогкість. Це означає, що, незважаючи на підвищену вологість, поверхня ніколи не буде знівечена потворними темними плямами цвілі, як це буває при побілці або фарбування.

Для багатьох споживачів визначальним фактором при виборі натяжних покриттів стає можливість швидко приховати різні дефекти. При цьому немає необхідності вдаватися до оштукатурювання і шпаклівка, роботі, що займає багато часу і залишає пристойну кількість будівельного сміття.

Відгуки людей, вже скористалися новими технологіями, схожі один на одного - «Прийшли майстри, зняли розміри. На наступний день привезли матеріали і взялися за роботу. Пройшли трохи більше двох годин - новенький блискучий стелю прикрасив ванну кімнату ».

Зовнішній вигляд придбання залежить лише від бажання замовника, адже натяжна стеля можна зробити не тільки з гладкою поверхнею. Його установка може бути багаторівневою і навіть арочної. Зрозуміло, що якщо конфігурація і дизайн буде більш складною, то і монтаж займе більше часу, але завжди відгуки замовників висловлюють здивування швидкістю виконаної роботи.

двоколірний натяжна стеля natyazhnoy-potolok-v-vannoy-07 стильно і практично колір під інтер'єр

Натяжні стелі розрізняються не тільки за кольором, але і за фактурою поверхні. Серед них найбільш поширені два види матеріалу - з глянсовою і матовою поверхнею. Зустрічаються і більш екзотичні варіанти, але установка їх у приміщенні ванній зустрічається дуже рідко.

Глянцевий або матовий?

Спочатку всі виробники випускали тільки матові матеріали. Цей класичний варіант виглядав схожим на звичайну обштукатурену поверхню, тільки на ній не зустрічалося навіть найменших дефектів, звичайних для штукатурки. Оскільки матова поверхня виглядає благородно і діє на людину заспокійливо, то монтаж матеріалів, що мають матові відтінки, виробляють найчастіше в спальних кімнатах і робочих кабінетах.

Якщо є необхідність зробити приміщення яскравіше і світліше, то перевага однозначно залишається за глянцевим матеріалом. Оскільки найчастіше санвузли не мають природного освітлення, та й розмір їх не надто великий, глянсове покриття допоможе мінімізувати ці недоліки.

Віддзеркалення світла на глянцевому поверхні дозволить його променям проникнути в погано освітлені куточки, перетворивши малоосвешенную кімнату ванною в яскраве і світле приміщення, а якщо воно має низьку стелю і невеликі розміри, то додасть простору. Яскравий, привертає увагу дизайн ванної кімнати зможе при її ранковому відвідуванні зарядити власника бадьорістю на весь день.

Відгуки тих, хто вже кілька років тому встановили натяжні стелі, розповідають, що кращого результату вони не представляють, і якщо щось збираються міняти - це може відноситися тільки до дизайну покриття, але не до його виду.