Ванни Apollo - прекрасна якість і величезний вибір

ванни Apollo

Серед усього асортименту сучасної сантехніки особливо слід виділити ванни Apollo. Вироби цієї групи виробництва даної компанії відрізняються чудовою якістю і здатні скласти гідну конкуренцію схожим товарам завдяки різноманітності функцій і дизайну. Щоб переконатися в цьому варто більш детально ознайомитися з основними особливостями продукції.

ванна Apollo

асортимент моделей

Ванни від компанії Apollo займають значний сегмент на ринку сучасної сантехніки. Це стало можливо завдяки впровадженню у виробництво моделей різних класів, що дозволило максимально розширити асортимент.

Серед виробів даної марки можна зустріти акрилові ванни з рельєфним або гладким днищем. При цьому матеріал здатний витримати величезне навантаження і добре піддається чищенню. Що стосується зміни самих ванн, вони можуть бути прямі і кутові з різнобічної орієнтацією. Їх розміри комбінуються для створення моделей, які відмінно впишуться практично в будь-який інтер'єр.

На особливу увагу заслуговують вироби з прозорими вставками з міцного скла. У них передня стінка частково замінюється склом, що створює ефект легкості конструкції.

Ванна Apollo зі скляною вставкоюВанна Apollo зі скляною вставкоюВанна Apollo зі скляною вставкою

Також модельний ряд можна розбити на одинарні та двомісні акрилові ванни. Для більшого комфорту вони можуть бути оснащені зручними прогумованими підлокітниками, регульованими і ручками.

Двомісна ванна Apollo

Так як сучасна сантехніка Apollo оснащується безліччю корисних функцій, для їх контролю використовується електронне або механічне управління.

функції

Набір функцій слід розглянути більш детально. Управління ними здійснюється через панель управління і за допомогою пульта.

У ваннах Apollo можна виділити такі основні функції:

  • Система дезінфекції. Дозволяє підтримувати чистоту у ванній, зокрема завдяки очищенню форсунок і інших деталей вироби.
  • Гідромасаж. Розслабляючий масаж за допомогою струменів води, що виходять з форсунок з боків ванни і з її дна.
  • Аеромасаж. Аналог гідромасажу з використанням потоків повітря під водою.
  • Підігрів води. Підтримується оптимальний температурний режим протягом усього часу прийняття ванни.
  • Радіо. Можна послухати під час водних процедур, щоб не було нудно.
  • ТВ. У дорогих моделях можна одночасно з купанням дивитися телевізор.
  • Підключення до музичного центру. Ви можете вибрати для себе музику за настроєм і насолодитися усіма зручностями в розслаблюючій атмосфері.

Це не повний перелік функцій, більш точну картину можна побачити при розгляді конкретної моделі цього виробника.

ванна Apollo з телевізоромванна Apollo з телевізором

розміри виробів

В асортименті ванн марки Apollo присутні моделі різних габаритів. Тут можна відшукати сантехніку для невеликої за площею кімнати. В основному популярністю серед цієї категорії користуються вироби шириною 75-80 см і довжиною до 170 см. Такі моделі, незважаючи на свої невеликі розміри, можуть бути також оснащені сучасними функціональними девайсами, в тому числі і гідромасажними форсунками. Серед кутових також є цілком компактні ванни, що займають площу до 2 кв. м.

Кругла ванна Apollo

Кутові і двомісні вироби в основному відрізняються розмірами сторін більш близько 2 м і більше. Такий варіант підходить тільки для просторих санвузлів. Проте, подібні моделі, зокрема завдяки своїм функціям і зручності, користуються популярністю у населення.

Кутова ванна ApolloКутова ванна Apollo

Відгуки

Якщо проаналізувати відгуки, залишені покупцями про ваннах марки Apollo, можна з упевненістю сказати, що компанія виправдовує відповідність своєї продукції європейським стандартам. У більшості відгуків розхвалюються різні моделі ванн, від самих скромних і бюджетних до преміум-класу.

Аргументом на користь придбання ванн Apollo також є їх порівняно невелика вартість. При цьому якість залишається на висоті, адже для виготовлення товарів використовуються тільки якісні матеріали і передові італійські технології. Також дотримуються вимоги щодо техніки безпеки при установці електроніки і доповнень з крихких матеріалів. Обов'язково розгляньте можливість придбання такої сантехніки, і ви не пошкодуєте про свій вибір.