Фільтр для душа - ефективний засіб для очищення і пом'якшення води

Душова насадка з фільтром

Призначення і користь

Всі знають, що для знезараження води в неї додають активний хлор. Ця речовина, а також його похідні дуже негативно позначаються на якості водопровідної води: вона стає небезпечною.

Коли ми стоїмо під душем, наше волосся і шкіра голови контактують з негативним впливом хлору в воді. Це негативно позначається на доступі корисних речовин до цибулині волоса і, крім цього, структура волосяних лусочок руйнується. У зв'язку з цим колишнє здоров'я волосся йде: втрачається блиск, кінчики волосся починають сіктися, і як підсумок, волосся вмирає.

Нічого не допомагає: які б ви дорогі і якісні, на ваш погляд, шампуні, гелі, маски не купували, в боротьбі волосся з хлором цим не допомогти. І це ще не все. Під час прийняття душу хлор проникає через шкіру в кровотік і в легені в складі повітря. Шкіра стає сухою, іноді виникає свербіж.

Хлор також сприяє появі зморшок.

Фільтр для душа

Є рішення всіх цих проблем - використання фільтра для душа.

Фільтр для душа

Яким чином очищають воду?

У більшості душових фільтрів в якості фільтруючого матеріалу знаходиться мідно-цинкове гранульована речовина високої якості. При реакції з рідиною гранули знешкоджують майже сто відсотків вільного хлору, який є в рідині, методом електрохімічних реакцій розчиненого газоподібного хлору і розчинених в рідині іонів хлоридів.

Фільтр для душа

види

Розрізняють декілька різновидів фільтрів для душа

Фільтр-насадка

Цей різновид душового аквафільтра кріпиться за допомогою спеціального пристрою: перехідника - він дозволяє закріпити насадку в абсолютно різноманітних місцях і навіть на біде. Аквафильтр оснащений змінним картриджем, який легко піддається заміні.

Відмінна риса цього аквафільтра - він дуже легкий.

Фільтр-насадка для душа

Даний очисний апарат впорається без особливих проблем з хлором і різними домішками.

Фільтр для душа

Фільтр-лійка

Установка такого аквафільтра проводиться замість вашої душової лійки: його потрібно накрутити на шланг. Фільтр також оснащений змінним картриджем.

Фільтр-лійка

Фільтр-лійка призначений для того, щоб очистити воду від хлору, важких металів і механічних суспензій.

Фільтруючий набір для душа

банні кулі

Цей інструмент фільтрації необхідно використовувати виключно у ванній. Аквафильтр потрібно опустити в воду на кілька хвилин. Там він знезаражує її, перетворюючи хлор в безпечні для нас речовини. Виробники обіцяють ресурс такого апарату приблизно до 400 ванн.

Банний куля для ванної

При використанні фільтрів для душа ви будете приємно здивовані, як змінюється стан вашого волосся і шкіри. Лупа поступово почне зникати, структура волосся помітно покращиться. Шкірні покриви отримуватимуть достатньо вологи, тому як фільтр позбавляє воду від хлору, нехай не на 100%, але досить для поліпшення шкіри. Фільтри навіть сприяють зникненню деяких шкірних захворювань.

Фільтр для душа