Повітряно-бульбашкова пральна машина і функція Eco Bubble

Повітряно-бульбашкова пральна машина

Повітряно-бульбашкова пральна машина була створена ще на самому початку ХХI-го століття, в 2000 роках, але, на жаль, поки не отримала належної популярності в нашій країні, хоча в Америки і Азії вона досить поширена. Ми не будемо загострювати свою увагу на певних моделях, а розповімо про переваги і недоліки таких машин, а розповімо про принципи її роботи і дії механізму.

Повітряно-бульбашкова пральна машина

плюси

 1. Високоякісну прання, яка справляється навіть з жирними плямами на кухонних рушниках.
 2. Економічність. Такі машинки через свою особливість витрачають набагато менше електрики.
 3. Велика місткість бака, який дозволяє прати в собі навіть ковдри.
 4. Безшумна робота дозволяє прати навіть пізно вночі, коли всі сплять.
 5. Бережна прання. Пральні машини такого типу не садять білизна, і ви можете не хвилюватися за вовняні, кашемірові або шовкові речі.
Повітряно-бульбашкова пральна машина

У представленому відео можна докладніше ознайомитися з усіма перевагами повітряно-бульбашкових пральних машин.

мінуси

 1. Вартість такого обладнання трохи вище, ніж вартість інших моделей.
 2. У дешевших варіантах може бути відсутнім така функція, як віджимання.
 3. Розміри таки пральних машин набагато більше, ніж габарити машин інших марок.
 4. При пранні рекомендується використовувати більш м'яку воду, т. К. Бульбашки дуже важко утворюються в жорсткій воді.
Повітряно-бульбашкова пральна машинаПовітряно-бульбашкова пральна машина

Принцип роботи

Речі вкладаються в барабан пральної машинки. На дні такого барабана знаходяться спеціальні отвори, через які проходить повітря, через якого виникають мікроскопічні бульбашки. Ці бульбашки надходять в тканину і видаляють з неї всю грязь. Крім того, ці бульбашки сприяють скороченню тертя між речами.

Пристрій повітряно-бульбашкової машини

види

На сьогоднішній день існує два основних види бульбашкових пральних машин - це повітряно-бульбашкова пральна машина активаторного типу і машинка-автомат з функцією повітряно-бульбашкової прання. Розглянемо ці два типи докладніше.

Актіваторная пральні машинки існують на ринку вже дуже давно, але заслуженої популярності вони таки і не набули. За принципом роботи вони дуже схожі з такими відомими пральними машинами, як «Малютка», за вирахуванням того, що в них, крім усього іншого, використовується бульбашковий метод прання.

Агрегати такого типу мають всі ті ж призначення, що і звичайні машинки-автомати: віджимання, резервуар для порошку, ряд певних програм і багато іншого.

Панель управління повітряно-бульбашкової пральної машини

Машинки-автомат з можливістю повітряно-бульбашкової прання на сьогоднішній день можна купити практично скрізь. Хоча вони не так поширені, як актіваторная, але купити їх все-таки можна. Слід зазначити, що їх вартість трохи вище.

Активаторний повітряно-бульбашкова пральна машина всерединіПринцип роботи активаторной пральної машиниБак активаторной пральної машини

Повітряно-бульбашкова пральна машина активаторного типу має підключення як до холодної води, так і до гарячої. Тому гріти воду для прання в такій машині немає необхідності.

функціональні особливості

 • Бак подібних агрегатів виготовляється з нержавіючої сталі. Сама будова дозволяє впоратися зі складними забрудненнями. Крім того, бак покритий титановою обшивкою, що запобігає виникненню корозії.
 • Також існує особливий датчик, який вираховує кількість білизни, поміщене в бак. За розрахунковими даними машинка сама встановлює скільки саме води і часу потрібно, щоб випрати дане кількість, що значно економить витрати на прання.
 • Протягом всього періоду кожна операція висвічується на моніторі, а після завершення роботи машинка механічно відключається.
 • При просуванні через спеціальний керамічний порошок і гідроіонізатор бульбашки повітря випускають кисень, який об'єднується з молекулами водню в воді, завдяки чому утворюються радикали.
Повітряно-бульбашкова пральна машина

Функція Eco Bubble

Eco Bubble - технологія, яка є різновидом повітряно-бульбашкової прання. Назва пов'язана зі словом "Bubble", Яке перекладається як "Пузир". Пральні машини з функцією Eco Bubble активно рекламуються компанією Samsung.

При звичайному пранні порошок відразу потрапляє в бак пральної машини, а при Eco Bubble він дуже швидко розчиняється у воді за допомогою парогенератора, в результаті чого утворюється піна, наповнена повітрям. Повітряна піна являє собою суміш з води, порошку і повітряних бульбашок. Далі піна потрапляє в барабан і пере одяг.

Функція Eco Bubble для пральних машин

Плюси такої технології, перш за все в тому, що піна дуже швидко проникає в тканину. Ще один важливий плюс - менша витрата води при змиві бульбашок в порівнянні зі звичайною пранням.

Функція Eco Bubble для пральних машин

Відгуки

Більшість відгуків про подібні апаратах позитивні. Покупці відзначають високу якість прання, економію електроенергії, адже завдяки бульбашок прати можна і в холодній воді. Також деяких користувачів влаштовує те, що такі машини не прив'язані до водопостачання, що означає те, що їх можна використовувати на дачах або в подібних місцях. Тиша роботи і дбайлива прання - ось що характерно для цих моделей пральних машин, і саме це визначає вибір покупців усього світу і нашої країни зокрема.