Євроремонт ванної кімнати - ідеї оформлення

Багато жителів колишнього Радянського Союзу вважають, що євроремонт - це щось надзвичайне, що вимагає багато сил, часу, а головне, коштів. І ніби в результаті має вийти неймовірною розкоші результат.

evroremont-vannoy-komnati_1

Частково це так. Однак під вживаним в народі терміном «євроремонт», як правило, мається на увазі традиційний для цивілізованого світу ремонт. Це означає, що він таким і повинен бути. Така назва має на увазі, насамперед, безпечний, комфортний і стильний ремонт з адекватними витратами. А якщо говорити і про ванну, то мається на увазі ще й високий рівень гігієни.

evroremont-vannoy-komnati_2

Підготовка

Цей етап виконується в кілька кроків:

  • Спочатку потрібно підготувати всі необхідні матеріали (в першу чергу волого-і пароустойчівие) та інструменти.
  • Безпосередньо підготовка включає демонтаж старих труб, а також їх заміну. Безумовно, перша операція не вимагає зайвої уважності та досвіду, проте установка нових труб потребують всього цього. Тому краще звернутися до професіоналів, якщо є якісь сумніви в можливості самостійного монтажу. Як матеріал найкраще використовувати сучасний поліпропілен. Він зручний, практичний і довговічний.
  • Вирівнювання поверхні. Для цих цілей можна використовувати спеціальні цементосодержащіе суміші. Спочатку операції виконуються на стелі, потім на стінах і підлозі. Допускається використання на стінах гіпсокартону, тільки вологостійкого. У багатьох випадках таке рішення дозволяє значно спростити процедуру вирівнювання.

evroremont-vannoy-komnati_3

Електрика

Не варто недооцінювати освітлення. Адже, в разі його правильного розташування, можна отримати кімнату візуально більше і просто світліше. І тому традиційний для багатьох варіант у вигляді однієї лампочки в євроремонті не підійде.

evroremont-vannoy-komnati_4

Для цих цілей можна використовувати точкові світильники, наприклад, - сучасний підхід в оформленні освітлення в житлових приміщеннях. Оскільки в хорошій ванній кімнаті в обов'язковому порядку має бути присутнім дзеркало, варто подбати і про його освітленні.

evroremont-vannoy-komnati_5

Не на останньому місці повинні бути і розетки. Адже наявність техніки в цьому приміщенні ніхто не відміняв. Їх краще розмістити якраз біля дзеркала, а також біля тих стаціонарних приладів, які споживатимуть електроенергію. Наприклад, біля пральної машини. Для неї взагалі бажано провести окрему проводку з заземленням. Це стосується і водонагрівача.

evroremont-vannoy-komnati_6

Вимикачі необхідно розмістити біля дверей зовні.

Оздоблення поверхонь

За європейськими стандартами рекомендується робити обробку у ванних кімнатах керамічною плиткою. Виконання її укладання відбувається за традиційними нормами, проте затирка швів повинна відбуватися особливо ретельно. По-перше, використовується спеціальна суміш. А по-друге, вона затирається на всю глибину шва.

evroremont-vannoy-komnati_7

Що стосується обробки підлоги, то його спочатку потрібно гідроізолювати. Для цього сьогодні існує і продається безліч матеріалів. Однак потрібно розуміти, що 100% гарантії, скажімо, від затоплення сусідів знизу таке рішення не дасть. Але гарантовано воно продовжить термін експлуатації підлоги.

evroremont-vannoy-komnati_8

Крім плитки, у ванній кімнаті можна використовувати рейкові конструкції, натяжні стелі або ПВХ панелі - фактично будь вологостійкий матеріал.

evroremont-vannoy-komnati_9

Сантехніка

Облицювання - це важливо, однак і без необхідних сантехнічних елементів також не обійтися. Прекрасно, якщо площа дозволяє встановити одночасно і ванну, і душову кабіну. Це дасть можливість удвічі приємно проводити гігієнічні процедури.

evroremont-vannoy-komnati_10

Якщо знову згадати про євростандарти, то така ванна повинна бути обладнана ще й унітазом, і біде. Таке рішення не варто сприймати як якесь надмірність. Це нормальна вимога для гігієнічного приміщення, яким користується сучасна людина, позбавлений великої кількості вільного часу.

evroremont-vannoy-komnati_12

Повинна бути присутнім в кімнаті і раковина. Вона може розташовуватися на стільниці, на ніжках або на тумбі. Варіант залежить від обраного дизайну приміщення, розташування предметів, а також розмірів місця, де повинна встановлюватися раковина.

Сучасна ванна, зроблена в «форматі євроремонту", не передбачає наявності видимих ​​труб. Вони повинні бути заховані. Це стосується будь-яких труб, крім зигзага, використовуваного як сушарки.

evroremont-vannoy-komnati_11

Євроремонт - це комфорт в будинку

Саме таким має бути нормальний ремонт: якісним, стильним і ергономічним. Цих трьох складових достатньо, щоб зайнятися саме таким ремонтом. До того ж можна подивитися фото, як це може виглядати. І тут неважливо, своїми руками або руками фахівців, але можна звести щось комфортне, яке буде приємно служити ще багато років.