Ванна кімната 2 на 2 метри

Про зручною, практичною, модною ванній кімнаті мріє кожен. Одна справа - якщо площа санвузла достатня, щоб фантазія дизайнера могла розвернутися. Але що ж робити в тому випадку, якщо ви мешкаєте в хрущовці, і вам потрібно облаштувати приміщення 2 на 2 метри? Багато впадають у відчай, вважаючи, що інтер'єр у такому випадку неможливо зробити оригінальним. Саме з цієї причини ванні кімнати в багатьох будинках «хрущовського» періоду так схожі між собою.

Поспішаємо вас порадувати - сьогодні в інтернеті ви знайдете чимало фото, які пропонують найрізноманітніші варіанти дизайну інтер'єрів ванних кімнат, площа яких - 2 на 2 метри.

vannaya-2x2-metra-01 vannaya-2x2-metra-02 vannaya-2x2-metra-03 vannaya-2x2-metra-04 vannaya-2x2-metra-05

Однак, приступаючи до ремонту в приміщенні подібного типу, слід враховувати особливості планування. Вимоги, яких дотримувалися архітектори кілька десятиліть тому часом сильно відрізняються від сучасних. Цей нюанс слід враховувати, роблячи ремонт.

Складність таких ванних кімнат не тільки в маленькій площі, але також і в тому, що на одній площі поєднуються і сам ванна, і унітаз. А от для того щоб дизайн суміщеного санвузла 2 на 2 метри був вдалим і виглядав сучасно, від фахівця потрібно великий професіоналізм.

vannaya-2x2-metra-06 vannaya-2x2-metra-07 vannaya-2x2-metra-08 vannaya-2x2-metra-09 vannaya-2x2-metra-10

Вибираючи майстра, ви можете попросити у нього портфоліо, в якому представлені фото виконаних ним інтер'єрів.

В якій послідовності виконувати роботи?

Спочатку необхідно скласти детальний план, щоб раціонально використовувати всю площу. Якщо все розрахувати правильно, то ванна кімната буде не тільки дуже зручною, але і красивою.

Насамперед, потрібно позбутися старого обладнання та прогнилих, покрити корозією труб, очистити стіни і стеля.

Тільки після виконання всіх перерахованих вище робіт можна приступати до обробки приміщення.

Дуже важливо, щоб в приміщення освітлювалося з декількох точок, тому попросіть майстра, щоб у ванній кімнаті було встановлено декілька світильників. Якщо їх розмістити правильно, то приміщення 2 на 2 буде виглядати набагато просторіше. Відмінним рішенням стане підвісну стелю, за допомогою якого освітлення може бути зонувати і багаторівневим. Вибирайте світлі тони, що також дозволить візуально збільшити простір.

Перед цим, до речі, не завадило б провести заміну всієї електропроводки, оскільки її якість і надійність в старих будинках з піввіковий історією викликає великі сумніви. А в приміщеннях такого типу як ванна кімната це загрожує серйозними проблемами.

Вище вже згадувалося про те, що виконуючи ремонт у ванній кімнаті, необхідно замінити всі труби, сьогодні дуже популярні пластикові. Практичний за все буде сховати їх у стіни, можна зробити невидимий шафа, в якому, крім труб, будуть перебувати різні предмети.

Тепер пора переходити до вибору полотенцесушителя. Ви можете вибрати електричну модель або водяну. Порадьтеся з фахівцем, яка саме буде оптимальною для вашої ванної кімнати.

Якщо ви вирішили встановити бойлер, то доречніше це робити на етапі заміни труб. Звичайно, установка такої системи в приміщенні 2 на 2 метри має свою специфіку, але для справжнього професіонала немає нерозв'язних завдань.

І стеля, і стіни, і підлогу необхідно вирівняти, потім покривайте їх обраними попередньо матеріалами. Ми вже згадували, що стеля найкраще зробити натяжною, допускаються панелі ПВХ. Вони водостійкі, також їх відрізняють високі діелектричні властивості.

Вибір кахлю залежить від загального дизайну приміщення. Плитка може бути глянсовою і такою, що володіє блискучою поверхнею.

Зробити кімнату візуально вище, ви можете за допомогою плитки з вертикальним візерунком. А ось бордюрна плитка здатна низьке приміщення зробити дещо вищий. Що дуже важливо для ванної кімнати 2 на 2 метри, просторішою ви її зробите, якщо будете використовувати плитку з блискучою поверхнею.