Вибираємо душову кабіну з парогенератором

Сучасний ритм життя вимагає від нас нових поглядів на багато традиційні речі, щоб максимально швидко і зручно отримувати те, що необхідно. Зокрема, це стосується і душа. Він допомагає швидко зібратися на роботу вранці, а ввечері - розслабитися. Він має великий вплив на психофізичний стан сучасної людини. Адже завдяки йому можна знімати втому, а також бадьорити себе вранці. Все це сприяє збільшенню затребуваності душових кабін, особливо оснащених парогенератором, за рахунок чого процес перетворюється на сеанс психотерапії та масажу. І це підтверджують численні відгуки в Мережі.

Душові, очевидно, перевершують звичайні ванни за рахунок безлічі переваг. Але для цього важливо правильно їх вибрати.

Парогенератор

Дешеві кабіни з парогенераторами відносяться до найвищого цінового сегменту, який має розширену функціональність. Адже крім парової лазні, може бути ще й телефон, і стереосистема, і примусова вентиляція, і інші корисні (і не дуже) функції.

чистота і релакс типова модель з парогенератором

Що стосується матеріалу, то такі пристрої можуть бути створені з різних матеріалів. Якщо використовується природний камінь, наприклад, це відіб'ється на вартості у бік збільшення.

Кабінки з парогенератором можуть бути виключно закритими, обгородженими з усіх боків, з вбудованим піддоном і дахом для збереження тепла. Як правило, вони реалізуються і перевозяться в зібраному вигляді. Це дозволяє спростити процес встановлення та підключення. Тому душова з парогенератором може бути встановлена ​​в будь-якому місці ванній навіть в хрущовці.

душова кабіна величезних розмірів модель з парогенератором для спа салону

Такі кабінки мають ще й зручні сидіння для банних процедур. При цьому такі кабінки не потрібно підбирати під приміщення, їх можна обробляти зовні, згідно з наявним інтер'єру ванної кімнати.

Про кабінці

Стосовно розмірів, душова кабіна вибирається, виходячи з приміщення і зручності користування. Як правило, дорослий себе почуває зручно зі сторонами більше 90 см.

душова кабіна у приватному будинку велика за обсягом модель

Душове огородження може бути зроблено з пластику, що робить пристрій дуже недорогим. Але для нашого випадку краще підійде загартоване скло. Воно добре переносить високу температуру, на відміну від пластику, який здатний виділяти шкідливі речовини при підвищенні температури.

Гарячий пар нагріває повітря в кабіні, що діє на організм дуже розслабляючу. Крім того, в таких кабінах може використовуватися арома-, кольорово-і звукотерапія. Що також вельми приємно для організму.

Добре, якщо парогенератор знаходиться внизу кабінки, тоді нагріте повітря буде поступово підніматися вгору, рівномірно її прогріваючи. Ще пристрій повинен мати вентиляцію. Це дасть можливість регулювати температуру без відкривання дверцят.

dushevaya-kabina-s-parogeneratorom-07 dushevaya-kabina-s-parogeneratorom-08

Також душова повинна мати зрозумілу і якісну систему управління. Вбудована електронна система дасть можливість управляти функціями кабіни, перемикати режими і так далі.

Звичайно, краще, щоб кабінка оснащувалася пультом дистанційного керування.

Словом, роблячи вибір на користь душової кабіни з парогенератором, потрібно звернути увагу на її конструкцію, щоб вона вам підходила. Також розмір і форма повинні відповідати приміщенню, в якому буде знаходитися кабінка.

Потрібно не забувати про матеріали, з яких зроблено пристрій, а також про наявність різних функцій. Орієнтуватися можна на відгуки. Все це дозволить зробити процес користування душовою незабутнім, приємним і функціональним. А це відкриє горизонти для нових звершень у житті.