Самоклейка плівка для ванної: клеїмо Самі

Самоклейка плівка є й достатньо Поширення матеріалом. Це не дорогий І ШВИДКО способ оновити якові кімнату в житлових пріміщеннях, а так само в навчальний заклад, офісах, лікувальніх установах и так далі.

Чісленні візерунки, однотонні забарвлення насіченіх відтінків, Різні Структури плівки відкрівають різноманітні возможности дизайнерських РІШЕНЬ.

самоклеюча плівка для ванної

Самоклейка плівка сміліво застосовується так само у ванніх кімнатах и ​​санвузлах, так як цей матеріал володіє вологонепронікнімі якости. Їй НЕ страшні и Високі температури, вона вітрімує до 80 градусів.

Плівка для ванної має безліч перевага.

Розглянемо їх:

 • гранично низька ціна;
 • незліченну Кількість структур и орнаментів;
 • водонепронікність;
 • легкість у застосуванні;
 • простота у догляді.

Альо все ж існує один маленький недолік - щоб досягті ідеального результату, нужно перед обклеюванням усунуті всі нерівності и дефекти з поверхні, на якові буде наносітіся плівка.

Плівка для ванної кімнати может буті нанесена на будь-яку структуру поверхні,

Например, на:

 • дерево;
 • скло;
 • плитку;
 • метал;
 • фанеру;
 • штукатурку;
 • пробку;
 • гіпс;
 • гіпсокартон и т.д.

Необхідні інструменти для роботи з самоклеющейся плівкою:

 • монтажний чем;
 • ручка або олівець;
 • лінійка;
 • промисловий фен;
 • ножиці;
 • Повстяной шпатель або ракель.

Ракель - це інструмент, призначення для Дбайливий роботи з Самоклеюча плівкамі.

плівка для ванної кімнати

!

Промисловим феном бажано прогріті всі кути, стіки, проколи бульбашок, а такоже периметр всій поклеєні плівки.

Рекомендації з обклеювання плівки у ванній кімнаті

за умови, что основа складається з дерева.

Перший способ:

 1. Підготовка поверхні. Основу, на якові буде клеїтіся плівка, необходимо очистити від пилу и жиру, вона винна буті чистою и гладкою. Знежірення можна сделать с помощью води и миючих засобів. Ідеальною основою «під плівку» будут дошки, Попередньо покріті лаком.
  Порісті и шорсткі поверхні, при необхідності, нужно обробіті ґрунтовкою. Для вірівнювання потрісканіх и не гладких поверхонь наноситися шпаклівка и при вісіханні відшліфовується. Потім їх слід покриттям Грунтувальна масою, бажано на Основі акрилу, что максимально поліпшіть пріклеювання плівки до поверхні.

Зверніть увагу:

Для обклеювання поверхонь з металу и скла рекомендується немного зволожіті основу.

плівка для ванної
 1. Нарізка плівки. На віворітного паперової стороні (підкладці) самоклеїться плівки розкреслені квадрати, Які допоможуть розрізаті ее Рівно по потрібному розміру. Разметив олівцем потрібні відрізкі, розріжте їх, провівші монтажним ножем уздовж лінійкі.
  Нарізку необходимо Проводити з запасом десь 2 - 2,5 сантиметра. Если, звертаючись вами плівка має Малюнок з геометричність фігурами, то ее слід нарізаті з Лицьовий боці. А плівка, что імітує керамічну настінну плитку для ванної, нарізається по лініях «плитки» и теж з Лицьовий боці.

  нарізка плівки
 1. Обклеювання. Керівництво з обклеювання плівки можна Побачити на ее зворотній стороні, де в схемі зображено як проводяться роботи. Слід відокреміті підкладку від плівки примерно на 2 - 3 сантиметри, потім уважности и Рівно прікласті ее до основи и пріклеїті цею край, розгладжуючі плівку Повстяной ракелем від центру до країв.
  Далі, що не кваплячісь, однією рукою, трімаючісь за середину підкладкі, зніматі ее, а іншою рукою, одночасно, розгладжуваті плівку. За черзі, в одну й іншу сторону.
  Це зведена до мінімуму Виникнення повітряних бульбашок. Если в якіх місцях смороду все-таки утворена, бульбашки слід проколоти Гостра ножем або голка и акуратно розгладіті це місце ракелем.
!

Замість ракеля можна використовуват шматочок пластику, обернутого м'якою тканини.

У випадка, если булу допущена помилка и на плівці утворена складки, ее тут же, різкім рухом руки, можна відірваті и пріклеїті знову. Це пояснюється тім, что плівка остаточно пріклеюється до поверхні только по закінченню декількох годин.

 1. обклеювання стін самоклеющейся плівкою

  Обклеювання країв и кутів.

 • Рівні куті. Віступаючі части плівки найпростіше підрізаті під кутом в 45 градусів, после чего підігнуті и пріклеїті.
 • Круглі краю. Слід плівку нагріті феном, после чего ее дуже легко пригнути и поклеїті з внутрішньої сторони.

После Виконання робіт, всю поверхню бажано прогріті феном, для закріплення результату.

Таким чином, можна дуже Швидко создать гарний інтер'єр ванної без Особливе зусіль и ФІНАНСОВИХ витрат.

Другий способ обклеювання плівки «на воду»:

Наклеювання на метал, скло и Синтетичні поверхні. Помощью розпилювач, поверхня збрізкують водним розчин, куди Попередньо додано миючий засіб. Потім нужно Повністю Вилучити підкладку з плівки и прікласті ее на вологих основу.

Це Полеглих укласті плівку в бажане положення. Далі ее необходимо притиснути до основи и скоріставшісь ракелем розгладіті плівку від центру до країв, віганяючі воду.

ванна кімната после обклеювання плівкою

Догляд за самоклеющейся плівкою

Догляд за самоклеющейся плівкою гранично простий. Найчастіше очистити ее от пилку и бруду й достатньо теплою водою з миючий Засоба. Альо если забруднення НЕ відстають поможет етиловий спирт або горілка.

Важлива: Чи не рекомендується використовуват порошкоподібні миючі засоби або засоби з дряпаючімі компонентами, розчинники, ацетон або бензин. Це зашкодіть гладку поверхню або / і колір Вашої плівки.

Висновок: Самоклейка плівка - сучасний материал для декору ванної кімнати, прекрасно зберігає свою форму и структуру течение трівалого ПЕРІОДУ годині, до того ж має зовсім НЕ скроню Ціну.