Антинакипин для пральних машин

Антинакипин для пральних машин

Одна з найбільш поширених проблем, з якими стикаються власники пральних машин-автоматів - це утворення накипу на механічних частинах агрегату. Найбільше цієї неприємності схильний нагрівальний елемент - так як він постійно контактують з водопровідною водою. Чим нижча якість води з крана (тобто, чим вона жорсткіше), тим швидше утворюється наліт накипу і тим важче з нею справлятися. У боротьбі з цією проблемою господині використовують найрізноманітніші засоби - від народних рецептів до спеціальних магазинних препаратів. У цій статті ми хочемо розповісти вам про антинакипін - популярному засобі, що допомагає позбутися від накипу.

Накип на елементах пральних машин

Антинакипин - загальна назва для засобів проти накипу, назви аналоги: накіпеосадітель, протівонакіпін і т.д. Антинакипин може мати різний склад залежно від виробника. Найчастіше в його складі присутні кислоти, луги і різні активні добавки. Цей засіб може бути у вигляді порошку, пасти або рідини.

Порошкоподібний антинакипин для пральних машин

Антинакипин не тільки дбайливо розпушує і видаляє наліт накипу, але надає профілактичну дію. Багато виробників піклуються про те, щоб їх продукт виробляв антикорозійний і антибактеріальний ефект. На відміну від розрекламованих засобів, типу Calgon, які є лише заходом профілактики, антинакипин діє дуже швидко, за одне застосування видаляючи велику частину утворилася накипу.

Як діє?

Накип, яка утворюється на робочих частинах пральної машини, може викликати дуже неприємні наслідки - від погано попрану, яких тхне речей до збільшення витрат на електропостачання. Саме тому відкладення накипу потрібно постійно видаляти. Для цього і призначено засіб антинакипин. Воно діє в двох напрямках: по-перше, завдяки дії активних компонентів, розм'якшує наліт накипу, дбайливо очищаючи тендітні деталі механізму. По-друге, він пом'якшує жорстку воду. Водопровідна вода містить в своєму складі солі магнію і кальцію, які є головною причиною утворення нальоту. Антинакипин «опріснювати» водопровідну воду, роблячи її безпечною для нагрівача та інших металевих елементів пральної машини.

Застосування антинакипіна для пральних машин

склад

Головне діюча речовина будь-якого антинакипіна - це кислоти. У складі абсолютної більшості засобів проти утворення накипу присутній сульфаминовая кислота. Інші незмінні інгредієнти - це амоній хлористий і тіосечовина (діамід тіовугільної кислоти). Крім перерахованих вище основних компонентів, антинакипин може містити в своєму складі барвники, ароматизатори, а також цілий комплекс діючих компонентів, який надає доглядає і профілактичну дію.

Склад антинакипіна для пральних машин

Інструкція по застосуванню

Кожен виробник пропонує свої рекомендації по використанню антинакипіна. Розглянемо інструкції по застосуванню засобів проти накипу від найбільш відомих виробників побутової хімії.

Торгова марка «Фурман». Даний засіб розфасоване в пакетики по 50 грам. Один пакетик розрахований на одне застосування; ефекту повинно вистачити приблизно на півроку. Вміст пакетика потрібно засипати прямо в порожній барабан, потім запустити програму прання при температурі від 30 до 40 градусів.

Компанія «Грінфілд Рус». Антинакипин від цього виробника продається в 250-грамової упаковки, яка розрахована приблизно на 4 застосування. Разова доза засобу становить 60 грам. Рекомендовано використовувати даний засіб два рази на рік. Засіб засипається в барабан пральної машини, потім запускається прання при температурному режимі близько 40 градусів (завантажувальний люк при цьому повинен бути порожній).

Tоргово-виробнича компанія «АМС Медіа». Даний виробник випускає засіб проти накипу під назвою «Попелюшка». Воно продається як у вигляді рідини, так і у вигляді порошку. Перший варіант більш популярний - він використовується не тільки для догляду за пральною машиною, але також для чищення чайників, кавоварок і т.д. Обсяг флакона становить 250 мл; одного флакона кошти вистачає на одну процедуру очищення. Засіб потрібно вилити в порожній барабан і запустити програму прання при температурі від 40 до 50 градусів.

Антинакипин від виробника Фурман для пральних машинУніверсальний антинакипин Зотушка від АМС Медіа відповідний для пральних машинУніверсальний антинакипин Грінфілд відповідний для пральних машин

аналоги

Для позбавлення від відкладень накипу крім антинакипіна можна використовувати засоби, аналогічні по чиниться ефекту, але відмінні за складом, або ж народні методи. Серед магазинних препаратів згадки заслуговує «Чістолан». Правда, знайти його в продажу досить важко, до того ж, деякі скаржаться на те, що це засіб залишає після себе темний наліт - проте поки це нічим не доведено.

Чістолан для видалення накипу в пральній машині

Господині часто винаходять власні способи боротьби з накипом. Найбільш популярні - це лимонна кислота і газована вода. Лимонна кислота засипається в подавач прального порошку, потім запускається цикл прання. Газована вода заливається безпосередньо в барабан.

Лимонна кислота і газована вода від накипу в пральній машині

Поради

  • За словами фахівців, перевагу слід віддавати засобам проти накипу, які виробляються у вигляді рідини. Вони починають діяти швидше і більш дбайливо ставляться до внутрішніх частин пральної машини.
  • Уважно читайте інструкцію до антинакипін, дотримуйтесь усіх рекомендовану дозу. Працювати із засобом краще в рукавичках, щоб уникнути хімічних опіків. Чи не допускаєте попадання антинакипіна в дихальні шляхи і на слизові оболонки.
Рідкий антинакипин для пральної машини

Дивіться наступне відео в якому дано ще нескоторие профілактичні рекомендації щодо накипу в пральних машинах.