Установка змішувача у ванній: відео-урок

Комплекс робіт з ремонту ванної кімнати неодмінно Включає в себе таку процедуру, як монтаж змішувача. Установка змішувача у ванній своїми руками - дуже захоплюючій процес, способ которого відрізняється залежних від того, чи нужно замініті старий змішувач на новий, або ж Встановити его з нуля.

Постараємося Розглянуто, Яким чином здійснюється КОЖЕН Із способів, запропонувавши рекомендації у виде інструкції. установка змішувача у ванній

Як вібрато змішувач

Перед тім, як підключіті змішувач у ванній, природно, буде нужно прідбаті добротний модель змішувача.

Якими ж характеристиками винен володіті якісний и Гідний покупки змішувач:

 • У Першу Черга якість моделі можна найчастіше візначіті по ее вазі. Хорошої якості змішувач не винних буті легким, оскількі довгостроковість его служби много в чому поклади від Товщина металу.
  Звичайний, и важкий змішувач может володіті безліччю недоліків, однак, что виробник НЕ заощаджує на Матеріалах - Вже хороший знак.
 • Зазвічай змішувачі для ванної виготовляють з двох відів матеріалів - латуні и сілуміну. Змішувачі з сілуміну набагато легше латунних виробів и більш прівабліві за вартістю.
  Однако сілумін, что представляет собою сплав алюмінію и кремнію, что НЕ відрізняє надійністю. У таких змішувачів НЕ рідкісні проблеми з відламуванням ручок або лопаються прітіскнімі гайками.
  Сілумінові моделі недовговічні, но, тім не менше, корістуються успіхом в Першу Черга через низьких ціни.
  Латунні змішувачі істотно дорожча сілуміновіх, більш масівні и володіють скроню в'язкістю сплаву.
  Подібний сплав НЕ дозволяє прітіскної гайки або трубі лопнути при найменшій деформації, яка практично неминучий при монтажі и во время Користування краном.
  Іншімі словами, если вині обмежені в коштах, більш надійнім варіантом стані латунний змішувач.

  схема змішувача для ванної
 • Технічні характеристики вироби, например розміри змішувача для ванної, такоже й достатньо Важливі. По-перше, модель винна ВІДПОВІДАТИ місцю установки.
  Аджея, например, вбудовується на борт ванни змішувач НЕ підійде для монтажу на стіну, и навпаки. Такоже прослідкуйте, наскількі вам підходять робочі деталі змішувача - довжина носика, душового шланга, чи є прістосування для установки душової лійкі на стіну и т.д.

Як демонтуваті старий змішувач

монтаж змішувача у ванній

После того, як Ві определена як вібрато змішувач для ванної та купили відповідну модель, можна Виконувати Підключення змішувача у ванній, Пожалуйста зазвічай ПОЧИНАЄТЬСЯ з демонтажу КОЛІШНИЙ змішувача, звічайна, за умови его наявності.

Процес Виглядає Наступний чином:

 1. Самперед необходимо перекритий подачу води у ванну.
 2. Озброївшісь розвіднім ключем, спускають можливо залиша в ньом воду з крана и відкручують змішувач зі стіні акуратно, що не пошкодили Різьблення на стаціонарному фітінгу на стіні, з'єднаному з водопроводом.
 3. Очіщають різьбу фітінга від залишків старої підмоткі.

Як Встановити новий змішувач

Перед тім, як Встановити змішувач у ванній, необходимо спершу здійсніті его збірку, так як реалізуються смороду в розібраному виде, и при ПОКУПЦІ вироби слід ретельно перевіріті набор на повнотіла комплекту деталей:

 • Основний блок;
 • гусак;
 • Душова шланг;
 • душова лійка;
 • ексцентрікі;
 • прокладки;
 • декоративні плафони.

Комплектність змішувача розпісана в додається до него інструкції. Деталі повінні буті розфасовані в целофанові и тканінні мішечки.

Необходимо перевіріті такоже цілісність Різьблення на ексцентрікі и гайках кріплення.

Тематичне відео дозволити зрозуміті більш наочно, Яким чином здійснюється складання змішувача.

Як вже згадувать, інструкція по збірці змішувача додається до комплекту.

Далі переходять безпосередно до монтажу. У процессе необходимо використовуват ФУМ стрічку для підмоткі, хоча можна и замініті ее натуральної клоччям, бажано з Додавання спеціальної пасти.

Кріплення змішувача у ванній віконують помощью ексцентріків. Підмотавші ексцентрікі, прігвінчують їх до фітингів на водопровідніх трубах, розташованіх в стіні. ! Застосування ексцентріків дозволяє зміщуваті відстань между трубами до необхідного значення (під відповідну відстань змішувача).

Як правило, відстань между входами складає 150 мм. При невідповідності відстані между фітінгамі даного значення, помощью ексцентріків сітуацію можна поправити. На відповідність ексцентріків горизонтального положення віконують перевірку будівельним рівнем.

установка змішувача на акрилову ванну

По завершенню установки ексцентріків до них пріміряють основний блок и пробують его прікрутіті. Если Кожна зі сторон блоку прікручується без Особливе проблем, це означає, что ексцентрікі змонтовані вірно.

Далі блок знімають и прікріплюють до ексцентрікі декоративні плафони, Які повінні щільно прілягаті до оздоблювального покриття, что такоже буде свідченням правильного монтажу ексцентріків.

Далі прікручують сам блок, причому не слід використовуват Які-небудь додаткові подмоточніе матеріали. Досить щільна усадка Цілком досяжна тимі прокладками, Які є Всередині прітіскніх Гайок. Їх (гайки) нужно злегка підтягті ключем.

Если змішувач ні зібраній до цього моменту, то необходимо зібраті его інфекцій.

! Застосування Гайкова або розвідного ключа при збірці и установці змішувача є швідше вінятком, чем необхідністю. Користуватись ним нужно з усією обережністю, підтягуючі злегка, без зусіль.

Далі відкрівають крани на основних магістралях и перевіряють змішувач на предмет его працездатності. При віявленні течі або капели на стіках, гайки підкручують ключем немного сільніше.

Як Встановити змішувач на нову стіну

висота установки змішувача у ванній

Як поставити змішувач у ванній вместо старого, ми розібралі. Тепер розглянемо випадок, коли необходимо вивести трубопроводи до місця діслокації майбутнього змішувача и підготуваті їх монтажу пристрою, тобто если всі роботи ведуться абсолютно з нуля.

Найбільш вікорістовуванім тут варіантом є пластикові або металопластикові труби. Їх з'єднують з основних трубопроводів, бажано встановлюючі при Авторитети кульової перекріває кран, и віводять до місця установки змішувача, прікріплюючі їх до стіні спеціальнімі прихватами.

Висота змішувача над ванною зазвічай становіть 30 см, вісь на цею рівень и віводять кінці труб, до якіх далі прікріплюють фітинги для возможности з'єднання Із змішувачем.

Для Виведення фітингів під установку змішувача слід дотріматі кілька параметрів:

 • Між центрами двох фітингів відстань винна буті 150 мм, причому відносно один одного смороду повінні буті розташовані на одній горізонталі.
 • Кінець фітінга после монтажу облицювання винен розташуватіся урівень з площини стіні.
 • Фітинги повінні буті паралельно один одному, если Дивитися на них зверху, а висота установки змішувача над ванною (і, відповідно, фітингів) винна буті прийнятною и становитися около 30 см.

У даній статті ми докладно розповілі про ті, як замініті и как кріпіті змішувач у ванній. Сподіваємося, что наші поради дозволяти без проблем и з найменших витратами впоратіся з поставленим Завдання.