Вибираємо сидіння для унітазу з мікроліфтом

ЗДАВАЙСЯ, що складного у віборі унітазу? Це один з самих пересічних агрегатів в будинку, Який часто вібірають «із Закритого очима». Ну, можна звернути Рамус на ті, як відбувається Злив, в цілому форму та інше. Альо найчастіше вібірається біла модель стандартного розміру і функцій.

Однак таке ставлені до цього предмету не зовсім вірне. Оскількі від «правільності» унітазу покладів комфорт ваш і ваших членів сім'ї. Аджея ні для кого не секрет, що якусь частину свого життя людина проводити І в туалеті. Тому Варто звернути Рамус НЕ тільки на сам унітаз, а й на його сидіння. Так воно Винне віглядаті відповідно інтер'єру, буті Зручне, міцнім і якісним.

Більше того, сучасне сидіння може мати додаткові можливості: підігрів, самоочищення чи мікроліфт. Остання модіфікація - це можлівість безтурботного опускання кришки. Аджея всім знайоме ситуація, коли в самий невідповідній момент, Вночі, коли всі сплять, вона з гуркотом падає вниз. І її Вже НЕ Зупинити. Вісь для таких віпадків вінахіднікі і придумали мікроліфт - Пристрій, плавно опускайте кришку унітазу. ЦІМ Винаходи корістуються зараз не тільки гуру сантехнічного обладнання, а й Прості Користувачі.

Мікроліфт. Що це таке?

Що це таке Знають поки не все. Це нововведення з'явилася недавно, воно Покликання спростіті життя людей, Зменшити Кількість шуму. Як відомо, в стандартних моделях крішок НЕ Було ніякіх механізмів, тому смород дуже часто з гуркотом падали вниз, віклікаючі роздратування і осуд оточуючіх.

Пристрій мікроліфт позбавляє від таких непріємностей. Аджея, крім небажаним звукового ЕФЕКТ, є ще й практичний негативний Облогах: кришка поступово, а то й одразу, починає руйнуватіся. А може і Взагалі нанести травму, особливо, якщо корістується туалетом дитина.

В результаті БУВ винайдення мікроліфт. Сидіння з таким механізмом НЕ різко падає, а Повільно повертається в початкових позицію. За принципом роботи це Пристрій нагадує доводчик в дверях, тільки менших Розмірів. Механізм прігальмовує рух, Повільно опускаючі кришку. Таким чином, все тихо, спокійно, без травм і Руйнування.

sidenie-dlya-unitaza-05 sidenie-dlya-unitaza-01

Такі Пристрої зараз встановлюються на Нові моделі сидінь для унітазів. Ще цею Механізм часто назівають у відгуках «прістроєм плавного опускання».

Вибір і покупка

Купити унітаз з мікроліфтом можна майже в будь-якому магазині сантехніки. Потрібно тільки підібраті необхідній колір, форму, характеристики і розміри. Альо Це не означає, що якщо у вас є хороший унітаз будинку і ві хочете мати сидіння з таким прістроєм, ві повінні купуваті новий. Ні. Досить Змінити сидіння, ВСТАНОВИВ кришку з механізмом.

Якщо порівняті Звичайне сидіння з сідінням з мікроліфтом, то можна відзначіті в останнього більш сучасний дизайн. При авторитет Пристрій виготовлено з якісного матеріалу і Зручне у вікорістанні.

sidenie-dlya-unitaza-02 sidenie-dlya-unitaza-03 sidenie-dlya-unitaza-04

Інфекцій віробніків унітазів і сидінь з механізмамі дуже багато. Найбільш якісні зразки виготовляють в Європі та США, хоча і вітчізняні Виробники складають хорошу конкуренцію, особливо за ціною. Такі Пристрої мают широку КОЛЬОРОВО гаму, бувають різніх форм і Розмірів. Перед покупкою можна переглянутися Відгуки в Мережі, порадити з фахівцямі.

sidenie-dlya-unitaza-06 sidenie-dlya-unitaza-07 sidenie-dlya-unitaza-08

Вибір конкретної моделі покладів від особістів перевага. Можна такоже прідбаті Пристрій, Який буде НЕ тільки плавно опускатіся, а й плавно підніматіся, орієнтуючісь на набліження людини.

Таким чином, вам буде й достаточно підійті до унітазу, а ВІН вам відкріє «свої двері», а коли ви підете - сам закріє кришку. Нові технології!