Установка сифона для раковини: інструкція від майстрів

Раковини для кухні та ванної кімнати продаються як в зборі з сифоном, так и без него. Если ві Придбай прилад іншого типу, то вас чекає установка сифона для раковини своїми руками.

Саме про алгоритм монтажу сантехнічного сифона и піде мова в Нашій статті.

Область! Застосування та комплектація сіфонів Із злівнім отвором 32 мм

установка сифона для раковиниТакого типу сифона застосовуються для Підключення умівальніків, раковин и Мійоко з одинарним отвором для зливу малого діаметра до каналізаційної системи. Використовують їх такоже при підключенні сантехнічних приладів, оснащених системою захисту від перелівів, за умови, что канал переливу з вироб являються єдине ціле и виводу в загальне злівній отвір.

Головною перевага таких моделей служити компактність Розмірів корпусу. Щоб перейти до Вивчення того, як Встановити сифон на раковину, необходимо спочатку вівчіті его Пристрій.

Комплектація сіфонів 32 мм наступна:

 • Пристрій сифона для раковини

  Пластиковий випускний патрубок з різьбовою запресованої МЕТАЛЕВИЙ вставкою.

 • Прокладка випускного патрубка з гумі.
 • Пара пластикових Гайок діаметром 32мм.
 • Конусная гумова манжета діаметром 32мм.
 • Манжета з «спідніцею» з м'якого пластику діаметром 32 мм.
 • Сталевий Стягнуто гвинт.
 • Декоративна сталева накладка злівного відчинилися.
 • Біла тонка декоративна прокладка з гуми.
 • Корпус сифона (пляшка).
 • Нижня сифонная пробка з гумових кільцевою прокладкою.
 • Гумова накладочная пробка злівного відчинилися.

Тиск води в злівніх системах, як правило, дуже низька, прот нехтувати тут надійної герметізацією з'єднань аж Ніяк НЕ Варта.

Установка сифона з діаметром злівного відчинять 32 мм

як Встановити сифон на раковину

Як Встановити сифон для раковини:

 1. Збірку сифона почінають з установки ніжньої пробки. В даній точці буде зберігатіся постійне максимальний Тиск води. Ще при ПОКУПЦІ вироби в магазині рекомендується відвернуті по різьбі пробку и перевіріті ее на предмет наявності будь-якіх пошкодженню, например, на предмет дефекту гумових ущільнювача або відколу Різьблення.
 2. Перевіряють стікувальну (нижню) поверхні корпусної Різьблення. Так, гострі задирки на пластику могут завдаті пошкодження кільцевої прокладці. Смороду, як правило, не є серйозна дефектом и могут буті легко усунені за помощью ножа з ГОСТР лезом.
 3. Тонко кільцеву прокладку, Покладення в паз, промащують герметиком, захоплюючі при Авторитети нижню часть Різьблення пробки. На корпус пробку ввинчивают без зайвих зусіль до упору.
 4. Всі типи сіфонів (як для раковини, так и для ванни) рекомендується підключаті до каналізації у виде жорсткої Збірки - например, с помощью готової злівної труби або труби, зібраної з окремим фрагментів для пристрою пластікової каналізації.
  Тім не менше, при підключенні сіфонів до миття и раковин допускається использование и м'якою гофрованої труби («гофри») з пластиковими Жорсткий патрубками, яка підлягає розтягуванню до необхідної довжина.
  У продаж Доступні гофри з патрубками діаметром 32, 40 и 50 мм в різніх поєднаннях. Є такоже и Універсальні вироби, Які підходять під будь-які розміри (зайве зрізають), з патрубками з накидною пластікової гайки, что служити для Приєднання до сифонной різьбі через плоску накладку.

З'єднання методом обтіску плоскою прокладки виход всегда істотно Менш надійнім у порівнянні з конусної, что идет в комплекті.

При відсутності возможности придбання труби без гайки, слід ее ВИДАЛИТИ, зрізавші обмежувальній бортик акуратно помощью болгарки.

Перед ЦІМ, природно, буде нужно переконатіся у відповідності стандарту діаметра патрубка.

 1. Операції з монтажу м'якої пластікової манжети конусної форми и випускного патрубка, оснащеного гумових прокладкою, проводяться з герметізацією стику между декоративні накладки, випускне патрубком и сифоном помощью двох прокладок: чорну з кільцевім тисненням промащують герметиком и надійно фіксують на верхній області випускного патрубка; Тонко білу фіксують під декоративною накладкою злівного відчинилися.
  Даже при незначна віступі верхнього краю декоративної накладки злівного відчинили Раковини над площинах дна, вокруг него буде всегда застоюватіся вода. Якісні Раковини всегда передбачають утоплення накладки під площинах дна, тоді як більш дешеві моделі могут мати недостатньо Глибоке штампуванню злівній отвір.
 2. По завершенню монтажу випускного клапана, а такоже затягування Гвинт кріплення, відаляють надлишок герметика. Далі одягають на випуск пластикових гайку и конусної гумових манжету вниз Вузька стороною. Довжина патрубкового випуску дозволити Певної мірою регулюваті висота монтажу сифонного корпусу.
 3. Отвір випуску сифона віставляють під потрібнім кутом до каналізаційної системи, а потім фіксують корпус на оптімальній вісоті. При Авторитети пластикову гайку затягують до упору від руки, без использование інструменту. сифон для раковини установка
 4. Встановлений сифон підключають до каналізаційної системи помощью жорсткої труби або м'якою гофри з Жорсткий патрубками, яка пріймає оптимальну форму.
  Причем нужно мати на увазі, что Довжину горизонтальних ділянок як м'якої труби, так и жорсткої Збірки влаштовують мінімальної з метою виключення ее провисання при ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

Особливості сифона Із злівнім отвором 40 мм в діаметрі

Сфера! Застосування и комплектність таких сіфонів практично ідентічні попереднім моделям. Вінятком є ​​кілька Великі розміри корпусу сифона и декоративної накладки для злівного відчинилися.

Такоже в комплект додатково входити Перехідна манжета з гумі з 40 на 32 мм, Якою замінюють пластиковими манжету 40 мм при підключенні вироби до каналізаційної труби діаметром 32 мм. Операції з монтажу будь-которого типом манжет при підключенні злівної труби аналогічні.

Перехідна манжета НЕ створює подобной вісокої надійності, як труба розрахункового діаметру.

В залежності від діаметру вікорістовуваної труби всегда винна встановлюватіся одна манжета - або Перехідна, або під діаметр відчинили зливу.

Мі розібралі, Яким чином может буті здійснена установка сифона на раковину, и теперь, виконан монтаж самостійно відповідно до поданої Інструкцією, ві, напевно, зможете практично назавжди забути про его Існування.