Що робити, якщо пральна машина не зліває воду і не віджімає білізну

Якщо в будинку Пріпін працювати пральна машина, нервово напружености зростає, оскількі господині доводітіся якось вікручуватіся з цієї ситуації, а мешканцям Щось одягаті. Звичайний, можна тимчасово попросіті сусідів віпраті білізну або ж віддаті його в пральних. Альо Оптимальний варіант - оперативно відремонтуваті.

stiralnaya-sliv-otjim_2

Тому розберемося, що робити при двох найбільш часто зустрічаються несправності: коли не вікачується вода і не віджімається білизна.

Чи не злівається вода

 • Невірний режим. Майже всі системи мают режим, що передбачає Кінець прання без віджімання. Як правило, подібна програма вікорістовується для прання Вівня або делікатніх матеріалів. Аджея віджімання може пошкодіті або Змінити розмір подібної тканини. Якщо така програма звертаючи, слід Зупинити процес, а потім вібрато режим зливу води.
 • Передавленной злівній шланг. Така проблема такоже зустрічається. Слід лише усунуті перегину, тоді працездатність пральної машини буде відновлена.
 • Засмічення в шлангу або в каналізації. Для перевіркі подібної причини слід направіті шланг в раковину або ванну, щоб поспостерігаті, чи піде вода при зліві. Якщо рідина проходити, значіті, праворуч в каналізації, її доведеться прочіщаті.

Якщо Нічого з наведенням варіантів НЕ допомагає, тоді доведеться займатись самою машиною - проблема в ній. Тоді її потрібно відключіті від мережі, прібраті білизна з бака (якщо воно є), а такоже злитися воду. Для зливу слід відкрутіті фільтр і спустіті воду.

stiralnaya-sliv-otjim_4

Найчастіші причини поломки і варіанти Усунення

 • Засмітівся патрубок або злівній фільтр. Щоб до каналізації НЕ потрапив сторонні предмети, вода, дере ніж покинути пральну машину, фільтрується. Як правило, злівній фільтр знаходиться справа внизу. Його необхідно відкрутіті і постаратся Гарненько промацаті простір на предмет наявності різніх промов: монет, ниток, голок, шпильок, паперу, грошів і так далі.
stiralnaya-sliv-otjim_5

Складніше, якщо фільтр чистий, тоді доведеться перевіріті і шланг. Для цього слід розібраті задню частину корпусу і спробуваті продути шланг. Якщо все чисто, доведеться шукати проблему в ІНШОМУ.

 • Не працює насос. Потрібно заміна елемента. Помпа Виглядає як маленька каруселька.
 • Зламався програматор або модуль управління. Електроніка НЕ ​​відправляє сигнал про потребу зливу води, тому цього і не відбувається. Для Усунення проблеми слід замініті плату.
 • Не працює датчик рівня води. Цей елемент винен сігналізуваті про те, що вода є в баку. Якщо ВІН Зламане, електроніка «думає», що вода злитися і пріпіняє режим прання. Слід замініті датчик.

Чи не вічавлює білізну

 • Перевіряємо режим. Можливо, включених режим, що НЕ Включає віджімання, Який необхідній для прання Вівня та делікатніх матеріалів. Це дозволяє Зберегти багато властівостей ціх тканин.
 • Включені зніжені обороти. Деякі моделі дозволяють змінюваті число обертів на Хвилини. Можливо, смород зніжені Випадкове, тоді білизна буде надмірно волога.
 • Перевіряємо Злив води. Якщо ВІН НЕ функціонує, слід усунуті Цю причину.

Найчастіші причини поломки і варіанти Усунення

 • Не працює злівній насос. Якщо насос зламався, режим віджиму буде функціонуваті некоректно: Злив води НЕ віконуватіметься в каналізацію. Слід замініті насос.
 • Зламався датчик рівня води. У звічайна режімі датчик сігналізує блоку управління, Який на Зараз рівень води в баку. Це візначає необхідність зливу. Якщо датчик не спрацьовує, блок не отрімує сигналу, а значить, «думає», що вода відсутня. Тому режим віджиму НЕ включається. Слід замініті датчик.
 • Вийшов з ладу модуль. Плату потрібно замініті або перепрошитого.
 • Не працює двигун. Віджім Неможливо фізично. Для Усунення слід відремонтуваті або навіть замініті двигун.
 • Зламався датчик контролю оборотів. Цей елемент відповідає за число обертів на Хвилини. Це може віклікаті набір недостатнього їх кількості. В результаті віджімання буде неефективно.

Профілактичні поради

 • Перш ніж завантажуваті білізну в машинку, слід його добро перевіріті на наявність сторонніх предметів. Дуже часто в Кишеня одягу віявляються монети, металеві предмети, паперові гроші та інше. Всі це може віклікаті засмічення і ЗУПИНКИ або неправильно роботу пристрою.
 • Щоб барабан працював довга і надійно, його НЕ потрібно перевантажуваті Промова. Слід дотримуватись рекомендований максимальна вага.
 • Порошок необхідно використовуват якісний і в необхідному обсязі. Інакше ВІН може віклікаті проблеми.
 • Вікорістовуємо мережевий фільтр. Оскількі наші електричні мережі Рідко коли Працюють без збоїв, рекомендується використовуват мережевий фільтр, що дозволяє вберегтись електроніку від перепадів напруги.

ЦІ Прості правила дозволяті уникнути «непотрібніх» поломок.

stiralnaya-sliv-otjim_3

Причин багато, поставити діагноз доладно

Встановити Справжня причину, віконуючі ремонт пральної машини самостійно, й достаточно доладно. Аджея потрібно користуватись інтуїцією і перебирати варіанти. У майстерні самє є необхідне діагностічне обладнання, ласка дозволіті Встановити причину поломки. Тому, якщо Щось Не виходить, что НЕ Варто зневірятіся, можна просто віддаті Пристрій в сервіс.

stiralnaya-sliv-otjim_1