Антісіфон для пральної машини - навіщо ВІН потрібен?

Пральна машина - це предмет побутової техніки, Який зазвічай купується не так на один рік. І, природно, шкірні господиня намагається продовжіті Термін служби незамінною помічніці по будинку. Для цього купуються СПЕЦІАЛЬНІ порошки та добавки до них.

Альо Галі Важлива деталлю в подальшій роботі техніки є самє Підключення. В установці пральної машини є один нюанс - навіть при піднятому шлангу і правильному монтажі нерідко відбувається мімовільній слив (самослів). Це явіще нерідко вінікає через старої системи водопроводу і труб, Які можуть сіфоніровать. Через це Пристрій може працювати набагато довше, ніж написано за Інструкцією, а головне, что НЕ дуже добрі справлятіся зі своїм Основним Завдання - прана.

Тому для Запобігання даного непріємного Наслідки роботи пристрою вікорістовується Спеціальний клапан, Який назівається антісіфон.

antisifon-01 antisifon-02

Альо Варто зауважіті, що таке допоміжній Пристрій існує далеко не у всіх машинах. Тому його необхідно купуваті окремо.

Функціонування антісіфона

Головне Завдання цього елемента - захист насоса від води, яка, періодічно, може просочуватіся в процесі роботи. Робота клапана відбувається під Лещатів. В момент, коли від насоса під лещата вода проходити через клапан, ВІН відкрівається. Однак у випадка пріпінення тиску, ВІН відразу закрівається, при авторитет створюючі герметічність з'єднання, що НЕ дає воді війта далі.

antisifon-03 antisifon-04

Купити Дану деталь до машини можна практично в будь-якому господарському або сантехническом магазині. Коштує ВІН набагато дешевше, ніж Зіпсований ремонт, затоплені сусіди і несправностей техніка в підсумку.

Для злагодженої роботи всієї системи, необхідно встановлюваті антісіфон по інструкції і правильно налаштуваті всі параметри.

ВіДі антісіфонов

  • Нерозбірні. Це деталі, що йдут одним пластиковим корпусом з клапаном.
  • Розбірні.
  • Врізні. Монтуються Виключно урізуванням в труби.
  • Мійні.

Коженая з відів встановлюється, віходячі з ситуації і Пристрої водовідведення. Варто шкір відзначіті, що у випадка з Надто Жорсткий водою, антісіфон Варто періодічно міняті. Безумовно, ВІН пропрацює не один рік. За великим Рахунка, Завдяк полімерній конструкції в Пристрої НЕ вінніх скупчуватіся наліт, прот іноді це трапляється.

Висновок

Головні для шкірного, хто купує пральну машину, є простота, зручність і Надійність її роботи. Тому потрібно враховуваті, що до такого побутова Влаштування, залежних від стану труб і води, слід купуваті додаткові елементи. Це може буті НЕ тільки антісіфон, важлівість якого незаперечно. Знадобітіся можуть такоже магістральні фільтри, додаткові шланги і т.д. Найкраще проконсультуватіся з фахівцем, особливо, якщо планується перше Підключення машини, і місце для неї тільки облаштовується. У авторитет випадка побутова техніка буде ще Довго радуваті злагодженої та якісною роботів.