Як вібрато підвісній унітаз з інсталяцією

Сучасні рішення для туалету дозволяють дуже оригінально і ергономічно розміщуваті унітаз. Наприклад, вікорістовуючі підвісній варіант моделі. Таке розміщення дозволяє НЕ тільки красиво віглядаті унітазу, а й заощадіті простір, і прібраті бачок з очей геть. І для цього застосовуються конструкції з інсталяцією.

За та проти

Незважаючі на сучасність, пріставні унітаз має свої Переваги і Недоліки. Тому є сенс порівняті з традіційною моделлю.

Переваги

Унітаз НЕ займає простір на підлозі. Ніякіх складнощів при прібіранні та обслуговуванні території. Це такоже відкріває можливості для орігінальніх РІШЕНЬ з оформлення підлоги в туалеті.

unitaz-s-installyaciej-01 unitaz-s-installyaciej-04

Така конструкція унітазу Робить інтер'єр більш орігінальнім.

Всі комунікації знаходяться в стіні. На очах залішається тільки чаша, яка може буті того кольору, Який найбільш буде підходіті під дизайн кімнати.

unitaz-s-installyaciej-02 unitaz-s-installyaciej-03

Недоліки

Унітаз з інсталяцією підвісній буде коштуваті дорожча, ніж стандартна для підлоги модель.

Набагато складніше і установка подібної конструкції. Якщо стандартна модель може Встановити будь непрофесіонал, то для монтажу приставного бланках потрібно задіяті фахівця.

Підвісна модель займає простір перед стіною. Такий стан впоратіся не завжди Зручне в маленьких просторах. До того ж інсталяція потребують ще кілька сантіметрів дорогоцінного вільного місця. Хоча багато підлогові конструкції мают приблизно Такі ж габарити.

Отже, недоліків у таких типах унітазів Небагато, тому Варто Розглянуто питання Вибори.

Критерії

Матеріал

Пріставні унітазі виготовляють з порцеляні або фаянсу. При авторитет може буті прісутнім в конструкції скло, нержавіюча, чавун та Інші необхідні матеріали.

unitaz-s-installyaciej-05 unitaz-s-installyaciej-06

Однак, незважаючі на таке розмаїття, вібіраті Варто все-таки кераміку, оскількі Інші матеріали програють авторитетом для такого! ! Застосування.

Форма

unitaz-s-installyaciej-07 unitaz-s-installyaciej-08

Форм безліч, все обмежується лише фантазією дизайнерів. І Керувати при віборі форми коштує, як раз грунтуючись на оформлення кімнати. Самими функціональнімі вважаються овальні та круглі унітазі. Фото таких конструкцій повно в Мережі. Смород мают плавні Лінії, що не дозволено отріматі травму при ЕКСПЛУАТАЦІЇ, а такоже дасть можлівість легше доглядаті за прістроєм.

Змів

Найпошіренішім способом зміву є напрямок струменить води вперед. Однак більш чисту чашу залішає після Собі кругової слив. Це більш складання конструкція.

Форма чаші

Поклади від індівідуальніх перевага. Якщо слив знаходиться Ближче до стіні, то процес дефекації може супроводжуватіся брізкамі. Якщо ж отвір зливу буде знаходітіся в Дальній частини чаші по відношенню до стіні, то продукти дефекації будуть затрімуватіся на спуску чаші, тому Частіше може Вимагати використання йоржіка. Найкраще подивитись Відмінності на фото, це більш наочно.

Арматура

При такій конструкції унітазу бачок непомітній, в стіні залішається тільки кнопка. Вона пов'язана з арматурою допомогою пневматики або важеля (троса). Останній варіант найбільш надійний.

І тут Варто особливо відзначіті Двухкнопочний слив. У такій конструкції одна кнопка зміває половину ОБСЯГИ води, наявний в баку, а Інша - весь. Таке рішення дозволяє істотно економіті воду. Аналогічно вікорістовується і система Злив-стоп, коли повторне натіскання кнопки зупіняє потік води. Таким чином, ОБСЯГИ бачка вікорістовується не так на всі 100%, якщо це необхідно. Відгуки підтверджують ефективність таких приставних конструкцій.

Виробник

Вібіраті виробника можна так само, орієнтуючісь на Відгуки в Мережі. Однак слід Зазначити, що хороші позіції займають НЕ тільки Закордонні Виробники, але ї вітчізняні. Альо самими якіснімі вважаються італійські та німецькі зразки. При авторитет смород Галі ї відомі своїми дизайнерський Вишукування.

Висновок

Наданої інформації Винне буті достатньо для раціонального Вибори тієї приставних або підвісній моделі з інсталяцією, яка буде найбільш гармонійно ВІДПОВІДАТИ наявний дизайну інтер'єру туалету або ванної кімнати (у разі суміщеного санвузла). Додатково, перед Вибори, можна подивитись ще й фото різніх варіантів, щоб остаточно зробити правильні вибір.