Яка ванна краще: Вибираємо обдумано

Як добро після Важка робочі дні занурітіся у ванну, Наповнення теплою водою з чарівнім запахом ароматних масел. Головне, щоб сама ванна не підвела. В основному в квартирах досі у ванній кімнаті займає своє Почесне місце ванна, що дісталася ще від бабусь - чавунна, рарітетні.

І, наважуючісь поміняти її на нову, щоб надаті ванній кімнаті сучасний вигляд, Годін буває Важко розібратіся, яка ванна краще з тихий, що З радістю Готові Запропонувати магазини. яка ванна краще

Віділяють кілька відів ванн За матеріалом, з якого смород зроблені:

 • чавунні;
 • акрилові;
 • сталеві;
 • кваріловіе;
 • фаянсові;
 • дерев'яні;
 • скляні;
 • Мармурові;
 • мідні.

Про чавуна ваннах

Сучасні чавунні ванни відрізняються від своїх попередниця ТІМ, що віготовлені з тонкого чавуну - 5 мм. Такі ванни дуже пошірені і відрізняються Довгим терміном служби.

Смород мают міцну стійку конструкцію. До того ж чавунні ванни практично НЕ схільні до Дії корозії, а такоже відмінно зберігають тепло і не видають гучно звуку під струменить води.

Тому така ванна добро підійде ТІМ, хто любить багато годіні Проводити в ній.

ванна яка краще

Альо є й Недоліки чавуна ванн:

 • висока ціна;
 •  велику Вагу - 120 або 130 кг;
 • маленький вибір форм (практично тільки прямокутні);
 • на поверхні емалі існують пори, в якіх накопічується бруд і іржа, Які утворюються через те, що перед покриття ванни емаллю чавун нагрівають до 120 градусів.

Всі це може підштовхнуті покупця на роздуми ванна яка краще і змусив звернути свій погляд на Інші варіанти.

Про Стальова ваннах

ванни Які краще

У порівнянні з чавуна ваннами, сталеві - значних легше. Тому й ціна таких ванн менше. Пластічність матеріалу дозволяє вінаходіті ванни абсолютно різніх форм і Розмірів.

Сталеві ванни - відмінний дачний варіант, так як мала вага Значний полегшує їх транспортування, а ціна Забезпечує доступність будь-якому СЕРЕДНЯ покупцеві.

Незручність же Стальова ванн Полягає в тому, що вода набірається у ванну з неймовірнім гуркотом.

Цей недолік усувають допомогою заливки зовнішнього боку ванни монтажною піною або установкою гумових прокладок, пріглушує шум.

Такоже Такі ванни нестійкі і вімагають надійної фіксації.

Про акрилових ваннах

яка ванна краще

Акрилові ванни з'явилися на ринку Значний пізніше за інших, але Вже встіглі завоюваті свого покупця. Така ванна поєднує в Собі всі Позитивні якості чавуна та Стальова ванн.

Хороша ванна з акрилу винна буті НЕ тонше 5 мм. Бажано вібіраті ванни з литого акрилу і армованого Стальова сіткою. Такоже при віборі акрилових ванн краще вібіраті більш просту за формою, тому що чім менше акрил БУВ зігнутій, ТІМ ВІН кращий.

Ще однією перевага ванн з акрилу є ті, що подряпіні на поверхні можна закрити. Акрилові ванни В принципі дозволяють робити будь-які ремонтні роботи, при тому в домашніх умовах, і навіть у магазинах продаються спеціально набори для цього.

Крім Усього Іншого акрилові ванни віділяються розмаїттям кольорів і відтінків.

Недолікамі цього виду ванн:

 • легко подряпаті;
 • вступають в реакцію з Розчинник;
 • небажано на тривалий годину залішаті замоченное в порошку білизна;
 • НЕ вітрімують високих температур, тому що температура плавлення акрилу - 160 градусів. Тому Сильний окріп може віклікаті деформацію.

Про кваріловіе ваннах

ванна яка краще

Кваріл роблять Із суміші кварцу і акрилу, тому в армуванні немає необхідності.

Такі ванни легше чавуна, але важчий акрилових, різноманітні за своїми формами: від простих до незграбних. Такоже кваріловіе ванни відрізняються своєю міцністю, поверхня якої стійка до механічного впліву.

Сам по Собі кварил має низька теплопровідність, наслідком цього є повільне охолодження води в такій ванні і ледве теплі стінкі.

Недоліки кваріловіе ванн полягають у вісокій вартості та Ризик деформації при високих температурах води.

Про фаянсових ваннах

фаянсова ванна

Такі ванни виготовляють подібно раковину і унітаз. Фаянсові ванна призначила більше для прикраси самої ванної кімнати, ніж для конкретного! ! Застосування за призначення.

Праворуч в тому, що матеріал фаянс сам по Собі дуже кріхкій і може лопнути навіть від сильного натиску струменить води.

Альо якщо Звертатися Дбайливий з цією ванною (намагатіся НЕ упускати важкі предмети і не лити дуже гарячу воду), то вона може прослужіті багато років. Такоже ванни з фаянсу бувають найрізноманітнішіх форм і кольорів і за ними дуже легко доглядаті, так що НЕ буде вінікаті питання чім відміті ванну.

Про дерев'яних ваннах

Дерев'яні ванни виготовляють з порід дерева стійкіх до Волога. Такі ванни бувають різніх форм, але Частіше Схожі на звичайний. Сама по Собі дерев'яна ванна не найдешевше, ВРАХОВУЮЧИ сам матеріал і спосіб виготовлення: або по старінці вірізують з цілісного шматка дерева, або роблять з дощок допомогою СУЧАСНИХ технологій.

Використовуват її часто самє для миття НЕ рекомендується, так як дерево такий матеріал, Який Швидко вбірає сторонні запахи і погано чиститься.

дерев'яна ванна

Краще відмовітіся від купання домашніх тварин в подібній ванні, Аджея геть відмінно вбірає запахи.

Таким чином, дерев'яна ванна призначила для задоволення: модно, екологічно чистий матеріал, прекрасно пахне свіжім деревом. Значить, на додачу до такій ванні Найкраще ще зробити хоча б установку душової кабіни.

Про скляних ваннах

Скляна ванна грає роль не тільки як ємність для миття, але і є такоже дуже цікавім і Незвичайна елементом в інтер'єрі ванної кімнати. Такі ванни зазвічай дуже Великі, але за рахунок своєї прозорості їх Величезне розмір не так помітній. Такі ванни виготовляють з надміцного скла.

Зі Скляна ваннами слід Звертатися такоже дуже Обережно і тоді вона прослужіті Довгі роки, Зберігаючі свій первозданний вигляд. Звичайно ж, смород НЕ прізначені для квартир з маленькою ванною кімнатою і вімагають простору.

Зазвічай їх встановлюються на подіум у центрі приміщення, щоб насолоджуватіся грою скла на Світлі, а коли ванна наповнена водою, то видовища стає ще більш вражаючім.

скляна ванна

Про Мармуровий ваннах

Такі ванни зроблені зі штучного або натурального мармуру. Ванна з натурального каменю віробляється з цільного шматка мармуру, а ванна з штучного - Додавання у акрил мармурової крихти і іноді з Додавання барвники, створюючі вироби, що імітують майже будь-який натуральний камінь: мармур, МАЛАХІТ, онікс і так далі.

Причому по міцності штучний мармур перевершує натуральний в 3 рази. Це обумовлено ТІМ, що Частки натурального мармуру відрізняються за формою і між ними є мікроскопічні проміжкі. Тому сам мармур, по суті, кріхкій. А штучний мармур НЕ має відстаней між своїми частко.

Мармурова ванна

Такоже ванни з штучного мармуру мают низька теплопровідність і не Такі холодні, як їх побратими ванни з натурального каменю. І вода в таких ваннах, відповідно, остігає довгий годину. До того ж під струменить води ванни з штучного мармуру НЕ грімлять.

Ванни з натурального мармуру можуть жовтіті з Годін через що перебуває у складі мармуру заліза і добро вбірають бруд, що Говорити зовсім не так на їхню Користь.

У тієї годину як ванни з штучного мармуру Довгі роки зберігають свій первозданний вигляд і Прості у догляді за ними. Альо все ж, вірішіті ванни Які краще: з ціх двох варіантів або з Розглянуто віщє - допоможе тільки смак та уподобання конкретної людини.

Про мідніх ваннах

мідна ванна

Міднімі ваннами корістуваліся в 19 столітті. Тепер смород знову повертаються, але Вже як новинка в дізайні сантехніки. Такі ванни дуже вішукані, але ї дорогі. За формою зазвічай мідні ванни овальні, а Всередині покріті напівматовім нікелем.

Так як мідні ванни такоже є розкішшю, то встановлюються їх у великих ванніх кімнатах по центру. Мідні ванни такоже мают гарну теплоємністю, тому Довго зберігають тепло. Такоже сама мідь володіє антібактеріальнімі властівостямі, що теж є корисностей властівістю.

Догляд за мідної ванній простий: шматок м'якої тканини і будь рідке засіб, Який НЕ володіє абразивними властівостямі (тобто НЕ зіскоблюється).

Додаткові Функції у ваннах

Вибір ванни зазвічай складання.

Необхідно вібрато НЕ тільки матеріал, З якої Зроблено ванна, але шкір візначітіся буде вона проста або з набором різноманітніх Додатковий функцій:

 • гідромасаж;
 • Спинний масаж;
 • аеромасаж;
 • хромотерапия;
 • м'які підставки;
 • вбудовані регуляторів температури води.

Додаткова функція гідромасажу працює таким чином: через форсунки, Які Встановлені Всередині ванни, проходять струменить води під Лещатів. Такий масаж покращує як фізичне, так і емоційній стан людини. Гідромасаж по-ІНШОМУ назівають джакузі.

Функцією джакузі можуть буті оснащені ванни з чавуну, Сталі і акрилу. Такоже на питання: яка ванна краще здатно розмістіті в Собі ванну з гідромасажем - однозначної ВІДПОВІДІ немає, так як ванни з такою функцією Використовують як вдома, так і в Готель і в лікувальніх установах.

Аеромасаж відрізняється від гідромасажу лише ТІМ, що через форсунки проходити під лещата Повітря, змушуючі воду у ванній перетворилася на віруючого потік, Який розслаблює м'язи і піднімає настрій.

Спинний масаж Полягає в тому, що форсунки знаходяться на бортах ванни і здійснюють масаж спини та впоперек. Такий масаж відмінно Діє на м'язи і хребет, знімаючі Відчуття втом і напружености.

Найчастіше хромотерапію суміщають з функцією гідромасажу. Хромотерапія - лікування кольори. Така процедура допомагає розслабітіся.

Наприклад, помаранчевий колір - актівізує імунну систему, Бадьорого весь організм. Рожевий - допомагає знайти почуття комфорту, зніжує агресію. Салатовий колір має заспокійліву дію і того застосовується при стрес. Фіолетовий - здатно Зменшити Болі і рекомендований людям з активним способом життя.

Такоже для того, щоб прийом ванни перетворився на справжнє блаженство, придумано велика Кількість Додатковий предметів: м'які підголовнікі, підлокітнікі, вбудовані регуляторів температури води. Існують навіть ванни з автоматічності дезінфекцією.

Ця функція запобігає появі бактерій, непріємного запаху і вапняних відкладень у ваннах з функцією гідромасажу. Такоже цифрова панель управління Значний полегшує управління різнімі функціямі, Якими оснащена сучасна ванна. І вважається, що ванна яка краще візначається індівідуальнім рівнем комфорту, Який необхідній людіні.

Таким чином, в Зараз годину НЕ складає Особливе труднощів прідбаті Дійсно якісну ванну з різнім набором функцій, все залежиться лише від розміру ванної кімнати, її дизайну І, звичайна ж, від ФІНАНСОВИХ можливости.