Як вібрато Стальова ванну: поради щодо купівлі

Питання «як вібрато Стальова ванну?» Постає в Першу Черга перед тімі з нас, хто з одного боку, чи не хоче встановлюваті чавунну ванну, а з Іншого - відчуває недовіру до популярного сьогодні акрилу.

Так що якщо ві належиться до цієї категорії, то стаття про вибір сталевої ванни буде вам цікава. як вібрато Стальова ванну

Чому самє сталева ванна?

ванни сталеві як вібрато

Перед ТІМ як приступити до АНАЛІЗУ крітеріїв, за Якими ми будемо Проводити вибір сталевої ванни, давайте розберемося - а що ж дає нам вибір ванни зі Сталі як подібної?

 • Найголовнішою перевага сталевої ванни є, без сумніву, її ВАРТІСТЬ. Сталеві ванни, пропоновані на Сучасне Сайти Вся, в більшості своїй коштують Значний дешевше чавуна і Вже ТІМ більше - акрилових аналогів.
  При авторитет невісока ВАРТІСТЬ Стальова ванн аж Ніяк НЕ є Ознакою нізької якості. Навпаки, сталеві ванни від віробніків «з ім'ям» на голову перевершують багато чавунні і акрилові ванни.
 • Наступна перевага сталевої ванни - її міцність і довговічність.  Пов'язано це самперед з характеристиками самої Сталі, з якіх віробляється ванна - вона легка, міцна і має Значний Менша порістістю ніж чавун.
  Завдяк авторитет емалеве покриття Стальова ванни виход Значний міцніше, ніж внутрішньо покриття ванн з акрилу - так що при належностей догляді сталева ванна прослужіті вам дуже Довгого.
  Крім того, високий рівень зносостійкості Стальова ванн - смород НЕ боятися високих і низьких температур а такоже їх перепадів, Які НЕ спрійнятліві до абсолютної більшості побутової хімії, так що ві не будете ламати голову над ХАРЧУВАННЯ ніж відміті Стальова ванну.

  як вібрато ванну Стальова
 • Ну і Нарешті - широкий асортимент. Це дуже Важлива, коли ви обіраєте, наприклад, кутові ванни - якові ванну вібрато: витончення акрилові або міцну чавунну? Тут можна Зупинити на компромісному варіанті. Завдяк властівостям Сталі, ванни з цього матеріалу роблять у Великій кількості форм.
  Таким чином, купуючі Стальова ванну ві отрімуєте дизайн ванни акрілової і міцність, порівнянну з такою у Чавун ванн.

  кутові ванни як вібрато

Недоліки сталевої ванни

І все ж перед ТІМ як вібрато ванну Стальова, краще ознайомітіся и з її «темною стороною». Ванни зі Сталі володіють Наступний недолікамі:

По-перше, сталева ванна відрізняється високим рівнем теплопровідності. А це означає, що вода в такій ванні буде остігаті дуже Швидко - набагато швідше ніж у чавунній, і ТІМ більше- в акрілової ванні.

Другий недолік сталевої ванни - це практично відсутня звукоізоляція. Більше того - велика металева чаша сталевої ванни при попаданні в неї струменить води з крана Виступає відміннім резонатором, тому про те, що ві приймаєте душ, буде сповіщена НЕ тільки ваша квартира, а й кілька сусідніх.

Зверніть увагу!

З усіма цімі недолікамі можна боротися, причому й достаточно просто: якщо ві встановлюєте Стальова ванну таким чином, що її зовнішня Поверхня прихована, наприклад, за декоративною Панеллою, візьміть балон поліуретанової монтажної піні і монтажний пістолет.

Куля монтажної піні, нанесення на ванну зовні, є відміннім звуко- і теплоізолятором.

вибір ванни сталевий

Вибираємо ванну в магазині

Отже, з перевага та недолікамі ми розібраліся.

Тепер самє годину описати, як потрібно Проводити вибір ванни сталевий «в польових умовах» - в магазині або сантехническом салоні.

 • Отже, перше, на сто слід звернути Рамус - це товщина стінок ванни. Вся справа в тому, що якісні моделі проводяться Із Сталі товщина не менше 3,5-4 мм, а все, що менше - то «від лукавого».
  Однак в магазині навряд чи Вийди віміряті товщина стали штангенциркулем, тому доведеться піті на невелікі хітрість. Спробуйте однією рукою підняті або зрушіті з місця модель.
  Якщо ві з легкістю впораліся Із Завдання - це привід насторожітіся, Аджея велика ванна може важіті близько 20 кг тільки в тому випадка, якщо на виробник заощадів на товщіні металу.
 • Наступний пункт Вибори - оцінка геометрії ванній. Сталь - НЕ чавун, вона дозволяє отрімуваті Ідеально Рівні поверхні - отже, необхідно перевіріті, щоб стінкі і дно ванної НЕ малі жодних нерівностей. вибір сталевої ванни
 • Далі - перевіряємо якість емалі. Емаль винна буті однорідною, гладкою, без патьоків, наплівів, відколів і тріщін. Колір емалі може варіюваті від блакитного до бежевого, проти головного Вимоги до фарбування - рівномірність.

Зверніть увагу!

Останнім Годін на сайті Вся з'явилися моделі Стальова ванн з Самоочісної покриття.

Такі ванни слід оглядаті особливо ретельно, Аджея найменша дефект покриття Повністю нівелює Функції самоочищення.

 • У Останню черго оцінюємо ванну «на слух». Ідеально, якщо сталева ванна при постукуванні відає Рівний звук, без сторонніх шумів і деренчання.
  Додатково звукоізоляція ванни може буті посил зовнішнімі гумових накладками - тому зверніть увагу на їх якість.

Резюмуючі, можна відзначіті Наступний: сучасна промисловість пропонує Нашій увазі найрізноманітніші ванни сталеві - як вібрато таку, яка Ідеально впишеться у ваш інтер'єр ванної кімнати і прослужіті вам не один рік? Мі сподіваємося, що дана стаття стані надійнім помічником у Вашому віборі.