Рідкий акрил для ванн: застосовуємо новий Винахід у власному будинку

На сьогоднішній день Найшвидший і ефективного способом Відновлення глянсовий покриття є рідкий акрил для ванн.

ВІН з'явився на СПОЖИВЧИХ Сайти Вся в 2009 році і віклікав Справжня сенсацію доступністю методу і простотою використання. рідкий акрил для ванн акрил рідкий для ванн

Основна перевага при нанесенні нового покриття проявляється у відсутності віснажлівіх підготовчіх процедур:

 • ванну не потрібно демонтуваті;
 • немає необхідності Повністю відаляті в'їдається жовтізну;
 • сколи та тріщіні на старої емалі й достаточно замазаті автомобільної шпаклівкою;
 • для Підвищення зчіпніх властівостей ї достаточно пройтися по емалі наждачним папером;
 • можлівість обійтіся без дорогих розчінніків і перетворювачів іржі.

Щоб нове покриття прослужило Довгий, поставте до підготовкі ванни самим ретельніх чином. Наприклад, Гарненько вімійте її допомогою миючих засобів.

Переваги рідкого акрилу

Давайте розглянемо, чим же такий хороший рідкий акрил для ванни.

І чому його вважають реаніматором №1 на вітчізняному СПОЖИВЧИХ ринк.

 1. Висока міцність нового покриття. Даній параметр досягається Завдяк твердості 6 мм Кулі, здатно вітріматі удар молотка.
 2. Низька теплопровідність. Акрил на відміну від традіційного чавуну і Сталі, що Використовують при ВИРОБНИЦТВІ ванн, довше зберігає температуру води - зниженя на 1 градус за 30 хвилин. Для порівняння чавун втрачає 1 градус за 3-4 хвилини.
 3. Світлостійкість. Акрилові покриття Довгі роки залішається білосніжнім, стійко переносячі хімічні атаки миючих Речовини.
 4. Довговічність. Акрилові покриття розраховане як мінімум на 10 років щоденної ЕКСПЛУАТАЦІЇ без погіршення своїх естетичних і практичних якости.

Підготовка ванни

Отже, якщо ві зважено використовуват рідкий акрил для реставрації старої ванни, то її необхідно підготуваті.

Для цього купуємо чістячі засоби в магазині побутової хімії разом з гумових рукавичками, в будівельному магазині набуваємо насадку для дрілі, шпатель і наждачний папір і пріступаємо до роботи:

 1. ретельно вімійте ванну допомогою чістячіх ЗАСОБІВ, щоб позбутіся від вапняних нальотом і бруду. Можна поміті ванну харчових содою, щоб знежіріті; чистка ванни миючий Засоба
 2. відкрутіть декоративні накладки на злівному отворі і на переливе і за допомогою наждачного паперу зачистите місця установки від іржі. При необхідності використову насадку для дрілі, щоб позбутіся від сильно в'ївся іржі;
 3. пройдіться наждачним папером по всіх сколів на емалі ванною, при необхідності використову шпатель, щоб зняти відшарувалася або роздулася емаль;
 4. якщо місця з вібоїнамі все ж малі місце буті - зашпаклюйте їх. Для цієї мети краще Всього підійде поліефірна автомобільна шпаклівка, Термін вісіхання якої близько 15-20 хвилин або епоксидних смола. Після вісіхання зачистите оброблені шпаклівкою ділянки наждачним папером.
 5. змійте поверхні проточною водою. Потім обов'язково наберіть гарячої води хвилин на 5-10 і злійте, щоб матеріал ванній прогрілося; ретельно віміваємо ванну
 1. Швидко вісушіть поверхню допомогою будівельного фена.

Все, підготовка ванни до покриття ванни рідкім акрилом завершена.

Готуємося до створення нового покриття

Як правило, в магазинах акрил рідкий для ванн продається в пластикових відрах, розфасованій по 3,5 кг + затверджувач в пів-літрової ємності. Цієї кількості достатньо для створення акрилового покриття у ванній, довжина якої 1,7 метра.

Для роботи необхідно пріготуваті:

 • невелика ємність на 1,0-1,5 літра З якої будемо Здійснювати налив на поверхню ванни;
 • дерев'яну палицю для перемішування Двокомпонентне складу;

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: чи не намагайтеся використовуват електродріль з насадкою для Приготування цементних розчінів - полімерна основа дуже густа, а сам затверджувач рідкий, тому нерідко залішається на дні і на стінках.

І тільки ретельне ручне перемішування дозволіті якісно пріготує акриловий склад.

 • шпатель і гумові рукавички, Щоб не забрудніті руки.

Такоже НЕ забуваємо заклеїті малярськім скотчем кахельну плитку біля краю ванною, а такоже помістіті під злівній отвір ємність, в якові буде стікаті зайвий акрил.

Початок робіт

 1. Готуємо рідкий акрил, для чого додаємо затверджувач в ємність з полімерною основою і ретельно все перемішуємо.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: ретельно перемішуйте складу не менше 10-12 хвилин. Інакше на поверхні можуть віявітіся незатверділі ділянки акрилу.

 1. відліваємо частина готової суміші (1 або 1,5 літра) у вільну ємність з носиком. Для цього підійде пластикова пляшка з відрізаною горловини;
 2. Починаємо наліваті на кут ванної в тому місці, де вона прілягає до стіні;
 3. наліваємо куля в 4-5 см, Який винен вільно стікаті по стінках ванній до середини; Перші Дії по створеня акрилового покриття ванною
 1. просувайтеся по периметру ванною, рівномірно наносячі суміш, і не заважаючі Їй стікаті; рухаємося строго по периметру ванною, что НЕ допускаючі надмірного налитими рідкий акрил для ванни
 1. замкніть коло по периметру ванною, і не доливайте зверху на Вже налитими поверхню, Щоб не створити патьоків;
 2. Наступний коло починаєм вже з середини бортів ванною;
 3. коли закінчіте, то на дні утворюється товстий шар, Який слід допомогою шпателя розрівняті в напрямку злівного відчініліся. Зайве суміш винна вітекті з ванною.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: чи не намагайтеся шпателем доторкатіся до стінок ванній, інакше різікуєте порушіті цілісність акрилового покриття. Напліві Самі розійдуться.

Розраховуйся на роботу протягом 3-4 годин без перекурів і тріваліх зупинок. Пам'ятайте, що у ПРОФЕСІЙНИХ майстрів-реаніматорів годину на Відновлення ванни рідкім акрилом займає не менше 2 годин, а без досвіду ваша робота буде здійснюватіся Значний довше.

Вибирайте в торговельній мережі долгосохнущій акрил - створюване з його допомогою нове покриття більш міцне і прослужіті набагато довше.

Колі роботи будуть Закінчені, закріваємо ванну, Щоб не допустіті коливання Повітря, ТІМ самим, запобігші попадання пилку і комах на сохніть поверхню.

Залежних від типу рідкого акрилу, ванна винна сохнути не менше доби (при застосуванні долгосохнущего складу - не менше 4 діб) при температурі від +17 до +25 градусів. Після повного вісіхання прікручуємо на місце злівній сифон і перелив, і знімаємо малярській скотч з периметра кахельної плитки.

І найважлівіше - за такий короткий час, та ще й без віснажлівої підготовкі поверхні, Повністю віключаючі Демонтажні роботи, можна отріматі оновлення ванну. Вийшов куля акрилу матіме прекрасну адгезію до старого покриття. Більше того, ВІН в точності повторюватіме контури Вашої ванної, радуючі своїм бездоганно білим кольори.

Висновки: За допомогою рідкого акрилу легко І ШВИДКО можна перетворити стару ванну в бліскучії своїм новим покриття стильний і функціональний сантехнічній прилад. Більш того, нове покриття має стійкість до механічніх вплівів і мікроорганізмів, а такоже має низька теплопровідність, дозволяючі Довго ніжітіся власникам в теплій воді.