Лимонна кислота для очищення пральної машини

Яке щастя мати пральну машину. Це можуть зрозуміті тільки ті господині, у якіх НЕ Було такого пристрою, і Які потім відчулі всю красу людського винаходи і прогресу. Дійсно, зараз цею вид побутової техніки є практично в кожному будинку.limonka-dlya-chistki_3

Альо Варто Зазначити, що для більш довговічною і злагодженої роботи для даного типу пріладнав потрібен Спеціальний догляд. ВІН нескладних, але необхідній. Тому почнемо з Усього по порядку.

Принцип роботи машинки автомат

Отже, для більшості пан - пральна машина - білий блок, куди завантажується білизна, вібіраються СПЕЦІАЛЬНІ Функції і після Закінчення прання все дістається. Все так, за вінятком одного «але». Пральна машина - Складання Механізм, Який складається з безлічі деталей. Головною Частинами, а точніше РОбочий конячка, є барабан і двигун. Барабан має Постійний контакт з водою. Причому в більшості віпадків вода неідеальна. Вона містіть масу домішок, а з урахуванням підвіщеніх температур, ЦІ домішки віпадають в облогу, потім залішаються у вигляді нальотом і накипу на Зовнішній стінці барабана.

limonka-dlya-chistki_6

В принципі, одноразові випадок зовсім не страшно. А от коли це відбувається систематично, что НЕ виключення варіант, що Накип здатно в буквальному СЕНСІ за короткий період впоратіся з машинкою. У підсумку доведеться або міняті деякі елементи, що буде НЕ дуже дешево, або міняті машинку.

Засоби Запобігання накипу

Дійсно, зараз вінайдені Різні таблетки або порошки, Які пом'якшують воду, або не дають накипу збіратіся на нагрівальному елементі та барабані. Користуватись ними дуже просто, достатньо класти Такі кошти при пранні, деякі можна з білізною, а деякі у відсікі в самій машінці.

Їх використання Дійсно продовжіть Термін служби пріладнаті, але Це не означає, що Накип назавжди покину Пристрій. Аж Ніяк. Її може буті менше, але Повністю вона не пропаду. Так що ж робити?

Лимонна кислота

Звернемося до старих добрих перевіреніх ЗАСОБІВ. Наприклад, лимонна кислота. Цей білий порошок, Який навіть вікорістовується в харчовій промисловості, володіє чудовим властівостямі справлятіся з накипом, вапняних нальотом при високих температурах.

limonka-dlya-chistki_4

Лимонна кислота вікорістовувалі як очіщувача для чайників, і треба Сказати, що в авторитеті випадка ефект БУВ вражаючій. Оскількі велика частина елементів машинки - або кераміка, або сталь. Лимонна кислота може стати вірнім очисні засоби або ж профілактікою, якові навіть з Ідеальною чистою водою (на перший погляд) Варто Проводити.

limonka-dlya-chistki_2

Як очистити машинку?

Сама процедура нескладних. Досить Дотримуватись Деяк правил, Незабаром проблем з машинка не буде Взагалі. Треба такоже Сказати, що внутрішня очистка набагато простіше. Середина барабана покрита спеціальнім кулею, там не утворюється накипу й вона практично завжди чиста.

  1. У відсік для порошку насіпаємо до 200 грам лімонної кислоти (Взагалі, Кількість поклади від типу машинки; наприклад, якщо Пристрій розрахованій на 3 кг білизни, можна вісіпаті і 150 грам, а якщо на 5, то краще 200).
  2. Перевіріті порожнеча барабана. Ні В якому разі не можна робити чистку з білізною в барабані. Кислота зіпсує тканини.
  3. Після цього вібрато найтрівалішій режим при Найвищий температурах (80-95 градусів за Цельсієм).
  4. Запустіті роботу пристрою.

Вийди, що машинка відпере Найдовший програму вхолосту - ті, що Якраз і треба. Після того, як вона закінчіть, слід її Відкрити і заглянути під гумовий ущільнювач, там можуть зібратіся частинки накипу, ВИДАЛИТИ її і все.

limonka-dlya-chistki_5

Пристрій готовий до подальшої повноцінної роботи. Залежних від інтенсівності прання, процедуру можна повторюваті через місяць або два.

limonka-dlya-chistki_1