Колір венге в інтер'єрі ванної

Ми всі прагнемо до натуральності, це стосується практично будь сфери життя, не кажучи вже про наш житло. Тому, вирішуючи почати ремонт, ми так ретельно намагаємося підбирати матеріали і колірну гамму кімнати, щоб заходити в приміщення було приємно, а знаходиться там було комфортно і затишно.

Вибір кольору - важлива деталь в інтер'єрі. Саме від нього багато в чому залежить загальний вигляд і враження від простору. Якщо говорити про направлення nature, яке так популярно в останні роки, то гармонійність його багато в чому залежить від відтінків обробки.

Ванна кімната в натуральному стилі

Що перше кидається в очі, дивлячись на фото ванних кімнат? Звичайно, загальна розстановка предметів і обробка. Ось чому так важливо правильно підібрати колір. До всього іншого ванна - це невелике приміщення, в якому повинна панувати атмосфера спокою і зручності.

Натуральний або природний стиль у ванній також допустимо. Причому він буде виглядати не тільки оригінально і незвично, а й комфортно, зраджуючи кімнаті особливий шарм і затишок.

cvet-venge-01 cvet-venge-02 cvet-venge-03 cvet-venge-04

Багато хто може заперечити, адже ванна - кімната з підвищеною вологістю, де більшість натуральних матеріалів просто не зможуть існувати і швидко зіпсуються. Але не все так сумно. Нові технології в будівництві вже давно дозволяють ванну обробити деревиною, наприклад, при цьому не погіршуючи якості ні матеріалу, ні кімнати. Хоча, якщо правильно підібрати колірне рішення, можна домогтися природного стилю і з використанням штучних матеріалів.

Колір натуральності

Один з таких кольорів, що сприяє природному атмосфері, - венге.

Трохи про деревину

Взагалі, це рідкісний сорт тропічного дерева, який має особливу міцність, а головне, незвичайне забарвлення, яку імітують багато виробників меблів та аксесуарів, в тому числі для ванни.

Колір венге - це відтінок зрілої деревини, переважно червоного, бордового кольору з коричневими прожилками. Іноді прожилки можуть бути настільки частими, що загальний колір, зливаючись, утворює відтінки шоколадного.

Поєднання

Венге відмінно поєднується зі світло-бежевим, світло-коричневим, помаранчевим. В інтер'єрі ванної кімнати його відтінки додадуть більше теплоти і комфорту. Оброблене резервуар венге буде походити на розкішну дерев'яне ліжко.

Безумовно, найчастіше венге використовується у вітальнях, але ті, хто не побоявся обробити таким чином ванну, зовсім не шкодують, а навіть навпаки. Поглянувши на приклади фото подібних інтер'єрів, з'являється приємне відчуття розкоші і комфортабельності. Поряд зі світлою сантехнікою, венге виглядає просто виключно красиво.

cvet-venge-05 cvet-venge-06 cvet-venge-07

Також для додання легкості його можна поєднувати із стиглим зеленим або ніжно-квітковими тонами. У такому випадку атмосфера натуральності буде присутній навіть у ванній кімнаті. До того ж такі поєднання додадуть сил і підбадьорять вранці - те, чого багатьом не вистачає.

cvet-venge-08 cvet-venge-09 cvet-venge-10

У такому кольорі можна зустріти і керамічну плитку, і водонепроникний ламінат, і МДФ або пластикові панелі. Це говорить про те, що для того щоб зробити свою ванну чудовою, не обов'язкові дуже дорогі матеріали, досить правильно підібрати основний колір і додаткові відтінки. Тим більше, зараз можна знайти імітацію будь-якого природного матеріалу за досить низькою вартістю, з хорошими користувацькими якостями і простотою в монтажі. Досить подивитися відповідну інформацію з фото в Мережі.