Ванна кімната в стилі мінімалізм

Що таке стиль мінімалізм? Даний напрямок стало популярним зовсім недавно. Найголовніша перевага мінімалізму - він не передбачає важкі елементи обробки, якісь бордюри, ліплення і т.д. Що стосується ванної кімнати, цей стиль буде ідеальним при наявності маленького приміщення. Тим більше, якщо ванна кімната крихітна, 3-6 «квадратів», наприклад, то, безумовно, робити в ній безліч різних кольорів і обставляти різними прикладами декору не варто. А використовуючи мінімалізм, можна домогтися теплого затишного приміщення. І доказом тому служать фото, розміщені в Мережі від власників квартир, які пішли таким шляхом.

Критерії стилю мінімалізм

Відсутність зайвого

vannaya-minimalizm-01 vannaya-minimalizm-02 vannaya-minimalizm-03

Беручи за приклад ванну кімнату, це має на увазі відсутність великої кількості полиць, квітів, ваз, картин, предметів меблів і т.д. В ідеалі краще мінімізувати побутові пристрої в кімнаті. Також, при можливості, краще розділити санвузол. Ідеальний варіант - умивальник, ванна або душова кабіна, одиниця функціональної меблів.

Колір

vannaya-minimalizm-04 vannaya-minimalizm-05 vannaya-minimalizm-06

При даному напрямку не повинно переважати в інтер'єрі більше 3-х кольорів. В ідеалі - один-два. Наприклад, ванна в бежевому тоні і обрамлення коричневим. Ці два кольори відмінно поєднуються між собою і виглядають акуратно. Те ж стосується фактур, рельєфів і т.д. Мінімалізм виключає занадто великі розписи, барельєфи та інше. Можна зробити контраст темною і світлою обробки з невеликими бордюрами. Пол також не повинен бути обтяженим текстурами і квітами. Краще всього використовувати плитку або водонепроникний ламінат. Також можна покласти м'який однотонний килимок.

Чистота

vannaya-minimalizm-07 vannaya-minimalizm-08 vannaya-minimalizm-09

Мінімізувати кількість банного приладдя, вішалок, рушників. Найкраще робити полички, закриті ролетами, вони будуть виглядати акуратно, красиво і в той же час не навантажувати загальний інтер'єр кімнати. Те ж стосується і вбудованих шафок або дзеркала з внутрішніми полицями.

Форми

vannaya-minimalizm-10 vannaya-minimalizm-11 vannaya-minimalizm-12

Ще одним важливим фактором у напрямку є форми. Мінімалізм передбачає відсутність будь-яких метаморфоз, форми повинні бути простими лаконічними і зрозумілими. В ідеалі - класична геометрія.

Функціональність

Для чого з кімнати прибираються зайві предмети? Звичайно, для того щоб зробити простір максимально зручним у використанні, з відсутністю незручних дрібних деталей, які далеко не рідкість в авторському дизайні інтер'єру.

Деякі чомусь вважають, що мінімалізм - значить дешевизна. Що, якщо не прикрасити кімнату золотий ліпниною або важкими оксамитовими гардинами із золотою парчею, гості подумають, що господарі або занадто скупі, або бідні. Це жахливе оману, на жаль, дуже часто зустрічається. Тому, варто відзначити, що людина, що розуміє мінімалізм, обов'язково гідно оцінить використання цього напрямку в інтер'єрі. До того ж відсутність зайвих елементів частіше може обійтися дорожче, ніж обробка дешевими матеріалами під ампір або барокко.

Труднощі з поданням мінімалізму легко розвіятися, як і забобони, дивлячись на фото приклади. Як правило, грамотно створений інтер'єр виглядає розкішно, але при цьому він буде функціональним і зручним.