Нотки сходу у ванній кімнаті

Якщо ви хоч раз стикалися зі східною культурою, напевно помітили цю розкіш і пишність, які присутні в обробці інтер'єру. Здавна існує думка, що самий розкішний інтер'єр саме у країн Сходу, а більша частина розкішних європейських стилів запозичили у них певні елементи.

Треба сказати, що Схід - не тільки «справа тонка», а й різноманітне. Дуже часто ми під східними увазі виключно ісламські країни, забуваючи про інші не менш яскравих представників цієї частини світу.

Переважання нот цих прекрасних сонячних країн сьогодні вельми популярне. Тим більше що в такому напрямку можна обробляти будь-які кімнати. Одним з оригінальних рішень цілком може стати ванна кімната в східному стилі. Фото прикладів існує дуже багато, і на всіх видно, наскільки він різноманітний, колоритний і чудовий.

Різні представники сходу в інтер'єрі

Дійсно, замислюючись про ванну по-східному, треба спочатку визначитися, яка ж країна буде провідною в дизайнерській задумці. Тому як до східних відносяться не тільки знайомі нам Туреччина, Емірати, але і, звичайно, Японія, з її багатовіковими традиціями та історією. Подивимося, чим же відрізнятиметься ванна кімната в дусі кожній з цих країн.

Туреччина.

Що таке Туреччина - це хаммам, хитромудрі візерунки, чудове поєднання кольорів дорогоцінних каменів і металів. Значить, вирішуючи обробити ванну в такому стилі, слід розуміти головні особливості такого напрямку, при бажанні можна знайти багато прикладів фото. Така кімната може мати мозаїчну кладку, різьблені елементи, поєднувати насичені яскраві кольори з золотом, сріблом, бронзою. Чудові будуть поєднання кольорів дорогоцінних металів з квітами мінералів, наприклад, насичений смарагд або владний рубін в золотому обрамленні. Також може бути присутнім обробка мармуром або декоративним каменем світло-бежевого кольору.

vostochnyj-stil-01 vostochnyj-stil-02 vostochnyj-stil-03 vostochnyj-stil-04 vostochnyj-stil-05

Або, якщо хочеться меншою яскравості, можна подекуди зробити вставку, наприклад, з традиційного орнаменту «огірків».

Японія

Головною перевагою даної країни є натуральність компонентів і мінімальне оформлення. Японський стиль у ванній - це поєднання натурального дерева зі світлим каменем. Єдине, що можна собі дозволити в даному випадку - це невеликий яскравий акцент.

Також однією з особливостей є повна чіткість і порядок. Це характерно, як в інтер'єрі, так і в характері народу країни висхідного сонця.

vostochnyj-stil-06 vostochnyj-stil-07 vostochnyj-stil-08

Оформлення ванною в японському стилі передбачає холодний, аскетичний стиль. Що стосується колірної гамми, то дозволяється в загальному інтер'єрі переважання не більше 2-х кольорів і третій може бути тим самим яскравим акцентом. Наприклад, кімната в коричнево-білих тонах, а на одній зі стін - «квітуча ніжно-рожева сакура».

vostochnyj-stil-09 vostochnyj-stil-10

Треба сказати також, що до східного стилю іноді відносять єгипетське напрямок, хоча це не зовсім Схід. Однак єгипетське оформлення ванної кімнати вельми колоритно і красиво. Тут повинні переважати здебільшого відтінки жовтого, пісочного кольору.

Індійське оформлення, як і у випадку з мусульманськими країнами, - це розкіш. Причому допускається також наявність різних соковитих відтінків. Однак вони повинні поєднуватися з тонами натуральних матеріалів, наприклад, сірим каменем або темним деревом.

У кожному разі, який би напрямок для ванної не було вибрано, слід не забувати і про функціональність цього приміщення. Матеріали повинні використовуватися спеціальні, які не пропускають вологу і не псуються від неї. Тоді кімната буде радувати не тільки улюбленим стилем, але і надійністю.