Ідеї ​​інтер'єрів ванних в класичному стилі

Оформити ванну кімнату можна в будь-якому стилі. Сучасні технології та матеріали дозволяють це зробити навіть непрофесіоналові. Важливо лише визначитися з напрямком і чітко слідувати його особливостям.

Тому далі розглянемо, що потрібно зробити, щоб отримати класичну ванну.

vanny-v-klassicheskom-stile_14

Особливості стилю

Класичний стиль - це витончена розкіш, гармонійно поєднується з аристократизмом. Тому в такому напрямку можна оформляти ванну кімнату тим, у кого для цього є простір і достатній бюджет.

vanny-v-klassicheskom-stile_13

І важливий плюс класичного оформлення - актуальність в будь-які часи. Тому вкладені кошти в ремонт є хорошою інвестицією.

Погляньмо на характерні ознаки стилю:

  • застосування контрастних сполучень;
  • золочення, ліпнина;
  • сантехніка виконана «під старовину»;
  • форма ванни - овальна купіль;
  • вишуканість, лаконічність і добротність - супутники стилю;
  • свічники, кришталеві освітлювальні прилади;
  • балдахін можна підвісити над ванною;
  • приміщення має бути просторим, з немаленьким вікном;
  • його можна оформити масивними портьєрами з драпіровками;
  • кольорова гамма поєднується у вигляді світлої і темної.

vanny-v-klassicheskom-stile_11

Як реалізувати обробку

В обробці повинні застосовуватися натуральні матеріали. Якщо використовуються замінники - тільки з високим рівнем імітації. Штучно зістарені матеріали дозволяють більш точно відчути настрій стилю.

vanny-v-klassicheskom-stile_10

Стеля

Класичний стиль ванної кімнати увазі використання високих стель. Якщо ж потрібно збільшити рівень, можна використовувати спеціальні елементи. Наприклад, це можуть бути колони. Можна також зробити дзеркальна стеля. Доповнити дизайн можна гіпсовою ліпниною.

vanny-v-klassicheskom-stile_5

Для оформлення стелі в класичному стилі можна використовувати драпірування, тільки застосовуючи важку тканину. Просте рішення - світлий гладкий стелю.

vanny-v-klassicheskom-stile_6

Стіни

Можна використовувати штукатурку. Це може бути зерниста або глянсова суміш. Підійдуть також вологостійкі шпалери. Фарба може добре підходити для цього стилю, як і застосування дерева. Традиційна плитка у ванній кімнаті - прекрасне рішення. Класичні ванні кімнати - це покриття світлих тонів.

vanny-v-klassicheskom-stile_7

Оформлення стін повинно поєднуватися із загальною обстановкою. Можна використовувати непомітні візерунки.

vanny-v-klassicheskom-stile_8

Пол

Пол ванною в класичному стилі можна оформити за допомогою керамічної плитки або мармуру. Прекрасно підійде навіть більш сучасний підхід - можна зробити наливна підлога. Головне, щоб він поєднувався зі стінами.

vanny-v-klassicheskom-stile_9

Двері

Не варто забувати, що інтер'єр в чому стає закінченим, якщо використовуються актуальні для оформлення дверей. У нашому випадку таким рішенням стануть темні дерев'яні вироби, можна зі склом. Позволітелен і візерунок.

vanny-v-klassicheskom-stile_4

Можна використовувати також моделі «під камінь». Фурнітуру для дверей варто підбирати, поєднуючи з виконанням сантехніки. Тобто, вона може бути срібною, позолоченій, бронзової або мідної. Не варто вирушати за покупкою цього елемента в магазин, прибрати першу-ліпшу. Фурнітура повинна мати такий вигляд, ніби вона виготовлена ​​на замовлення, причому для VIP-персон. Якою вона може бути, можна подивитися на фото.

vanny-v-klassicheskom-stile_3

Меблі і сантехніка

Всі сантехнічні елементи ванної кімнати в класичному стилі повинні відповідати цьому напряму або за матеріалом виготовлення, або за кольором. Покриття змішувачів має бути рельєфним, нагадувати по виду дверну фурнітуру.

vanny-v-klassicheskom-stile_2

Ванна, як відзначалася, може бути овальної форми. Якщо все ж хочеться використовувати прямокутні або квадратні зразки, варто використовувати вироби з округленими кутами. Як матеріал виготовлення повинен виступати або чавун, або мідь. Завдяки такому вибору набрана в ємність тепла вода збереже свою температуру максимально довго. Підійде також ванна з плавними лініями, виготовлена ​​з мармуру.

Класичні меблі для ванної повинна бути виготовлена ​​з дерева. Доповнювати його може натуральний камінь. Та ж корзина для білизни повинна бути дерев'яною. Відмінним рішенням буде - зробити меблі для ванної класичного стилю на замовлення. Це дозволить отримати нестандартний ефект, підкреслить особливість інтер'єру. Адже ексклюзивні речі видно відразу. До того ж можна більш лаконічно продумати розміщення і використання меблів.

vanny-v-klassicheskom-stile_1

Поруч з ванною можна встановити трюмо. Дзеркало у ванній - важливий елемент. Щоб воно вписалося в стиль, необхідно підібрати модель у позолоченій оправі.

Варто також продумати застосування меблів у ванній таким чином, щоб вона приховала сучасну техніку, вид якої може порушити класичний ефект. Наприклад, пральна машина може бути розміщена всередині шафи.

Вікна

Оскільки вікно - необхідний параметр класичного стилю, варто подбати про його належному оформленні. Слід використовувати щільні важкі штори з драпіровками або прозорі і легкі. Вибір залежить від поставлених цілей. Якщо атмосфера повинна бути наближена до палацової, тоді більше підійдуть масивні штори. Варто віддати перевагу непомітний матеріал в один тон.

Класичний дизайн ванної не диктує жорстких умов щодо оформлення вікна. Його рами можуть бути або темними, або білими. Єдине, пластик не повинен акцентувати на собі увагу. Отвір повинен виглядати максимально витончено. Добре, якщо вікно можна зробити у формі арки.

Аксесуари

Декоративні елементи повинні підкреслювати класичний напрям в дизайні. Не варто використовувати пластикові елементи або ті, які мають кутасту форму. Яскраві аксесуари - не найкращий вибір. Кошик для білизни можна підібрати незвичайного виду.

Додасть комфорту у класичній ванній кімнаті м'який килимок, як і кімнатні рослини, які можна розвісити на стінах, розставити на підлозі та інших поверхнях.

vanny-v-klassicheskom-stile_12

Якщо дозволяє простір, можна використовувати картини з відповідним зображенням.

А далі діємо ...

Ми розглянули основні елементи, які допоможуть створити у ванній кімнаті класичний інтер'єр. Тепер залишається врахувати всі рекомендації, приступати до активних дій. Додатково можна ще подивитися на фото приклади, як може бути реалізований класичний стиль у ванній. Головне - не боятися експериментів. З будь-якої помилки можна зробити перевагу. Тому потрібно діяти.