Дизайн ванної кімнати 3 на 3 кв. м.

Проживши більшу частину життя в квартирі, де ванна кімната була трохи більше трьох квадратних метрів і отримавши в своє користування приміщення, площа якого цілих дев'ять метрів, власник такого величезного (з його точки зору) приміщення не розуміє, що тут можна влаштувати.

стандартне планування економія місця з душовою кабіною вид зверху ванної 3 на 3 кв. м. компактне розташування сантехніки

У той період, коли ванна кімната була мініатюрною, ідеї носилися просто в повітрі, було абсолютно ясно, що можна зробити, якщо б вона була більшого розміру. Тільки от коли цей довгоочікуваний момент настав, всі ідеї якось втратили свої чіткі обриси, в єдине ціле подаються раніше картинки не складаються, що робити із ніби звалилася на голову вільною площею - незрозуміло.

Простір для ідей

Зрозуміло поки тільки одне - тут можна дозволити собі багато чого з того, що за колишньої площі розміром в три квадрата навіть і не снилося. Найважливіше, що ви отримали в новому приміщенні - можливість не втискувати в обмежений простір сантехнічне обладнання, а поставити його вільно, забезпечивши між кожним пристроєм потрібну відстань, необхідні проходи.

small bathroom design small bathroom design small bathroom design small bathroom design

Тепер можна все функціональні зони розділити в просторі за їх призначенням, а не встановлювати там, де для цієї мети з'явився куточок. Є сенс відокремити туалетну зону і зону для вмивання, поєднати зону ванній з душовою, або ж навпаки, рознести їх у різні кути приміщення, тим більше, що квадратне приміщення надає багато можливостей для вибору місця їх установки.

Визначаємося з плануванням

залишається місце для пральної машини 4-kv-m_10 4-kv-m_11 переробка для душової

У першу чергу необхідно визначитися - чи увійде господарська зона, що включає в себе пральну машину, в приміщення ванної кімнати, або для цієї мети призначене інше приміщення? Якщо окреме приміщення не передбачається, то потрібно подбати про встановлення вбудованої шафи, де зможуть розміститися пара відер, тазик для замочування білизни та хімікати.

розташування сантехніки в кімнаті 3 на 3 кв. м. 4-kv-m_06 облаштовані 3 квадратних метра типова обробка

Маючи цілком пристойну площу приміщення, можна дозволити установку двомісної ванній, а для зручності користування влаштувати східці, якими так зручно заходити у ванну. Розташувати її тепер можна не біля стінки, а в будь-якому зручному місці, навіть посередині. Якщо це буде твором талановитого дизайнера, то вона ще буде служити центральною частиною створюваного інтер'єру.

Вибираємо меблі

4-kv-m_21 4-kv-m_22 яскравий і стильний інтер'єр 4-kv-m_24

Знайшли місце для ванної, унітаза, душової кабіни (до речі, варто нагадати, що у продажу є кабіни для душу з функцією парної), настала черга подумати і про меблі. Адже тепер це не просто приміщення, в якому можна помитися, а справжнісінька ванна кімната, в якій можна встановити уздовж однієї із стін цілий комплект вбудованих меблів, включаючи туалетний столик з величезним дзеркалом, вільно розмістити тумбу з раковиною. Тепер немає необхідності шукати, де повісити рушники, місце знайдеться, навіть не одне, а кілька.

4-kv-m_17 4-kv-m_18 small bathroom vanities 4-kv-m_20

Оскільки після прийняття ванни слід відпочити, то необхідно передбачити місце і для цієї мети. Варіанти залежать від залишилася вільної площі - мінімально це буде пуф, максимально - невелика кушетка. Оббивку для цих предметів слід зробити з гідрокожі, тоді за неї не доведеться турбуватися.

Думаємо про дрібниці

4-kv-m_25 4-kv-m_26 4-kv-m_27 4-kv-m_28

Для повного комфорту слід подбати про вікно, підібравши для нього гарне оформлення, а якщо його немає в наявності (що малоймовірно) то зробити його імітацію, прикрасивши красивими шторами. Для прикраси інтер'єру можна поставить акваріум, повісити полички з квітами, а для тих, хто любить дивитися на вогонь, можна зробити камін, якщо не натуральний, то з імітацією вогню.