Меблі для ванних кімнат Акватон

До числа найвідоміших компаній, які виробляють якісну, надійну, модні меблі для ванних кімнат, відноситься компанія Акватон. Продукція цієї торгової марки користується величезною популярністю не тільки на території Російської Федерації, але також в країнах ближнього зарубіжжя. Щоб переконатися у високій якості продукції, вам достатньо відвідати офіційний сайт Акватон, та ознайомитися з фото корпусних меблів для ванної.

меблі Акватон в інтер'єрі стильні шафки набір меблів Акватон

Фахівці компанії самі розробляють дизайн, створюють всі деталі, виробляють складання. На меблі, яка використовуватиметься в домашніх умовах, поширюється гарантія терміном на три роки. Якщо виріб буде встановлена ​​в місцях громадського користування, то гарантійний термін скорочується до року. Надалі користувачам надається післягарантійне обслуговування.

Одна з особливостей корпусних меблів Акватон - підвищена вологостійкість. Основні матеріали - ВДСП і МДФ, лицьову і кріпильну фурнітуру закуповують у найкращих виробників Західної Європи.

В асортименті компанії - меблі для ванної кімнати різного стилю, що дозволяє всі приміщення квартири оформити так, що вони будуть гармонійно поєднуватися між собою.

стиль і практичність для ретро ванній

Корпусні меблі Акватон, як видно на фото, має глянсове покриття, яке не тільки вологостійко, йому не страшні механічні пошкодження.

Висота ніжок може у більшості моделей регулюється самим користувачем. У тому випадку, якщо ніжки відсутні, опорні підп'ятники не допускають контакту меблів з вологим підлогою.

Детальніше про різновиди моделей Акватон

В асортименті компанії - два типи раковин. Ви можете придбати продукцію, яка виконана з кераміки або з литого мармуру (зі штучного каменю). Ціна на вироби доступна для великої кількості покупців.

для модерн і хай-тек простота і зручність

Радимо звернути свою увагу на раковини, для створення яких використовувався литий мармур. Вони відрізняються оригінальним дизайном і приємною фактурою. Крім того, якщо поверхню виробу раптом пошкодитися, її легко відновити.

Ще одна особливість меблів для ванної кімнати компанії Акватон полягає в тому, що при її створенні враховуються особливості вітчизняних квартир.

Перед тим, як бути представленою потенційному споживачеві, вся продукція піддається багаторазовому контролю, починаючи з перевірки сировини і закінчуючи роботою збірки і упаковки.