Які бувають раковини з тумбою для ванної

Ще не так давно тумба під раковину у ванній кімнаті вважалася рідкістю. Це було дорого і непопулярне. Але час рухається вперед, тенденції змінюються, простір всі намагаються використати з максимальною для себе вигодою, тому і меблі намагаються підбирати не просто красивою, але і з достатнім рівнем функціональності. Такі тенденції торкнулися і тумб під раковини. Вони не тільки естетично покращують інтер'єр, але і дозволяють значно економити час.

Враховуючи особливості ванної кімнати (волого, тепло, наявність бризок води), можна використовувати тумбу для зберігання різних дрібниць: миючі засоби, рушники, мило, гелі для душу, шампуні, щітки та зубні пасти. Всі необхідні матеріали та інструменти можуть поміститися в цій меблів, як це можна бачити на багатьох фото матеріалах в Мережі.

Раковина з тумбою вибирається по загальному стилю ванної кімнати, а також функціональності. Тому матеріал, колір і форми можуть бути різними. Вибір суто індивідуальний. Адже раковина, крім усього іншого, може ще й приховувати сантехнічні комунікації, що в деяких випадках також дуже важливо.

Види раковин з тумбами

Такі конструкції в першу чергу повинні бути зручними і практичними. Тому функціонал таких комплектів дуже уважно опрацьовується ще на етапі проектування. Адже потрібно врахувати безліч дрібниць, які в цій конструкції дуже важливі. Наприклад, розміщення зубних щіток. У вигляді моделей раковини з тумбою можуть бути трьох видів:

  • кутові;
  • підвісні;
  • підлогові.

Фото кожного виду добре представлені в Інтернеті. Що стосується установки будь-якого з видів тумби, вибір робиться на користь того варіанту, який відповідає дизайну конкретної ванній.

Враховуючи сучасні рішення в переплануванні та утеплення підлог, зараз досить популярні підвісні конструкції. Вони досить добре інтегруються в простір невеликий за площею кімнати, без погіршення зручності і простоти використання.

rakoviny-s-tumboy-05 rakoviny-s-tumboy-06 rakoviny-s-tumboy-07 rakoviny-s-tumboy-08

Щоб максимально заощадити простір, можна використовувати кутову конструкцію. Це стильно і оригінально. До того ж, додавши до цього дзеркало, можна візуально збільшити простір приміщення. Така конструкція чудово впишеться в будь-який інтер'єр.

rakoviny-s-tumboy-01 rakoviny-s-tumboy-02 rakoviny-s-tumboy-03 rakoviny-s-tumboy-04

Але найпоширенішим варіантом поки залишається звичайна двухдверная тумба з раковиною. Це місткий і компактний варіант. Тут знайдеться місце для самих різних дрібниць. Як і інші моделі, можуть бути різних розмірів і кольорів.

rakoviny-s-tumboy-09 rakoviny-s-tumboy-10 rakoviny-s-tumboy-11 rakoviny-s-tumboy-12

Матеріали

Роблячи вибір на користь того чи іншого варіанту, слід врахувати і матеріал, який використовувався при виготовленні конструкції. Адже існувати конструкції доведеться при постійно підвищеної вологості, з імовірністю потрапляння води на поверхню. Тому тип покриття повинен забезпечувати надійну і довговічну службу всієї конструкції. Отже, прекрасно для цих цілей підходить МДФ, який досить часто використовується. Адже це вологостійкий матеріал. Також може використовуватися метал або скло.

Якщо ж ви віддаєте перевагу натуральні матеріали, тоді можна придбати конструкцію їх деревного масиву. Однак дерево повинно бути просякнуте спеціальними складами і покрито лаком, щоб уникнути руйнування матеріалу від вологи.

Може також бути використаний і камінь. Це оригінальне рішення буде коштувати дорого, але ефект буде виробляти приголомшливий.

Підсумки

Словом, який би варіант ви не вибрали для ванної кімнати, потрібно керуватися своїми реаліями (площа, інтер'єр і т.д.), а також враховувати естетичну і функціональну складову, тоді вибір буде зроблено правильно. У цьому допоможуть фото, якщо вибирати в Мережі.