Вибираємо дзеркальна шафа для ванної

Придбання дзеркальної шафки (Мойдодир) у ванну кімнату служить одночасно для вирішення декількох важливих завдань. З'являється місце, де можна компактно розташувати всю саму необхідні речі, на пошуки яких не доведеться більше витрачати багато часу. Там же розмістяться пасти, креми, лосьйони, придбані з розрахунком на майбутнє, а найголовніше - у ванній кімнаті з'являється дзеркало.

дзеркальні дверцята у шафки дзеркальна шафа для ванної раздвижная дверцята

Для ванної кімнати маленького розміру це чудова нагода не лише економії простору, але і його прикраси, а якщо кімната простора, то зайвих дзеркал і прихованих від сторонніх очей поличок не буває. На будь-якому фото інтер'єру невеликих приміщень можна бачити, як дзеркальні поверхні шафи роблять інтер'єр ванної кімнати легше і привабливіше.

zerkalniy-shkaf-dlya-vannoy-04 zerkalniy-shkaf-dlya-vannoy-05 zerkalniy-shkaf-dlya-vannoy-06

Деякі користувачі стверджують, що більш вигідно для ванної придбати звичайне дзеркало, так як дзеркальна шафа має більш високу вартість, а у вологому приміщенні термін його життя тривалим не буде. Дійсно, в будь-якому виробі можна знайти не тільки позитивні сторони, але і недоліки, проте, кажуть, що необхідно порівняння. Спробуємо визначитися.

Очевидні переваги:

 • додаткові полиці;
 • різні конфігурації вироби, що дають можливість використовувати кут приміщення;
 • система внутрішнього освітлення;
 • зручні механізми відкриття дверей;
 • матеріалом служить влагоустойчивий ламінований матеріал ДСП;
 • вибір будь-якого кольору покриття по фото в каталозі;
 • можливість замовлення за спеціальним проектом, для приховування комунікацій.

Наявні недоліки:

 • потрібно бути обережними, вибираючи засоби для догляду;
 • зайва вологість при недостатній вентиляції може пошкодити корпус та механізми;
 • ДСП при постійному впливі вологи може неприємно пахнути;
 • дзеркало можна легко подряпати і навіть розбити.

Як видно з цих списків, переваги очевидні, а наявність недоліків пов'язано з неправильними умовами експлуатації.

Роль дзеркальних шаф в дизайні інтер'єру

Відсутність блискучих дзеркальних поверхонь робить приміщення ванної тьмяним і невиразним. Їх наявність не тільки функціонально, але і служить візуальному збільшенню простору, а відображення в них елементів оздоблення, надає приміщенню святкового вигляду.

zerkalniy-shkaf-dlya-vannoy-07 zerkalniy-shkaf-dlya-vannoy-08 zerkalniy-shkaf-dlya-vannoy-09 zerkalniy-shkaf-dlya-vannoy-10

Прикрашена дзеркалами поверхню шафи може підтримувати загальний стиль приміщення, оскільки існує можливість нанесення на поверхні скла зображень. Дзеркала з підходящими зображеннями можна знайти за фото в каталогах. Їх можна замовляти, використовуючи теми, відповідні загальному стилю інтер'єру. У ванній кімнаті класичного стилю буде доречно використання позолочених рамок, а в атмосферу мінімалізму відмінно впишуться дзеркала, припасовані до дверцят за відсутності прикрас.