Італійська плитка для ванної кімнати

Якщо ви добре в школі вчили географію, то повинні були запам'ятати, що в Італії є родовища червоної глини, яка є основним матеріалом для виробництва керамічних виробів. Відомо, що в цій країні плитка виробляється вже дуже давно, тому місцеві майстри володіє великим запасом знань.

Слід сказати, що кожен етап створення італійської плитки проходить дуже строгий контроль. Виготовлення покриття, яке призначене для італійської керамічної плитки ля ванній вимагає особливої ​​уваги. Примітно, що саме ця країна стала першою, де був розроблений склад для кольорової глазурі.

Як яскраво демонструють численні фото, варіантів колірних рішень на сьогоднішній день існує декілька десятків. Вивчивши каталоги різних компаній, а також відвідавши кілька тематичних магазинів, ви обов'язково зможете підібрати той комплект керамічної плитки, який ідеально підійде для вашої ванної кімнати.

Дизайнери подбали про споживачів з різним смаком, тому не так важливо, якого стилю ви віддаєте перевагу - італійська плитка універсальна.

красива італійська плитка в інтер'єрі з 3d ефектом з італії

Виробники уважно вивчають переваги споживачів, і, прагнучи йти в ногу з часом, регулярно представляють нові модні моделі.

Наприклад, для обробки італійської керамічної плитки нерідко використовується природний камінь, яким також багата Італія. Подивіться на фото, яка незвичайна текстура у плитки, декорованого даним матеріалом.

italianskaya-plitka-03 italianskaya-plitka-04 italianskaya-plitka-05

Висока міцність, надійність і довговічність - відмінна риса італійської керамічної плитки для ванної кімнати. На багатьох фабриках виробляються іменні колекції, є також колекції, які виготовляються вручну. Ви є цінителем справжньої краси? Тоді вам обов'язково сподобаються представлені вироби!

Пориньте в атмосферу справжньої краси і гармонії

Якщо ви запланували покупку італійської керамічної плитки, то подбайте про те, щоб за своїм зовнішнім виглядом і за фактурою вона гармоніювала з дизайном всього приміщення. Більше того, саме від даного отелочние матеріалу залежить, яким саме буде інтер'єр.

italianskaya-plitka-06 italianskaya-plitka-07 italianskaya-plitka-08

Враховуйте не тільки колір плитки, але також її фактуру і розміри. Вивчіть пропозиції різних виробників - ціна на продукцію іноді може істотно відрізнятися. При виборі не покладайтеся виключно на привабливий зовнішній вигляд або гарне фото.

У зв'язку з великим попитом на італійську керамічну плитку, ви можете придбати підробку. Тому не бійтеся попросити продавця, щоб надав вам сертифікат на товар. Застрахуйте себе від фальшивки.