Чорна стеля у ванній кімнаті

Стеля у ванній кімнаті можна обробити різними способами, кожен з них по-своєму унікальний і має свої особливості, рівно як і дизайн кімнати. Якщо ви вмієте виходити за рамки загальноприйнятого, тоді хороший спосіб зробити ванну унікальною - чорний стелю. Але робити цей крок слід з обережністю, розуміючи, що чорний - всепоглинаючий колір, і з ним легко переборщити. Невдалі експерименти можна побачити на фото в Мережі.

Як зробити

  1. Перший спосіб найпростіший - пофарбувати. Але тільки уявіть собі, як буде виглядати стандартний стеля в чорному кольорі, пофарбований звичайним способом.
  2. Другий, по суті, найоптимальніший - підвісити. А зробити це можна безліччю способів.

Натяжна стеля. Використовуючи полотно чорного кольору, можна його прекрасно розбавити вбудованими світильниками з білим холодним освітленням. Таке класичне поєднання додасть кімнаті особливого шарму, при цьому не «з'їдаючи» метри приміщення. Тільки світильники повинні розташовуватися досить часто. Буде непогано з їх допомогою зробити якусь композицію.

чорний натяжна стеля чорні відтінки у ванній пофарбований в чорний колір гіпсокартон cherniy-potolok-v-vannoy-04

Другий варіант може бути комбінування, як декількох способів, так і декількох кольорів. Наприклад, можна використовувати натяжна стеля поряд з підвісним, при цьому навіть два чорних кольору за рахунок різниці матеріалів будуть комбінуватися, але не зливатися. Особливо, якщо натяжна стеля буде з глянсового полотна, а підвісний - матовий.

Також можна вчинити і з кольором. З чорним добре поєднується червоний, рожевий, ліловий. Звичайно, класичне поєднання буде з білим, однак тут треба бути обережним, як і у варіанті з червоним або жовтим, щоб не вийшов занадто нав'язливий чи викликає вигляд.

Зайве нав'язливе поєднання червоного і чорного виглядає вульгарно, навіть в інтер'єрі, а поєднання жовтого і чорного психологічно викликає почуття незахищеності і тривоги.

Тим більше, ванна кімната більше увазі розслаблення, а дуже контрастний стелю цьому навряд чи посприяє.

Чорний, як елемент

Досить гарно виглядатиме чорний колір у ванній у вигляді елемента. Це можуть бути оригінальні чорні вензелі на бежевому полотні або які-небудь геометричні фігури чорного кольору. Таке вкраплення буде виглядати нестандартно, оригінально і різноманітно.

матовий - в тон інтер'єру чорний матовий натяжна глянцева варіант темний матовий

Також можна поступити і навпаки, фото в Мережі це підтверджують. Чорний може зіграти роль основи, а всі інші елементи можуть бути виконані з більш світлих кольорів. Красиво будуть виглядати написи або хвилі білого, бежевого кольору на чорному тлі.

Експериментувати зі стелею у ванній можна скільки завгодно, головне - використання якісних і безпечних матеріалів.