Отдельностоящая ванна: цікава деталь інтер'єру

Після цілого дня напруженої роботи можлівість полежати трохи в гарячій воді спріймається не просто як гігієнічна процедура, а як цілий ритуал відпочинку та розслабленими. Велику красу і вішуканість такого ритуалу допоможе повідоміті інтер'єр ванної кімнати, і окремостояча ванна прекрасно послужити для цієї мети.

ЦІ моделі ванн здатні Додати інтер'єру дійсно Королівський Розма, але при авторитет не є просто одним з елементів, Який підійде для будь-якої ванної кімнати. Такі ванни Використовують спеціально, щоб Додати в інтер'єр стилю і розкоші. окремостояча ванна

Особливості окремо розташованіх ванн

Не так давно лише в Деяк квартирах, Яким пощастило мати просторі ванні кімнати, можна Було зустріті Такі елементи інтер'єру, як ванни окремостоячі. Тепер же Попит на них незрівнянно зріс.

На думку фахівців, Зростаючий Популярність таких ванн пояснюється наміром покупців створюваті розкішну обстановку в своєму жітлі. Подібне оформлення інтер'єру ванної кімнати допомагає господарям житла віражаті свою індівідуальність І, крім того, ванни окремо стояти візуально розширюють ванну кімнату, створюючі Відчуття простору.

Завдяк сучасним технологіям діапазоні довжина, глибино, Розмірів ванн можна розшірюваті відповідно будь-яким смакують.

Правильно вибрать ванна принесе естетичне задоволення і буде практичною для літніх людей і сімей з маленькими дітьми.

Оскількі матеріали, з якіх виготовляють Такі ванни, зазвічай через свою щільності й достаточно важкі, краще Заздалегідь прорахуваті, чи вітрімає її підлога у ванній кімнаті.

Деякі моделі, Такі, наприклад, як ванна чавунна окремостояча, набагато важчий вбудовуваніх та й інших ванн, Аджея їх чекає ще наповнювати водою, відповідно, вага Значний збільшіться. Хоча установка ванни на ті місце, де б Хотіли Бачити її Господарі, здійснюється й достаточно легко.

акрилові ванни окремостоячі

Тім, хто все ж сумнівається в здатності підлоги ванної кімнати вітріматі неабиякий Вагу, можна порекомендуваті акрилові ванни окремостоячі.

Вартість окремо розташованіх ванн, Зрозуміло, набагато віщє, ніж простих вбудований, але Це не зупіняє любителів розкішніх інтер'єрів, Які вважають, що естетичне задоволення коштує таких витрат.

Якщо ж покупка подібної ванни поки НЕ представляється можливости, на сайті Вся уявлень великий асортимент вбудовуваніх ванн самої різної КОМПЛЕКТАЦІЇ та дизайну - смород шкір здатні гідно прікрасіті ванну кімнату і доставіті масу пріємніх відчуттів.

Як вібрато окремо стоїть ванну

Покупцям ванни, Які стояти вільно, пропонують в самих різніх формах. Альо в більшості віпадків це все-таки ванна окремостояча на ніжках, що має овальну форму, в сучасности або класичному стилі.

Для розміщення такої моделі Найкраще підійде ванна кімната великого розміру.

Ванни можна виготовляти з самих різніх матеріалів.

При віборі вашій увазі можуть буті запропоновані:

 • ванна окремостояча чавунна - класична чи сучасна;
 • акрилові окремостоячі ванни різніх форм і кольорів;
 • і навіть ванни з штучного каменю.

Крім того, для любителів віражаті Індивідуальні смакують можуть буті віготовлені дизайнерські моделі. Тут ДІАПАЗОН матеріалів для виготовлення розшірюється.

Дизайнерська ванна може буті:

 • залізна;
 • скляна;
 • дерев'яна;
 • з МІДІ - "під старовину".
ванни окремостоячі

Колірна гамма такоже й достаточно обширна, бувають і Такі варіанти, коли внутрішня і зовнішня Сторони різного кольору. Навіть форму варто окремо ванни можна вібрато практично будь-яку - від прямокутної до круглої або овальної. Альо особливо різноманітністю форм відрізняються ванни окремостоячі акрилові.

Для того щоб ваша ванна могла прізвесті прекрасне враження, необхідно НЕ тільки підібраті меблі для ванної в одному стилі, а й неодмінно звертати Рамус на всі невелікі деталі, щоб шкірніх елементом підкресліті дизайн інтер'єру і ваш індивідуальний смак.

Варто пріділіті підвіщену Рамус Вибори змішувача для вільно стоїть ванни - Ідеально підходять підлогові змішувачі, при авторитет колір їх часто вібірається відповідно з ніжкамі ванни.

Підбіраті кран для ванни слід так, щоб ВІН служив орігінальнім ДОПОВНЕННЯ до дизайну. Сучасні моделі в основному монтуються в стіні або в підлогу. Дуже стильно Виглядає такий варіант, коли кран монтується на краю ванни, але це передбачена не для всіх моделей.

Якщо, наприклад, найбільше вас залучили окремостоячі акрилові ванни і звертаючи модель на ніжках, тобто з просвітом під ванною, то можуть буті відні розміщення під нею труби, що НЕ завжди приємно оку. Досить легко це Приховати - можна просто замовити для труб хромований обшивку.

Якщо з якоїсь причини і цею варіант поганий - наприклад, обшивки не зовсім Доречний в інтер'єрі - то існують і моделі, Які просто стояти на підлозі, при авторитет труби сховані під ванною.

ванна окремо стоїть

Додаткова "оправа" для ванни НЕ Знадоби, оскількі ванна окремо стоїть, а точніше, Зовнішні її стінкі ї достаточно Естетичне оформлені. Можна розмістіті таку ванну де завгодно - в кутку, уздовж стіні і навіть у центрі ванної кімнати, а для Підведення комунікацій спорудіті подіум, щоб створити подобу королівського трону.

Якщо ванна кімната оформлена в стилі антик, модерн або ІНШОМУ подібному, то ванна-трон чудово впишеться в Загальну концепцію дизайну.

Змішувачі для окремо розташованіх ванн

Розглянемо більш докладно підходящі види змішувачів для окремо розташованіх ванн:

 1. Змішувачі на підлозі (Змішувач-колона). Саме з такими ваннами Виключно ефектно віглядають підлогові змішувачі.
  Дизайн їх нескінченно різноманітній, але найбільш Популярні наступні стилі:
 • класика;
 • бароко з вишукання декором;
 • хай-тек з прямими і лаконічнімі формами.

Душова лійка таких змішувачів або знаходиться на Гнучкий шлангу, або кріпіться над ванною на металевій трубці. Стійка конструкція вітрімує масу до 120 кг, висота її може досягаті до 1,5 м. Вода підводіться до них з-під підлоги, що, звічайна, Тягном за собою додаткові роботи по влаштування водопостачання.

Тому найбільш практичним буде встановлюваті такий змішувач при створенні ванної кімнати "з нуля" - в авторитеті випадка наступні опоряджувальні роботи у ванній кімнаті віправдані.

ванна окремостояча на ніжках
 1. Змішувачі на борту ванни. Такі змішувачі зазвічай встановлюються для складних гідромасажніх ванн, забезпечених електронними пультами управління.
  Смород чудово поєднуються з ванною, представляючі собою орігінальну композіцію.

Якщо ванна від відомого виробника, вона, як правило, Пропонується Повністю укомплектованості з окремим змішувачем на борту, але іноді змішувач можна підібраті і окремо.

 1. Змішувач на полиці. На подіумі, Який вібудовується навколо ванни, в ніші або на спеціальній полічці, вікладеної каменем, мозаїкою або плиткою, можна Встановити ї такий вид змішувача. Ванни оригінального дизайну з різного матеріалу, як, наприклад, ванни чавунні, ванни акрилові окремостоячі, тільки віграють від такого Вибори.
  Крани, душ, вілівші можна розміщуваті по-різному відносно один одного допомогою гнучкої підводки. Альо у конструкції є Невеликий недолік - душ в авторитеті випадка виходе висувна. Такоже дизайнери інтер'єрів встановлюються на поліцію і каскадні змішувачі.
  Смород теж віглядають і стильно й оригінально, а в порівнянні з висувна набагато довговічніше і зручніше. Такі види змішувачів ї достаточно недешеві, так як ставлять до дизайнерським Вишукування.

Вибравши і ВСТАНОВИВ окремо стоїть ванну, ві отрімаєте дійсно вишукання реалізацію стилю інтер'єру ванної кімнати. А для створення у ванній Відчуття легкості і затишку над такою ванною можна Встановити балдахін з невагомім білим тюлем.