Сифон для душового піддону: як вібрато и Встановити

Сифон для душового піддону viega, як и вироби других віробніків, є невід'ємною Частин конструкції будь душової кабіни, оскількі призначення для создания гідравлічного затвора при зліві води, что перешкоджає Проникнення у ванну запаху з каналізації.

У даній статті ми розглянемо Особливості різніх відів сіфонів для душового піддонів, зазначімо, на что звернути Рамус при їх віборі, а такоже опішемо правила, Дотримання якіх необходимо при монтажі та ЕКСПЛУАТАЦІЇ сіфонів.

Віді сіфонів для душового піддонів и їх Особливості

сифон для душового піддонуСучасний ринок сантехніки рясніє різнімі типами душового кабін и вместе с ними душового піддонамі різних розмірів и форм. Оскількі Зливні відчини в піддонах могут розташовуватіся в різніх місцях, то, відповідно, и сифон для піддонів душового повінні володіті потрібнімі конструктивно Особливе.

Так, смороду найчастіше складаються мінімум з двох частин - переливу (если такий передбачення) i слива, віробляються у форме Гнучкий вигнутий труб найчастіше з можлівістю їх регулювання по вісоті и довжіні.

Сьогодні доступно кілька відів сіфонів для душового піддонів - це звічайні сифон, сифони автоматичні и вироби, віготовлені за принципом click-clack. Усім без вінятку доводи зустрічаті звічайні сифон для ванни, Які Працюють за до болю пробачимо принципом - при закрітті заглушки вода набірається в піддоні, при ее відкрітті - вода злівається.

сифон для піддону душового

Однако подібні моделі вважаються Дещо застарілімі. Їм на зміну Прийшли більш прогресивні моделі сіфонів - так звані автоматичні вироби. Смороду оснащені ручкою, повертаючі якові вручну можна відкріваті и закривати Злив без спожи пробки и наявності в сіфоні гідравлічного затвора.

Альо и це такоже НЕ межа мрій. Нові автоматичні сифони для душового піддонів оснащуються й достатньо корисностей функцією, что носити Назву click-clack. Вірніше Сказати, так назівається Спеціальний Механізм, розташованій в злівному отворі и оснащень заглушкою.

Механізм дозволяє відкріваті и закривати злівній отвір натісненням ноги на заглушку: натіснувші один раз - отвір закріється, при повторному натісканні - буде Відкрито. Така вельми Зручна функція дозволити, чи не нагінаючісь, набіраті и зліваті воду з душового піддону.

Вібіраючі сифон для піддону, необходимо враховуваті так званні висота трапа, так ВІН буде встановлений під піддоном кабіни.

Отже, краще віддаваті предпочтение сифонам, Які мают найменша висота, оскількі в Авторитети випадка піддон можна буде Встановити на мінімальній вісоті относительно підлоги у ванній кімнаті.

Як правило, їх висота колівається від 8 до 20 см.

Віділяють такоже следующие види сіфонів:

 • Пляшкові. Сифон такого типу отримай свою Назву Завдяк форме, что зовні нагадує пляшку. Подібного роду сифон є найбільш Поширеними.
  Їх своєрідна конструкція дозволяє Постійно зберігаті воду Всередині них, Завдяк чому каналізаційні гази могут утрімуватіся поза пріміщенням.
 • Трубні сифон. Зазвічай виготовляють у форме U або S-подібної трубки и Фактично НЕ мают других відмінніх Особливе.
 • Гофровані сифон. Що стосується Особливості сіфонів такого типу, то смороду характеризуються, головні чином, можлівістю Збірки сифона в тихий місцях, де іншім сифонам просто не вмістітіся.
  Складчаста труба, яка и формує корпус сифона, может буті розташована будь-яким методом и в будь-якому місці, де є каналізаційний відвід.

Основні нюанси при віборі сифона для душового піддону

сифон для душового піддонів

Щоб правильно вібрато сифон для піддону душового, слід Керувати Наступний інформацією:

 • У Першу Черга слід звернути Рамус на діаметр злівного відчинили вашого піддону. У відповідності з Європейськими нормами відчини в піддонах бувають діаметром 52 мм, 62 мм и 90 мм. /
  Як правило, и сифони для установки на піддони реалізуються з розрахунком на дані розміри. Слід заміряті злівній отвір піддона, щоб правильно візначіті розмір відповідного сифона, если, звічайна, ВІН НЕ передбачення в комплекті з душового кабіною.
  Правильно Вибраний розмір гарантує надійну герметізацію сифона з піддоном, при Авторитети монтаж елемента буде пробачимо и Зручне.
 • Далі нужно врахуваті пропускну здатність сифона, яка візначається з розрахунку товщина шару води над злівнім отвором, тобто в піддоні.
  Для нормального Функціонування сіфонів з діаметром прийомних отворів 52 и 62 мм, рівень води в піддоні не винних перевіщуваті 12 см, для сіфонів діаметром відчинив для зливу 90 мм - 15 см.

Для забезпечення нормального зливу води сантехнічна душова арматура (лійка) винна вібіратіся відповідно до глибино піддону и діаметром его злівного відчинилися, або, навпаки - залежних від лійкі винен вібіратіся душового піддон.

 • сифон для піддонів душового

  Щоб віключіті необходимость демонтажу душової кабіни КОЖЕН раз для прочищення сифона, нужно звернути Рамус на конструкцію оббирання елемента.
  Деякі моделі сіфонів є самоочіщаються, в других же передбачається спеціальна сітка, яка Забезпечує віловлювання дрібного сміття и волосся.
  У відповідності з Європейськими стандартами, для душового піддонів з отворами для зливу 52 мм и 62 мм винен передбачатіся доступ до сифона и трубах каналізації для їх прочистки та інспекції.
  Що стосується піддонів зі Злив діаметром 90 мм, то в Авторитети випадка прочистка як сифона, так и каналізаційних труб может проводитись крізь приймальний отвір сифона.

Використовуват стиснене Повітря з метою прочистки трубопроводу и сифона НЕ допускається, оскількі це может спровокуваті розгерметізацію з'єднань трубопровідної системи и подалі протечкам.

Правильно підібраній сифон для душового піддону, а такоже других санітарно-технічних приладів, дозволити вам насолоджуватіся сантехнікою Довгі роки, даже НЕ думаючи про Можливі засорах и Інші неполадки.