Дизайн ванної кімнати та туалету - разом чи окремо?

Починаючи ремонт у ванній, кожен замислюється про те, яким буде кінцевий результат. Щоб жвавіше уявити собі майбутню картину, потрібно зняти точні виміри площі і попередньо позначивши можливий набір сантехніки, звернутися за дизайнерської допомогою.

Проект - дизайн ванної кімнати та туалету допоможе знайти найбільш підходящий варіант планування приміщення, і остаточно визначитися з розстановкою сантехніки та меблів.  

дизайн ванної кімнати та туалету

Давайте спробуємо поетапно пройти цим шляхом і зупинитися на кожному кроці детальніше.

приклади дизайну ванної кімнати

Окремі ванна кімната і туалет

У більшості квартир ванна і туалет розділені перегородкою і є самостійними приміщеннями зі своєю системою вентиляції у ванній кімнаті. Незважаючи на це, зазвичай вибирається один стиль для інтер'єру цих двох кімнат.

Тому дизайн ванної кімнати і туалетної кімнати бажано вибирати в одних тонах, а сантехніку з однієї колекції. При цьому не забуваємо про прийоми зорового розширення простору.

Розширює площа:

 • глянцеві і дзеркальні поверхні світлих або холодних тонів;
 • невеликого розміру облицювальна плитка або мозаїка;
 • горизонтальна укладка прямокутної настінної плитки;
 • смужка фриза або орнаменту уздовж стін на рівні пояса;
 • укладка підлогового покриття діагональним способом;
дизайн ванних кімнат і туалетів

Збільшує висоту стелі:

 • вертикальна укладання прямокутної настінної плитки;
 • вертикальна смужка орнаменту або фриза;
 • вертикальне виділення кутів «колонами»;
 • декорації вище або на рівні очей.

Обрану плитку в роздільних ванній та туалеті можна укласти по-різному, наприклад, у ванній вертикально, а в туалеті горизонтально. Враховуючи малу площу туалетної кімнати, вертикальна укладання настінної плитки ще більш звузить і витягне приміщення вгору.

Найчастіше, розміри ванної невеликі, і навіть пральна машина не завжди там поміщається. Що вже говорити про біде або просторій ванні з гідромасажем. Що робити в цьому випадку, розглянемо нижче.

дизайн ванни і туалету

Ванна, поєднана з туалетом

Цей варіант санвузла зазвичай буває запроектований в однокімнатних квартирах. Але і в деяких інших випадках господарі часто зносять перегородку між ванною і туалетом і, тим самим, збільшують площу санвузла. Дизайн суміщеної ванної кімнати з туалетом відкриває нові перспективи для фантазії і варіанти розстановки всіх предметів інтер'єру ванної кімнати.

Якщо Ви вирішили поєднати санвузол, то зможете наповнити його не тільки стандартної сантехнікою, але і вибрати що-небудь цікаве, наприклад кутову ванну-джакузі, додатковий комод або шафа.

Вибираємо стиль

У кожної людини своя енергетика, стиль життя, сформовані звички і смак. Тому, здійснюючи дизайн ванни й туалету, стиль майбутніх кімнат має велике значення. Туалет - приміщення просте і маленьке, тут особливо не розгуляєшся. Вся основна стилістична навантаження ляже на ванну кімнату.

Найбільш поширеними на сьогоднішній день є такі стилі:

 • Модерн - Сучасний і простий вигляд кімнати: прямі лінії і кути. Кольори найрізноманітніші, але чисті без напівтонів: синій, червоний, жовтий, коричневий, чорно-білий.
  Крани, сантехніка та меблі функціональна, чітких форм і без надмірностей. Але при всій простоті, це елегантний і оригінальний дизайн ванної кімнати.

  дизайн суміщеної ванної кімнати з туалетом
 • Класика - натуральні приглушені тони; матеріали: мармур, граніт або імітація. Крани, сантехніка та меблі округлих форм, вітається обробка під золото або бронзу. дизайн суміщеної ванній з туалетом
 • Східний стиль - Різноманітний. Тут і мозаїка, і орнамент, і квіткові мотиви; теплі насичені кольори: жовтий, червоний, золотий, а також синій і бірюзовий. оригінальний дизайн ванної кімнати
 • Японський стиль дуже модний сьогодні. Має просту і лаконічну спрямованість: унітаз і душова кабіна - не повинні розташовуватися в «японській» ванній кімнаті, а сама ванна зазвичай буває втоплена в підлогу у ванній кімнаті.
  Тому дизайн ванної поєднаної з туалетом не може бути виконаний у японському стилі. Для обробки японського інтер'єру беруть натуральний камінь, рисовий папір і прути.

  дизайн ванної кімнати та туалетної кімнати

Є також і інші гідні варіанти, здатні вигідно підкреслити індивідуальність вашої ванної.

Вибираємо сантехніку

Наступний етап, який передбачає дизайн ванних кімнат і туалетів - вибір сантехніки. Необхідно визначитися, що бажають члени Вашої родини: душову кабіну або ванну, а також чи поміститься в санвузлі біде.

Можна зупинити свій вибір на багатофункціональному гідробоксі або комбінованої з ванною душовою кабіною. Визначившись з необхідним набором сантехніки, а також знаючи розміри приміщення, прямуємо до дизайнера або в павутину інтернет.

дизайн ванної поєднаної з туалетом

Дизайнерські програми і їх можливості

Нарешті, справа за малим! Заповнивши поля дизайнерської програми з Вашими даними, ми маємо перед очима 3d дизайн ванної кімнати. На плані і ескізі відразу видно, як краще розмістити об'єкти, як виглядає обрана облицювання стін і підлоги, чи є можливість поставити додаткову меблі або аксесуари. Ви побачите майбутню кімнату своїми очима і зможете щось додати або змінити в обраному дизайні.

3d дизайн ванної кімнати

Програма не тільки наочно продемонструє вид Вашої майбутньої кімнати, але й покаже інші приклади дизайну ванної кімнати. Можливість почерпнути свіжі ідеї завжди допомагає у виборі кінцевого варіанту.

комп'ютерний дизайн санвузла

У разі прийняття рішення про об'єднання санвузла, Вам буде представлений дизайн суміщеної ванній з туалетом з розміщенням на плані сантехніки та меблів.

У можливості програми входить складання приблизного переліку ремонтних робіт з розрахунком вартості ремонту.

Скористайтеся цією послугою, і Вам буде простіше визначитися з остаточним вибором.

комп'ютерний дизайн ванної з гідробоксом

Що ж, ремонт справа важка і копітка. Підійдіть до нього терпляче і творчо, тоді Ваша праця буде обов'язково винагороджений незвичайним і оригінальним результатом. Удачі Вам!