Накопичувальний водонагрівач якої фірми краще вибрати?

Накопичувальні водонагрівачі різних виробників

Вибираючи найоптимальнішу для своєї сім'ї модель накопичувального водонагрівача, слід врахувати різні чинники, серед яких одним з важливих називають марку виробника водогрійних приладу.

Накопичувальний водонагрівач відомої марки

Найчастіше покупці схиляються до придбання продукції від добре зарекомендували себе брендів, почитавши відгуки від споживачів, які вже купили і встановили у себе вдома бойлери. Тому будь-якій людині, який планує покупку бойлера, варто більше дізнатися про найпопулярніші виробниках такої техніки.

Бойлери різних від виробників

огляд марок

Electrolux

Цей бренд вже багато років займається виробництвом водогрійного обладнання, популярного в Європі та інших країнах. Компанія пропонує моделі ємністю 30-200 літрів. Внутрішнє покриття накопичувальних приладів від Електролюкс відрізняється високою якістю. Також до плюсів продукції цього бренду відносять зручність управління і привабливий дизайн.

бойлер Electrolux

Недоліками бойлерів Electrolux можна назвати недовговічну роботу ТЕНів і відносно високу вартість обладнання.

бойлер Electrolux

Ariston

Даний бренд представляє в нашій країні бойлери високої якості за доступною ціною. У лінійці бойлерів від Арістон ви побачите нагрівачі ємністю 30 л, 50 л і 80 л, а також 100 л. Внутрішня поверхня баків продукції цієї фірми покрита емаллю або титаном, а для деяких моделей використовується спеціальне покриття AG +, що містить срібло. Плюсами апаратів від Ariston називають легкість управління і наявність хорошої захисту.

бойлери Ariston

Thermex

Продукція цього італійського бренду є однією з найбільш затребуваних в нашій країні. Це довговічні бойлери з високою якістю збірки і досить економічною роботою. Більшість приладів представлено класичним круглим дизайном і компактними габаритами. На таких бойлерах є регулятор потужності, а в деяких моделях передбачена опція прискореного нагріву.

Виробник водонагрівачів Thermex

Ємність накопичувальних нагрівачів від Термекс становить від 50 літрів.

бойлери Thermex

Bosch

Якість накопичувальних приладів цього німецького бренду відоме в багатьох країнах. Бойлери від Бош відрізняються способом установки і різної ємністю. Зсередини такі прилади покриті емаллю, а зовні їх дизайн дуже привабливий. Моделі даного виробника відзначені безліччю позитивних відгуків. У них зручно налаштовується температурний режим і досить висока потужність.

бойлери Bosch

Такі бойлери служать без необхідності ремонту тривалий час.

водонагрівач Bosch

AEG

Нагрівачі цього відомого виробника привертають покупців невеликими розмірами і зручністю експлуатації. Це надійні прилади, якими легко керувати за допомогою кнопок на лицьовій панелі. Баки таких бойлерів виготовляють з протиударного матеріалу, а всі внутрішні деталі обробляють антикорозійним покриттям, подовжують термін їх служби.

Бойлер AEG в квартирі

До мінусів водонагрівачів AEG відносять їх дорожнечу і високе споживання електрики.

бойлер AEG

Gorenje

Цей бренд зі Словенії виробляє надійні і якісні бойлери, покриті зсередини нержавіючої сталлю або емаллю. Лінійка нагрівальних приладів від Гореньє представлена ​​апаратами з об'ємом від 10 до 200 літрів. ТЕН в таких апаратах буває як «мокрим», так і укладеними в герметичну колбу, а вартість приладів даного виробника доступна для наших співвітчизників.

водонагрівач Gorenje

Stiebel Eltron

Цей німецький виробник випускає водонагрівачі, електроприлади, обладнання для опалення та вентиляції. Вся продукція від Штібель Елтрон відрізняється зразковим якістю, сучасним дизайном і великим асортиментом. Нагрівачі цього бренду почали продавати в Росії з 2007 року. Вони представлені лінією апаратів ємністю від 5 до 1000 літрів.

Водонагрівач Stiebel Eltron у використанні

Плюсами такої техніки називають хорошу адаптацію до вітчизняних умов експлуатації, легкість установки і довговічність використання.

Водонагрівач Stiebel Eltron

TIMBERK

Накопичувальні нагрівачі від цього скандинавського бренду відрізняються такими перевагами, як висока продуктивність, невеликі габарити, надійна робота, ексклюзивний дизайн і багаторівневий захист. У лінійці приладів від Тімберк є і вертикальні моделі, і розміщуються горизонтально апарати. Компанія використовує інноваційні технології, які допомагають зменшувати витрату електрики під час роботи своєї водогрійних техніки.

Накопичувальний водонагрівач TIMBERK

OSO HOTWATER

Цей виробник з Норвегії випускає водонагрівачі більше 80 років, пропонуючи сотні моделей приладів для норвежців, жителів США, Європи і Росії. Техніка від OSO в залежності від ємності встановлюється і в приватних оселях, і в медичних центрах, і на різних підприємствах. Для домашнього застосування компанія виробляє прилади з об'ємом бака від 30 до 150 літрів.

Норвезький виробник водонагрівачів OSO HOTWATER

В апаратах серії Express вода нагрівається в прискореному режимі завдяки двом електричним блокам, а в пристроях серії Kombi прямий нагрів поєднується з непрямим. Серед пропозицій від OSO є і прилади, які працюють на сонячній енергії.

Бойлер OSO HOTWATER

Atlantic

Цей французький виробник вже давно відомий надійністю і високою якістю своєї продукції. У виробництві водонагрівачів компанія застосовує інноваційні рішення, наприклад, покриття стінок бака емаллю з цирконієм для подовження терміну служби приладу і високої стійкості до корозії. В асортименті від Атлантік є вертикальні бойлери, а також горизонтальні прилади. ТЕН в різних моделях може бути зануреним у воду або «сухим».

водонагрівач Атлантік

Ємність приладів цієї марки варіюється від 30 до 200 літрів.

На які технічні характеристики звернути увагу?

Визначившись з брендом, зверніть увагу на:

  1. Розміри приладу і його вага. Ці параметри важливі при виборі місця, де буде встановлений бойлер.
  2. Тип кріплення. Велика частина бойлерів монтується на стіну, але апарати об'ємом понад 150 л можуть встановлюватися на підлозі. Також деякі прилади можуть монтуватися приховано.
  3. Ємність апарату. На її вибір повинен впливати режим використання приладу, а також число мешканців. Розрахунок потрібної ємності проводять на основі середніх витрат гарячої води однією людиною.
  4. Матеріал виготовлення бака і теплоізоляцію. Кращим варіантом бака є виріб з нержавіючої сталі, а для захисту сталевих стінок застосовують різні варіанти покриття, наприклад, емаль, титан або склокераміки. Від товщини теплоізоляційного шару, розташованого між стінками внутрішнього бака і корпусу бойлера, залежить здатність пристрій протягом тривалого часу зберігати температуру нагрітої води.
Бойлери різних виробників у продажу

Потужність Тена. Вона може варіюватися від 1 до 6 кВт і впливає на швидкість нагріву набраної в бойлер води, а також на споживання апаратом електрики.

Поради щодо вибору

  • Вибираючи найбільш підходящий нагрівач для свого будинку, дачі або квартири, враховуйте мета і частоту його використання. Одні підшукують прилад, здатний нагрівати воду в період відключення гарячого водопостачання влітку, інші хочуть забезпечити гарячою водою дачу, але не потребують апараті великої місткості, треті цікавляться обладнанням, здатним нагрівати воду для декількох сімей, які проживають в приватному будинку. У кожному з цих випадків оптимальна модель бойлера буде своєї.
  • Визначтеся з місцем установки приладу, вимірявши стіну і переконавшись, що вона здатна витримати вагу нагрівача разом з водою в ньому. Якщо потрібен компактний нагрівач, придивіться до горизонтальних моделям або до плоским бойлерів.
Бойлери різного об'єму

Вибираючи потужність нагрівального пристрою, оціните стан проводки в будинку або квартирі. Також важливо при покупці нагрівача поцікавитися гарантійними зобов'язаннями від виробника і доступністю ремонту купується моделі.

Моделі бойлерів різних виробників