Встановлюємо Самі сифон для мийки

Сифон можна Віднести до однієї з найважлівішіх деталей сантехніки. Сифон для мийки з переливом чи без такого зовні схожий на вигнутий трубку, но Завдяк Своїм внутрішнім ськладової ВІН НЕ дает розповсюджуватіся запахам з каналізації.

У зігнутої части сифона затрімується вода, яка служити якоїсь водяна пробка (гідрозатвор). Це и перешкоджає виход шкідливих и непріємніх газів. сифон для мийки

Класифікація сіфонів

Сифон для мийки виготовляють з поліетилену або поліпропілену, простіше Кажучи - з пластика.

ВІН має безліч перевага:

 • НЕ затрімує жир и бруд;
 • НЕ іржавіє;
 • Чи не піддається корозії;
 • НЕ піддається гніттю.

Існують такоже вироби з бронзи и латуні, но Такі сифони прізначаються в основному для умівальніків.

Сифон для кухонного миття відносіться до сіфонів Пляшкова увазі. На Сайти Вся можна Побачити безліч різноманітніх сіфонів, прот всі смороду влаштовані однаково. На сьогоднішній день сифони віробляються з відвіднім патрубком, діаметром 32 або 40 мм.

! Сифон з патрубком 32 мм швідше засмічуються и потребують заміні, тому рекомендується прідбаті сифон з діаметром патрубка 40 мм. ВІН більш довговічній.

сифон для мийки

Всі пластикові сифони складаються з таких елементів:

 • захисна сітка (решітка);
 • гумова Товста прокладка;
 • відвідній патрубок;
 • гайки;
 • гвинт з'єднувальній;
 • корпус сифона;
 • стяжних гайка пластикова;
 • прокладки конусні;
 • каналізаційний відвід;
 • перехідник пластиковий;
 • прокладка плоска;
 • прокладка плоска велика гумова;
 • накладка декоративна пластикова (екран).

Сифон можна поділіті на деякі види:

 • трубний (у виде зігнутої труби);
 • гофровані;
 • Пляшкова;
 • прихований (захованій в коробці);
 • з переливом;
 • подвійною и потрійною (для Додатковий Підключення пральної та / або посудомійної машинки)
 • плоский.
сифон з переливом для мийки

Установка сифона

На жаль, періодічно відбувається засмічення злівного відчинили мийки и если Вчасно НЕ усунуті це, то вода может пролиту на підлогу Вашої кухні. Щоб цього не став, встановлюється сифон для кухонного миття з переливом.

ВІН дозволяє без побоювань налито воду в мийка и не затопіті сусідів. Сифон з переливом для мийки, з Деяк часів ставши незамінною Частинами СУЧАСНИХ Мійоко.

Сифон з переливом для мийки монтується так само, як и решта сифон. Переливні отвір мийки можна віявіті в різніх місцях і не тільки в горизонтальному, но и у вертикальному положенні.

Дуже часто в набор входять патрубки двох відів (горизонтальний и вертикальний), напівкругла и плоска прокладки, для установки патрубка на криву або рівну поверхню.

! Если під вашою мийка передбачення Який-небудь прилад и залішається мало місця, то можна використовуват сифон плоский для мийки.

сифон плоский для мийки

Сифон з розрівом струменить прізначаються для спеціального! Застосування, например в їдальнях, ресторанах, виробництвах з виготовлення харчових продуктів и т. Д. Смороду встановлюються там, де санітарнімі нормами не дозволяється застосовуваті звічайні сифон. Виготовляють з якісного температуроустойчівость пластика.

Сантехнічній сифон встановлюється между Мітт и каналізаційною трубою. Самостійно Встановити сифон під мийка абсолютно доладно.

Інструкція по установці сифона:

 1. Спочатку Збірки сифона слід Встановити злівну сітку в мийка и знизу закриття ее.

Важлива: На всі з'єднання бажано нанести герметик, щоб избежать протікання.

сифон для кухонного миття
 1. сифон для кухонного миття з переливом

  Далі нужно прієднаті сифон до стоку мийки и прікрутіті гайку. Если кухонна мийка має кілька злівніх отворів, сифон встановлюється з відповідною кількістю злівніх труб.
  У випадка Підключення пральної та / або посудомійної машинки, необходимо спочатку прідбаті сифон зі спеціальнімі відводамі для цієї техніки.

Зверніть увагу: Якщо один з отворів НЕ вікорістовується, его необходимо закрити пробкою. Це запобіжіть вітікання води.

 1. Потім необходимо з'єднати Пляшкова частина сифона з патрубком. При Авторитети обертається гайка винна прідавіті вихідний отвір патрубка.
 2. Помощью пластікової шірокої гайки гофрована труба прієднується до вихідного відчинили патрубка.
 3. Підключення сифона до каналізації віконується в Останню черго. Відвідну трубу сифона нужно відкрутіті, Вставити ее в каналізацію и закриття тому.
  Діаметр каналізаційної труби, як правило, более діаметра відвідної труби сифона, тому на трубу сифона надягають кільце ущільнювача. Воно может буті чорного кольору з гумі, білого - з пластика.
  Внутрішній діаметр кільця повинен ВІДПОВІДАТИ діаметру відвідної труби сифона, а Зовнішній - діаметру розтруба. Авторитети установка сифона для раковини завершена.

Зверніть увагу: Сифон для кам'яної мийки монтується аналогічно.

сифон під мийка

Останнім годиною в магазинах з'явилася Величезна Кількість всілякіх сантехнічних сіфонів. Хотілося б відзначіті, что їх ціна варіюється, а пов'язано це з якістю товару, что купується.

Если ві бажаєте, щоб сифон прослуживши довгий час, Вибирайте НЕ ВАРТІСТЬ, а якість. Прекрасно зарекомендувала себе компанія blanco, яка є одним з лідерів и грамотно Підходить до создания кухонного обладнання.

Широкий вибір матеріалів, різноманітність асортименту и Різні методи установки дозволяють задовольніті найвібаглівішого покупця. Течение багатьох років компанія Бланко покращує випробування и розробляє нову продукцію, щоб полегшіті Господарка перебування на кухні.

сифон blanco для мийки

Важлива: Проводити профілактичні заходь, Які будут перешкоджаті засмічення сифона.

Рекомендується періодічно в злівній отвір засіпаті хімічні препарати, спеціально прізначені для ціх цілей (правила Користування напісані на їх упаковці).

Альо если все ж сифон засмітівся жиром и Бруда, ВІН потребує прочищення.

сифон для кам'яної мийки

Це можна здійсніті помощью:

 1. Вантуза.
 2. ПРОМІТЕЙ струменить гарячої води. Для цього потрібен короткий шланг, его один Кінець слід надіті на кран змішувача, а другий - до злівного відчинилися. Відкрити воду, створі Сильний напір;
 3. Прочістіті тонким тросом. Відкрутіті крішечку ревізії сифона або зняти его нижню часть (покладів від конфігурації сифона) i акуратная обертальнімі Рухами просуваті трос якнайдалі.

Висновок: Отже, як ви встіглі переконатіся, заміні, встановлення та прочищення сифона для мийки складного немає Нічого. Для цього НЕ обов'язково запрошуваті майстра, его без зусіль можна монтуваті своїми руками. Необходимо только упевнити в тому, что ві вибрать високоякісний сантехнічній прилад.